آنچه گروه “سناریوی کابوس” بدون معامله بوریس جانسون برای انگلیس پس از Brexit اعلام می کند

منابع وایت هال فاش کردند ، بوریس جانسون بی سر و صدا واحد داونینگ استریت را جمع آوری کرده است تا پاسخ دولت به “سناریوی کابوس” Brexit بدون توافق ، افزایش موارد Covid-19 و طغیان زمستان را تنظیم کند.

“سلول کنترل و هماهنگی زمستان” در شماره 10 مستقر خواهد شد و روزانه جلسات محرمانه ای درباره نخست وزیر در مورد سه تهدیدات ترسناک در ماه های آینده ارائه می دهد.

یک منبع وایت هال به روزنامه گفت: “زمستان همیشه یکی از چالش برانگیزترین زمانها برای دولت است ، با فشار بر NHS همراه با خطر عواملی مانند آب و هوای نامطلوب.” “سوال این است که چه اتفاقی می افتد وقتی همه اینها را با کوید و یک Brexit بدون معامله ترکیب کنید.”

گفته می شود که وزرا نگرانند که اتحادیه اروپا تلاش کند زندگی “دشوار” انگلیس را ، که ممکن است با کنترل دقیق تر در مرز کاله و قوانین سختگیرانه تر در مورد توزیع مجوز برای کامیون های انگلیس که قصد ورود به اتحادیه اروپا را دارند ، مواجه کند.

وجود این واحد س questionsالاتی را درباره وضعیت مذاکرات در حال انجام Brexit به وجود آورده است ، به طور خصوصی مقامات داونینگ استریت اعتراف می کنند که عدم اطمینان از توافق تجاری آینده با اتحادیه اروپا احتمالاً منجر به اخلال گسترده خواهد شد.

بوریس جانسون در حال آماده شدن برای آخرین گفتگوها با رئیس کمیسیون اروپا اورسولا فون در لاین برای شام امشب در بروکسل است. منابع اتحادیه اروپا به بی بی سی گفتند که میشل بارنیه ، مذاکره کننده اصلی آنها ، به وزیران اتحادیه اروپا گفته است که مذاکرات “به سمت عدم دستیابی به توافق قبل از موعد مقرر متمایل است”.

اسکای نیوز می افزاید ، عدم دستیابی به موفقیت در دیدار حضوری جانسون و فون در لاین ، خروج بدون توافق را “با احتمال تحمل برخی از رهبران اروپایی” بسیار بیشتر می کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>