آلبوم های هفته: دیسکو ، قدرت ، هنر ماندولین

کایلی مینوگ ، غواص پاپ با بازگشت پیروزمندانه به ریشه های دیسکو خود به “زیستگاه طبیعی” خود بازگشت. “Gnarly heavy rockers” AC / DC با یک بازگشت دوباره تاول زده است روشن کردن و Avi Avital ، بازیکن کلاسیک برجسته جهان ، مقدمه ای “بسیار لذت بخش” را برای لذت های ماندولین ارائه می دهد.

کایلی: دیسکو

ویل هاچکینسون در روزنامه تایمز گفت ، دو سال پیش ، ستاره محبوب صابون Aussie در جهان ، تبدیل به یک دیو پاپ شد و “یک مسیر انحرافی قانع کننده” را به کشوری به سبک نشویل تبدیل کرد. قابل درک است که طرفداران کایلی نگران بودند که آلبوم ، طلایی، “مرحله جدید اکتشافی” را در حرفه خود نشان داد. “اگر او به یک ادیسه جاز ختم شود چه می شود؟” یا بدتر؟ بنابراین بسیار راحت است که گزارش کنم ، در سالی که “راهنمایی های غیرمنتظره ستاره های محبوب پاپ به اندازه قفل دوم مورد استقبال قرار گرفته است” ، کایلی با پیروزی به ریشه های دیسکو خود بازگشت.

دیوید چیل در FT موافقت کرد “زیستگاه طبیعی” كایلی كف رقص است – و این آلبوم “فوق العاده” یك “دنباله روی خوش بینانه از آهنگ های جذاب است كه رقص و آواز را تا حدی تشویق می كند كه تقریباً در همه گیری غیرمسئولانه است”. عناصر سنتی دیسکو اینجا هستند: “سیلی باس ، کلاه های تند و تیز و تارهای شیک مانند”. اما آنها با استفاده از مصنوعات و ضرب های الکترونیکی EDM معاصر (موسیقی رقص الکترونیکی) آنها “تقویت شده استروئید” شده اند. نتیجه یک آلبوم بسیار بسیار رقص آور است.

11 پوند BMG

AC / DC: روشن کردن

از زمان آخرین آلبوم AC / DC در سال 2014 ، گروه تعداد زیادی از اعضای خود را از دست داده است: دیگری پس از متهم شدن به تهدید به مرگ اخراج شد. سومین بازنشسته و چهارم پس از ترکیدن لاله گوش مجبور به ترک در میانه تور شد. نیل مک کورمیک در روزنامه دیلی تلگراف گفت: انصاف است که بگوییم طرفداران هرگز انتظار نداشتند که دیگر از “راکرهای سنگین” بشنوند. با این حال در اینجا آنها برای یک “آخرین ایستاده” هستند ، در قالب 41 دقیقه “سر و صدا شورانگیز” که به همان اندازه “هرچه انجام داده اند ، بسیار سرسخت ، خشمگین و – بیایید صادقانه بگوییم – جنگ طلبانه”. این “حداکثر راک اند رول” سر بغل ، مشت تکان دادن ، پا زدن ، خلوص گلو ، فریاد سخت است.

هلن براون در ایندیپندنت گفت ، برای این بازگشت تاول زده ، آنگوس یانگ نوازنده اصلی گیتار ایده های ترانه ای را که او و برادر فقیدش مالکوم در سال 2008 روی آن کار کرده اند کشف کرده است و آنها را در آهنگ های جدید آماده کرده است. آنها را به عنوان سنگ به شدت به عنوان هر چیزی را در AC / DC اضافه کردن کاتولوگ تماس (200 میلیون فروش و شمارش)، و گروه “به طور مداوم صدا مانند آنها با داشتن خوب دل، OTT سرگرم کننده”.

کلمبیا 12 پوند

Avi Avital: هنر ماندولین

مایکل چرچ در روزنامه ایندیپندنت گفت ، در قرن هفدهم ایتالیا ، ماندولین یک ساز سالن بود که توسط “دوشیزگان جوان تحصیل کرده متولد نجیب” نواخته می شد. از آن زمان، آن را تا به درخواست تجدید نظر و گسترش آن در سراسر جهان گسترش: آن دمیده صدای بلوگراس در ایالات متحده، و بسیار محبوب با نوازندگان آماتور در ژاپن (توکیو دارای کمتر از 130 باشگاه ماندولین) است. این مجموعه موسیقی ماندولین از Avi Avital ، نوازنده برجسته کلاسیک جهان ، این بازتاب را نشان می دهد – و “بسیار لذت بخش” معرفی لذت های آن است.

اگر شما هرگز به “یک گلدان آفتاب در این زمستان نیاز دارید ، من تجویز می کنم هنر ماندولینجف براون در روزنامه تایمز گفت: هر صدا کنده توسط انگشتان آویتال است – در زمانهای گوناگون و توسط هارپسیکورد، گیتار، چنگ، و ارکستر باروک ونیز پیوست – “گرما و خیره کننده نور” است. به “پیچیدگی های خاص لمسی”، “مهارت و چابکی زرق و برق دار” و طیف رنگی بر روی صفحه نمایش در کنسرتو G-عمده ویوالدی برای دو ماندولین هستند تعجب. و بسیاری از شادی های مدرن نیز وجود دارد: Henze کاریلون، رسمیت، ماسک از سال 1974 “اگر تلاش کند نمی تواند بازیگوش تر باشد”.

دویچه گراموفون 13 پوندی

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>