آموزش برهنه: کانال 4 با نمایش برهنه برای نوجوانان سروصدا به پا می کند

سریال جدید شبکه 4 که در آن بزرگسالان لباس های خود را در مقابل نوجوانان در می آورند، نزدیک به 1000 شکایت بینندگان و انتقاد نمایندگان محافظه کار را برانگیخته است.

نمایش شش قسمتی، آموزش و پرورش برهنهیک «تیپ برهنه» از بزرگسالان را بازی می کند که در حضور نوجوانان 14 تا 16 ساله برهنه می شوند. یک قسمت بینندگان را در مورد آناتومی زنانه آموزش می دهد، در حالی که برخی دیگر به مسائل مربوط به تصویر بدن مانند اندازه آلت تناسلی، مو، جراحی زیبایی و افزایش سن می پردازد.

ساعت 8 شب، یک ساعت قبل از حوضه پخش می شود. تنظیم کننده پخش آفکام گفت که قسمت اول در 4 آوریل نزدیک به 1000 شکایت در رابطه با برهنگی دریافت کرد. سخنگوی رگولاتوری گفت که در حال بررسی شکایات قبل از تصمیم گیری در مورد بررسی است.

این برنامه جانشین برنامه محبوب دوستیابی برهنه کانال 4 است جاذبه برهنه، و همچنین توسط آنا ریچاردسون میزبانی می شود. اما این نمایش «یک قدم فراتر از این است جاذبه برهنهریچاردسون به سان گفت، زیرا هدف آن “عادی سازی بدن ها” و آموزش ملت است. او افزود: “من دوست دارم نمایش هایی بسازم که بحث برانگیز هستند” و “تفاوت ایجاد می کنند”.

میریام کیتس، نماینده محافظه‌کار پنیستون و استاکزبریج، به روزنامه دیلی اکسپرس گفت که «بسیار نگران‌کننده» است که کودکان زیر سن رضایت در معرض بدن برهنه بزرگسالان قرار می‌گیرند که به معنای «استفاده بزرگسالان برای اهداف سیاسی» است.

کیتس در ماه مارس به نخست وزیر ریشی سوناک نامه نوشت و بر اساس گزارشی که او گردآوری کرد، نگرانی هایی را در مورد درس های آموزش جنسی کودکان در مدارس مطرح کرد.

دو نماینده محافظه کار دیگر که نامه او را نیز امضا کردند، نگرانی های خود را با اکسپرس مطرح کردند. برندان کلارک اسمیت، نماینده باستلاو، گفت که معتقد است والدین از این نمایش “هراسان” خواهند شد. جاناتان گولیس، معلم سابق و نماینده پارلمان استوک-آن-ترنت شمالی، گفت که اگر آموزش و پرورش برهنه اگر یک فیلم بود، با “هشدارهای والدین و محدودیت های سنی” همراه بود.

ایان کاتز، مدیر ارشد محتوای کانال 4، از برنامه دفاع کرد توییتر، گفت که هر گونه پیشنهادی مبنی بر ترویج پدوفیلی یا آزار کودکان از سوی افرادی بود که «تقریباً مطمئناً» آن را تماشا نکرده بودند.

او گفت که این نمایش با “افسانه های خطرناک و تصاویر سمی” مقابله می کند که با آن نوجوانان “بمباران می شوند”. او گفت که هدف از آن اصلاح باورهای نادرستی است که می تواند با نشان دادن بدن های طبیعی و واقعی به جوانان و گفتگوهای آزاد، باعث ایجاد اضطراب شود. او آن را به عنوان “پخش خدمات عمومی ارزشمند” توصیف کرد.