دانلود آهنگ جدید

یک انتقال جذاب و رویایی؛ مالک ایرانی به دنبال جذب دیه گو سیمئونه

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
لطفا یک افزونه تاریخ نصب کنید.


یک انتقال جذاب و رویایی؛ مالک ایرانی به دنبال جذب دیه گو سیمئونه

فرهاد مشیری به دنبال مذاکره با سرمربی اتلتیکو مادرید هست.

به گزارش زنگان نیوز به نقل از اسکای، رونالدو کومان چند وقت پیش بعد از 16 ماه حضور در باشگاه اورتون در نهایت از سوی مالکان این باشگاه کنار گذاشته شد تا تیمی که در دو فصل اخیر هزینه زیادی بابت نقل و انتقالات پرداخت کرده فعلا با هدایت دیوید آنسورث، مربی تیم زیر 23 ساله های اورتون، ادامه بدهند.


بعد از این گزینه‌های زیادی برای جانشینی کومان معرفی شدند که در نهایت گزینه اول باشگاه انگلیسی معلوم شد. اورتون شرایط دیگو سیمئونه را زیر نظر گرفته هست.


رئیس باشگاه اتلتیکو مادرید در این باره گفت: می‌خواهم این را با صدای بلند بگویم، سیمئونه در اتلتیکو مادرید دست نیافتنی هست، برای هواداران، مدیران و بازیکنان. تردیدی در مورد ادامه همکاری با سیمئونه  در اینجا وجود ندارد.


5656


سرزو ادامه داد: در 115 سال اخیر هیچ باشگاهی به موفقیت مدام و فوق العاده نداشته هست. ما فصل‌های خوب، بد و متوسط داشتیم و در حال حاضر یکی از فصل‌های خوب را پشت سر می‌گذاریم. همه چیز آغاز شده و هنوز بین سه تیم برتر لالیگا نیستیم ولی برای کسب همه چیز مبارزه می‌کنیم.


این واکنش انریکه سرزو به پیشنهاد فرهاد مشیری، مالک ایرانی باشگاه اورتون، بود. سیمئونه در ماه سپتامبر قرارداد جدیدی را با اتلتیکو مادرید منعقد کرد که او را تا سال 2020 متعهد کرده هست.