آلبوم های هفته: JS Bach – Goldberg Variation، Shadow of Fear، Hey ux

پاول كولسنيكف ، ويستوئوز مستقر در لندن ، هنگامي كه با يك شاهكار باروك مقابله مي كند ، “Midas touch” را دارد. سایه ترس، یکی از بهترین آلبوم های الکترونیکی منتشر شده در سال جاری ، با بهترین کاباره ولتر در آنجا وجود دارد. و پس از به دام انداختن یک ضربه ویروسی TikTok ، به نظر می رسد که Benee چیزی جز فلاش در ظرف است.

پاول کولسنیکوف: JS Bach – تغییرات گلدبرگ

درست زمانی که فکر می کردید ضبط های کافی از باخ وجود دارد تغییرات گلدبرگاریکا جیل در گاردین گفت ، دیگری همراه است که باعث می شود موسیقی “تازه از صفحه” خارج شود. پاول كولسنيكف ، ويستوزو مستقر در لندن ، شاهكار باروك را بر روي يك پيانو مدرن ياماها حل كرده است ، اما لحن آن “نرم ، گرد و چوبي است ، بيشتر يادآور يك فورتپيانو است تا يك كنسرت بزرگ”. این یک ضبط “افشاگرانه” است که تلفیقی از فضای داخلی و تقریباً “بچه گربه” های بازیگوشی است: تغییرات “به قدری جدید به نظر می رسد”.

https://www.youtube.com/watch؟v=OL4C5_e_q-Eفیلم باخ: تغییرات گلدبرگ

هیو کانینگ در روزنامه ساندی تایمز گفت: چه او در حال بازی باروک ، کلاسیک یا عاشقانه معاصر باشد ، 31 ساله روسی “میداس” را لمس می کند. بازی او در اینجا “شادی و طراوت یک برخورد جدید ، آغشته به لطف و سرخوشی terpsichorean” را دارد. او “در حرکات موزون مانند حرکت جالبی لذت می برد تنوع 7“، و در آداجیو از تنوع 25، بازی او به “والا” نزدیک می شود. بی شماری از این موسیقی فوق العاده در سازهای هارپسیکورد و پیانو وجود دارد ، اما این موسیقی کاملاً “جادویی” است.

هایپریون 11.50 پوند

کاباره ولتر: سایه ترس

ویل هاچکینسون در روزنامه تایمز گفت: شاید تصور می کردید که سن کاباره ولتر ، “پیشگامان موسیقی الکترونیکی که از سال 1973 به دنبال رکود صنعتی هستند ،” را ملایم می کند. اما بر اساس شواهد سایه ترس، اولین آلبوم “به شدت جذب کننده” گروه شفیلد از سال 1994 ، عکس این واقعیت است. “تقارن ، مترونومیک” آزاد باشید دارای یک صدای شوم است که هشدار می دهد “شهر در حال خراب شدن است” ، در حالی که “تکنو بدوی” از شب شغال “آنقدر تنش دارد که بتواند حمله وحشت ایجاد کند”.

https://www.youtube.com/watch؟v=nhds6KtWZHEفیلم Cabaret Voltaire – Vasto (صوتی رسمی)

گای گفت که تنها بازمانده از ترکیب اصلی گروه ریچارد اچ کرک است و صدایی که او برای این آلبوم “خوب” ایجاد کرده است “بازگشت به شکوه خانه اسیدپروتید در اوج دهه 80” است. ادی در TheArtsDesk. سایه ترس دارای “عمق و روح واقعی” ، ارائه “صداهای خام و گمراه کننده الکترونیک ، دوبل و موتوریک با کیسه های پانک و یک فضای سنگین از رقص”. آنجا با بهترین کاباره ولتر وجود دارد و یکی از بهترین آلبوم های الکترونیکی است که امسال منتشر شده است.

بی صدا 12 پوند

Benee: سلام ux

مسیر دستیابی به موفقیت نیوزیلند استلا بنت فوق العاده مایکل کراگ در The Observer گفت: در ماه مارس ، به لطف همه گیر بودن آن در TikTok ، به یک قفل جهانی تبدیل شد. فیلم های رقص از یک حلقه کوتاه تنظیم می شوند فوق العاده 5.8 میلیارد بار بازدید شده است ، و آهنگ خود 2.1 میلیارد جریان جمع کرده است. این آهنگ پاپ ترکیبی است و مانند اکثر آهنگ های آلبوم “دلسردانه مراقب” بنت – یک “سبک ژانر” که “آلت راک ول” را با “هیپ هاپ لوچ” با یک “دیسکو” خس خس مخلوط می کند “- این کار می تواند” نسیم و شکسته “باشد.

https://www.youtube.com/watch؟v=Rb6Scz-5YOsویدیوی BENEE – Supalonely ft. Gus Dapperton

لودوویچ هانتر-تیلنی در FT گفت: “Snaring یک ضربه ویروسی TikTok جام مقدس جدید در موسیقی پاپ است.” اما بنِی ، 20 ساله ، به نظر می رسد که چیزی جز درخشش در ظرف باشد. وی با بیش از 13 قطعه آهنگ ، “روان از بین سبک های مختلف ، از مه شبح رویایی حرکت می کند مدت کوتاهی به شدت موسیقی رقص را به ثمر رساند شیش. “با آهنگ سازی تخیلی و حس عملکرد ماهرانه ، سلام به آینده ای روشن اشاره دارد ، وارونه دنیای پاپ تحت سلطه TikTok. ”

جمهوری 8 پوند