آموزش وردپرس فارسی

دقت کنید همان طوری که از عنوان این مطلب مشخصه می خوام بهتون روشی رو یاد بدم که در برنامه زمپ ( XAMPP ) بتونید برای خودتون چندیدن domain داشته باشید و با استفاده از این domain ها وب سایت یا بی نهایت وب سایت مجازی با domain مجازی درست کنید منتهی قبلش باید یه سری توضیحات در مورد xampp بدم که اصلا xampp چی هست و چه کاربردی برای ما در شبکه یا استفاده های سروری داره ! پیشنهاد می کنیم از دات کام (com.) به عنوان دانلود فیلم آموزش سئو وردپرس دامنه استفاده کنید.

اگر هم فقط کارتان در ایران است از پسوند مخصوص سایت های ایرانی یعنی دات آی آر (ir.). استفاده نمایید. دامنه دات کام گران تر از دو دامنه دیگر است. این آموزش وردپرس تصویری رایگان، با هدف بالا بردن سطح دانش کاربران وردپرس فارسی، تهیه شده است. البته که طراحی سایت بدون کدنویسی یک سری محدودیت هایی دارد اما با توجه به اینکه یادگیری آسانی دارد و هزینه زیادی هم ندارد افراد زیادی را به سمت خود جذب کرده بخاطر همین بسیاری از افراد مهارت طراحی سایت بدون کدنویسی را کسب کردند و با عنوان طراح سایت در این حوزه فعالیت میکنند.

گزینهای نیز وجود دارد که از شما میپرسد آیا دوست دارید که وبسایتتان در موتورهای جستوجو مثل گوگل و DuckDuckGo ظاهر شود یا نه. مثل اینکه بخواهید در یک شهر ساختمان بسازید و حتما باید قبل از ساخت، یک زمین خریداری کنید. مثل اینکه بخواهید در یک شهر خانه بسازید و برای شروع خانه شما یک آدرس دارد. مثلا در خیابان ولیعصر کوچه ۷- این آدرس حکم همان دامنه سایت شما در اینترنت را دارد.

پست جدید پیشنهادی
چرا دونالد ترامپ اعلام پیروزی کرد در حالی که در انتخابات آمریکا پیروز نشده است

این دامنه همان آدرس شما در اینترنت است. ۳-بعد از انتخاب نام باید یک هاست برای سایت تان تهیه کنید (هاست به زبان ساده، فضایی ست که در اینترنت به سایت شما اختصاص داده میشود. دقت کنید که در این صفحه، عنوان سایت، نام کاربری موردنظر، رمزعبور انتخابی (دو بار) و آدرس ایمیل خود را وارد میکنید. ۲-در حین انتخاب نام باید پسوند سایت تان را نیز انتخاب کنید. من یه مشکلی داشتم اینکه اول xamppرو ازسایت soft98دانلود کردم و بعد ورد پرس و مراحل رو انجام دادم تو قسمت localhost/WordPress اول اینکه برای شما انتخاب زبا میاد که برای من نمیاد و یه صفحه میاد و در کادر زیر اون صفحه عبارت letsgo که وقتی میزنم میره رو قسمتی که باید اسم بانک اطلاعاتی و پسورد رو بزنم که وقتی میزدم error میداد.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت فیلم آموزش کامل وردپرس.