آخرین سفارشات: 72٪ مشاغل مهمان نوازی و میخانه ها می توانند در سال 2021 بسته شوند

در یک سال عادی شرکت های صنعت مهمان نوازی اکنون خود را برای شادی کریسمس در مهمانی ها ، رویدادها و جشن های جشن آماده می کنند.

اما به دلیل Covid-19 چیزهای زیادی برای تشویق وجود ندارد زیرا میخانه ها ، رستوران ها و اماکن به دلیل محدودیت های ویروس کرونا بسته می مانند.

پرسنل امروز گزارش داد ، تأثیر همه گیری برای مهمان نوازی ویرانگر بوده است و در ماه اکتبر 900،000 کارگر از این بخش در کار تمام وقت و 400،000 نفر دیگر در بخش نیمه وقت فعالیت داشتند.

صنعت مهمان نوازی که امکان بازگشایی ندارد ، آینده ای تاریک را در پیش رو دارد. گاردین می گوید ، طبق یک نظرسنجی جدید ، از هر ده میخانه و رستوران انگلستان هفت انتظار می رود که با ضرر کار کنند و به دلیل فروپاشی در تجارت قادر به زنده ماندن نیستند.

در این نظرسنجی که براساس نظرسنجی از 446 مشاغل انگلستان به نمایندگی از بیش از 20،000 مکان انجام شد اتحادیه آبجو و میخانه انگلیس ، موسسه بازرگانی انگلستان و نهادهای تجاری UKH Hospitality دریافتند که 72٪ از شرکت ها “انتظار دارند در سال 2021 غیرقابل انکار و تعطیل شوند”.

نهادهای تجاری می گویند که این بررسی نشان داد که سیستم طبقه بندی استفاده شده در سراسر انگلیس “به ویژه آسیب رسان است” و از دولت خواسته اند که برای حمایت از هزاران شغل تجاری مهمان نوازی و میخانه اقدامات بیشتری انجام دهد.

سخنگوی مشترک سه سازمان گفت: “شواهد موجود برای دیدن تأثیر مخرب و طولانی مدت محدودیت های دولت بر مهمان نوازی و مشاغل میخانه است.

پست جدید پیشنهادی
آموزش ICDL درجه 2 و درجه 1

“بدون تغییر رویکرد و حمایت بیشتر از طرف دولت ، بخش عمده ای از ما ممکن است در طی یک سال از بین برود – این بدان معناست که مشاغل و مشاغل از دست رفته به علاوه مکانهای مورد علاقه برای همیشه بسته شده است.

“ما تشخیص می دهیم كه محدودیت های محلی باید براساس سطح ریسك محلی باشد ، اما برای اطمینان از اینكه بخش ما می تواند مردم را به درستی در این كریسمس و فراتر از آن گرد هم آورد و به طور اساسی محیطی امن برای معاشرت در آنها فراهم می كند ، ما معتقدیم كه سیستم ردیف باید خوب باشد -کوک شده. این بدان معناست که ممنوعیت استفاده از بیش از یک خانوار در سطح دو را تسکین داده و نقطه قطع برق منع رفت و برگشت سخت را در ساعت 10 شب افزایش دهید.

“آن میخانه ها و اماکن پذیرایی که با محدودیت های سطح سه مواجه هستند در حال حاضر وظیفه ای غیرممکن برای تلاش برای ادامه حیات به عنوان مشاغل ندارند. به رسمیت شناختن این موضوع ، دولت باید بارهای مرطوب را قادر به بازگشایی در سطح 3 کند که در آنها غذا سرو نمی کنند ، و همچنین به طور قابل توجهی حمایت از کمک های مالی را برای آن دسته از مشاغل غیر قابل استفاده در همه طبقات ، به ویژه در گروه های 3 افزایش دهد. .

“این بقای آنها را تضمین می کند تا وقتی ما از بدترین شرایط بحران عبور می کنیم دوباره می توانند دوباره باز شوند.”

گاردین افزود ، سه نهاد تجاری همچنین هشدار دادند که تا زمانی که دولت حمایت بیشتری ارائه نکند ، تا فوریه 2021 در مقایسه با اوایل سال جاری ، 750،000 شغل کمتر در این بخش وجود خواهد داشت.

یاهو مالیز گزارش داد ، با قفل و محدودیت هایی که به تجارت قبل از کریسمس ضربه زده است ، کافه ها و کافه های انگلیس تحت “مراقبت های ویژه” قرار گرفته اند.

کیت نیکلز ، مدیر اجرایی UKH Hospitality ، گفت که 660،000 شغل از دست رفته است و شرکت ها از دست دادن تجارت در “سه ماهه طلایی” سال ترس دارند. بین هالووین و شب سال نو تا 40٪ از درآمد سالانه به دست می آید.