دانلود آهنگ جدید

مقام مسئول فرودگاه امام خمینی‌(ره) در گفت‌و‌گو با فارس اعلام کرد تأخیر در انجام ۱۷ پرواز امروز به نجف و بغداد‌/‌ منتظر رفع گردوغبار در عراق هستیم

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
لطفا یک افزونه تاریخ نصب کنید.

علی کاشانی حیدری در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس با اشاره به کاهش دید افقی و بروز گرد و غبار در کشور عراق، به خبر سازمان هواپیمایی کشوری مبنی بر لغو پروازهای ایران به عراق و عتبات فعلاً در روز جاری اشاره کرد.

وی با بیان اینکه کاهش دید افقی موجب بروز تأخیر در پرواز ایرلاین‌ها‌ به مقاصد نجف و بغداد شده هست، افزود: ‌از صبح امروز که پروازهای عتبات انجام نشده هست، تلاش کردیم از مسافران پذیرایی داشته باشیم.

کاشانی حیدری ادامه داد: در ‌فرودگاه‌ امام خمینی (ره) فضای سالن‌های ترانزیت و انتظار را برای استراحت مسافران آماده و موکت کرده‌ایم، پتو به اندازه کافی در اختیار مسافران قرار گرفته‌ و وسایل پذیرایی در حد توان فراهم شده هست.

کاشانی حیدری بیان کرد: امور رفاهی برای زائران اربعین حسینی‌ در حد توان انجام شده هست و شرکت‌های هواپیمایی هم منتظر برطرف شدن گرد و غبار برای انجام پروازها هستند.

سرپرست روابط عمومی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) با اشاره به اینکه شرکت‌های هواپیمایی هم مقدمات پذیرایی از مسافران خود را فراهم کرده‌اند، گفت:‌ بروز تأخیر در پرواز زائران‌ موجب ناراحتی خاطر آنها شده هست که تلاش می‌کنیم از آنها دلجویی شود ولی به هر حال بروز تأخیر به دلیل شرایط نامناسب جوی هست و در حیطه اختیار ایرلاین‌ها نیست.

وی با اشاره به اینکه بیشترین پروازهای امروز مربوط به شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران هست، افزود:‌ منتظر بروز شرایط مناسب جوی در عراق هستیم.

به گزارش فارس، امروز به دلیل بروز گرد و غبار و کاهش دید افقی در عراق، تا اطلاع ثانوی و ‌‌رفع مشکل پروازهای شرکت‌های هواپیمایی به عراق لغو شد‌؛ با توجه شرایط نامناسب جوی فرودگاه‌های نجف و بغداد، زائران قبل از عزیمت به سمت فرودگاه، با شرکت‌های هواپیمایی و همچنین شماره تلفن 096330 تماس بگیرند و از آخرین وضعیت پروازها مطلع شوند.

انتهای پیام/