دانلود آهنگ جدید

کاروان ناشنوایان ایران در جایگاه هفتم المپیک قرار گرفت

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
لطفا یک افزونه تاریخ نصب کنید.

در پایان رقابت‌های المپیک ناشنوایان در سامسون ترکیه، کاروان ورزشی امام رضا (ع) از ایران در جایگاه هفتم ایستاد.

به گزارش ایسنا، کاروان ورزشی ناشنوایان امام رضا(ع) با مجموع ۳۴ مدال (۵طلا، ۹نقره و ۲۰ برنز) و با یک پله صعود نسبت به دور گذشته ، در جایگاه هفتم رقابت های المپیک – سامسون ترکیه قرار گرفت و تیم های روسیه ، اوکراین ، کره جنوبی ، ترکیه ، چین و ژاپن رده های ۱ تا ۶ این رقابت ها را بدست آوردند.

در آخرین روز از رقابتهای المپیک ناشنوایان، فاطمه منتظری در وزن ۴۹- کیلوگرم با برتری ۲۲-۵ مقابل حریف چین به دور پس صعود کرد ، در نیمه نهایی به مصاف ورزشکار ترکیه رفت و ۲۸-۷ مغلوب شد و از صعود به فینال بازماند.

منتظری در دیدار رده بندی ۴-۱ ازبکستان را برد و به مدال برنز دست یافت.

در وزن ۵۷- کیلوگرم مرضیه خوش احوال مقابل ورزشکار روسی ۲۱-۰ شکست خورد و در دیدار با حریف  ونزوئلا ۱۶-۶  مغلوب شد و از رسیدن به مدال برنز بازماند.

 دروزن ۸۰- کیلوگرم محمد زعفرانی با نتیجه ۲۵-۱۲ ورزشکار ونزوئلا را شکست داد و در نیمه نهایی ۲۵-۱ مغلوب حریف روسی شد .

زعفرانی در رده بندی با ورزشکار چین  ۲۶-۷ پیروز شد و مدال برنز را کسب کرد.

 مسعود رزاقی در وزن ۸۰+ کیلوگرم با نتیجه ۱۷-۶ مغلوب حریف روسی شد و بعد از برتری ۷-۴ مقابل حریف اوکراینی ، به مدال برنز رسید.

پیش از این در تکواندو : نسیبه شهبازی (مدال طلا) ، مونا شیری (مدال نقره) ، بهزاد امیری و مریم خدابنده (مدال برنز) را به دست آورده بودند.

مدال آوران ایران در المپیک ناشنوایان به شرح زیر هست.

مدال طلا  

۱- میلاد صادق زاده (وزن ۶۰- کیلوگرم کاراته)

۲- کیوان رستم آبادی (وزن ۵۷ کیلوگرم کشتی آزاد)

۳- حسین نوری (وزن ۶۵ کیلوگرم کشتی آزاد)

۴ – سجاد پیرآیقرچمن(پرتاب دیسک)

۵-نسبیه شهبازی(وزن ۶۷-کیلوگرم تکواندو)

مدال نقره  

۱-ابوذر ربیع زاده (وزن ۸۰ کیلوگرم کشتی فرنگی)

۲-فاطمه اسفندیاری (۱۰متر تپانچه تیراندازی)

۳-حسین تبرته فراهانی (۸۴+ کیلوگرم کاراته)

۴-سارا ادریا (۶۸- کیلوگرم کاراته)

۵-هاشم یادگاری (دوی ۱۰۰متر)

۶-کاتای تیمی بانوان (سمانه برجی – پروین یاره و ناهید امیری)

۷-کمیته تیمی آقایان (محمدرضا هوشیار-محمد خدایار-سید احمد موسوی-کامران رضائی نژاد-میلاد صادق زاده-محمد شایان-حسین تبرته فراهانی)

۸-حسین دریکوند (وزن ۷۰ کیلوگرم کشتی آزاد)

۹-مونا شیری(وزن ۶۸+کیلوگرم تکواندو )

مدال برنز

۱-مهرداد بداغی (وزن ۶۰- کیلوگرم جودو)

۲-مهرداد صیدی (وزن ۱۰۰- کیلوگرم جودو)

۳-علیرضا دانشور (وزن ۵۹ کیلوگرم کشتی فرنگی)

۴-اکبر صابری (وزن ۹۸ کیلوگرم کشتی فرنگی)

۵-رسول دریانی (وزن ۸۵ کیلوگرم کشتی فرنگی)

۶-هاشم بیابانی (وزن ۱۳۰ کیلوگرم کشتی فرنگی)

 ۷-تیمی جودو (حسین اله کریمی-مسعود سفیدی-مهرداد صیدی-محمد آسیابی-علی دهقان-علی سلحشور-مسعود رستگار)

۸-مژده مردانی (کاتای انفرادی کاراته)

۹-بهاره صفری (وزن ۵۰- کیلوگرم کاراته)

۱۰-عاطفه بعیات (وزن ۵۵- کیلوگرم کاراته)

۱۱-محمد خدایار (وزن ۶۷- کیلوگرم کاراته)

۱۲-بیتا جواهری (۶۸+ کیلوگرم کاراته)

۱۳-علیرضا رایجی (وزن ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد)

۱۴-مهدی بخشی (وزن ۶۱ کیلوگرم کشتی آزاد)

۱۵-محسن منوچهر (وزن ۸۶ کیلوگرم کشتی آزاد)

۱۶مریم خدابنده(تکواندو – پومسه انفرادی)

۱۷-بهزاد امیری(وزن ۶۸+کیلوگرم تکواندو)

۱۸-فاطمه منتظری (وزن ۴۹- کیلوگرم تکواندو)

۱۹-محمد زعفرانی (وزن ۸۰- کیلوگرم تکواندو)

۲۰-مسعود رزاقی (وزن ۸۰+ کیلوگرم تکواندو)

انتهای پیام