آینده کشاورزی: ​​نبرد Brexit برای چشم انداز انگلیس

دولت اعلام کرده است ، پایان دوره گذار Brexit تغییرات گسترده ای در بخش کشاورزی انگلستان در یکی از بزرگترین تغییر سیاست های این صنعت در دهه های گذشته به وجود خواهد آورد.

تحت برنامه ها ، fزره پوشها در انگلیس “باید برش دهند انتشار کربن، فضای بیشتری برای حیات وحش ایجاد کنید و برای دستیابی به پول عمومی “بهبود وضعیت رفاه حیوانات” ایجاد کنید انگلیس ترک می کند اتحادیه اروپا و سیاست مشترک کشاورزی آن در سال آینده، ایندیپندنت گزارش می دهد.

وزیر محیط زیست جورج یوستیس گفت صبحانه بی بی سی امروز صبح که تغییر به سمت روش های کشاورزی سازگارتر با محیط زیست و پایدار “یک تحول خواهد بود نه یک انقلاب”.

وی افزود: “اگر برای رسیدن به این حق با هم كار كنیم ، پس از یك دهه دیگر بقیه جهان می خواهند از ما پیروی كنند.”

دولت چه پیشنهادی دارد؟

بین سال آینده و 2028 ، داونینگ استریت به تدریج “پرداخت مستقیم” به ازای هر هکتار به کشاورزان تحت سیاست مشترک کشاورزی اتحادیه اروپا را حذف می کند، که جمعاً 1.8 میلیارد پوند در سال در انگلیس است. در عوض ، پول برای تأمین طرح جدید “مدیریت زمین زیست محیطی” (ELM) هزینه خواهد شد.

یوستیس به Sky News گفت که استراتژی پس از Brexit کشاورزان انگلیس را از “محدودیت” های سیستم بحث برانگیز اتحادیه اروپا آزاد می کند.

روز یکشنبه ، دبیر محیط زیست هنگام بازدید از مزرعه ای در ساسکس شرقی به خبرنگاران گفت که رویکرد اتحادیه در مورد “پاداش دادن به زمین به جای آنچه برای محیط زیست انجام شده است” بود. وی افزود: با توجه به Brexit در گوشه و کنار ، “سیاست کشاورزی آینده انگلیس به کشاورزان پاداش می دهد که کارهایی را برای کاهش تغییرات آب و هوا و تأثیر کربن انجام می دهند”.

پست جدید پیشنهادی
انتخابات ایالات متحده: دونالد ترامپ بعد از ترک کاخ سفید چه آینده ای دارد؟

پول پس انداز شده از کاهش یارانه های جاری صرف پرداخت هزینه کشاورزان خواهد شد “با استفاده از اقداماتی مانند کاشت درخت و بازیابی خاک ها ، زمین خود را برای محافظت از حیات وحش و تقویت ذخایر کربن مهار کنند. “.

کشاورزان این کار را خواهند کرد همچنین “برای بهبود رفاه حیوانات حمایت می شود ، و این تغییر می تواند هزینه های آنها را برای کاهش استفاده از قفس و جعبه های مورد استفاده در مرغداری و خوک و پایان دادن به روش هایی مانند اصلاح منقار و اتصال دم” ، اضافه کند.

روزنامه ادامه می دهد و پول عمومی بیشتری نیز برای کمک به آنها در بهبود سودآوری خود از طریق “روش های کشاورزی پیشرفته و پایدار” در دسترس خواهد بود.

روش دیگر ، تایمز می گوید ، به کشاورزان فعلی که خواهان این کار هستند ، “هزینه های خروج” به صورت یکجا پرداخت می شود ، در تلاش برای وارد کردن “خون جدید” به این بخش.

یوستیس گفت ، این پرداخت ها به هر كس كه كشاورزی كافی دارد اجازه می دهد “با وقار” بازنشسته شود و راه را برای تازه واردان این صنعت كه می توانند “چیز جدید ، متفاوت و تازه ای به مزرعه بیاورند” هموار كند.

دولتهای ولز و اسکاتلند جداگانه تصمیم خواهند گرفت که چگونه بودجه مزرعه خود را اختصاص دهند.

و واکنش؟

مبارزان “به طور گسترده ای” از تغییر جهت دادن به اولویت بندی محیط زیست استقبال کرده اند ، اما به گزارش ایندیپندنت ، هشدار دهید که جزئیات اصلی هنوز “کدر” باقی مانده است.

اسکای نیوز می گوید: “برخی” در مورد بودجه و برنامه زمانی برنامه جدید نگرانی دارند ، زیرا کشاورزان برای سودآوری خود به شدت به پرداخت یارانه وابسته هستند “.

اتحادیه ملی کشاورزان (NFU) جریان را توصیف کرده است پرداخت های مستقیم به عنوان “مأمور نجات” برای کارگران کشاورزی که با تغییر قیمت و شرایط رشد فزاینده ای غیر قابل پیش بینی روبرو هستند.

وی گفت: “انتظار از كشاورزان برای اجرای مشاغل مناسب و پرهزینه در مزرعه ، ادامه تولید غذا و افزایش تحویل محیط زیست ، در حالی كه حذف تدریجی پشتیبانی موجود و بدون طرح جایگزینی كامل برای تقریباً سه سال ، خطر بسیار زیادی است و س askال بسیار بزرگی است.” رئیس NFU مینت باترز.

پست جدید پیشنهادی
در حالی که انگلیس اتحادیه اروپا را به ممنوعیت سوسیس و کالباس تهدید می کند ، مذاکرات Brexit برای مسابقات جهانی به نوبه خود انجام می شود

“نگرانم. اگر دام را به عنوان مثال در نظر بگیرید ، تا سال 2024 از 60 تا 80 درصد با درآمد کسب و کار در مزرعه روبرو هستید. “

مارک بریجمن ، رئیس اتحادیه مشاغل سرزمین و مشاغل کشور ، گفت که طرح جدید این امکان را دارد که “یک سیاست واقعاً پیشرو در جهان باشد” ، اما افزود: “بسیاری از کشاورزان دیدن گذشته کاهش شدید در پرداخت پایه را دشوار می دانند طرح ، که سال آینده آغاز می شود.

“متوسط ​​مزرعه خانوادگی بیش از 50٪ کاهش خواهد داشت قبل از اینکه طرح های جدید به طور کامل در سال 2024 در دسترس باشد.”

چرا اینقدر کند؟

روند کند اجرای سیاست جدید موجب خشم محیط بانان شده است و آنها خاطرنشان می کنند که بخش کشاورزی که بیش از یک دهه شاهد کاهش انتشار گازهای گلخانه ای نبوده است ، کشاورزی 9٪ تولید انگلستان را تشکیل می دهد.

تام لنکستر ، رئیس سیاست استفاده از زمین در RSPB ، گفت: “اکنون دولت با برنامه ریزی دقیق تر برنامه های خود ، در ماه های آینده به پیشرفت سریع تری نیاز است”.

این ادعا توسط کریگ بنت ، از حیات وحش Trusts ، که ادعا می کند سیاست مشترک کشاورزی اتحادیه اروپا “ویرانی بر حیات وحش ما” ایجاد کرده و باعث “مسائل عمیق در جوامع کشاورزی” شده است ، مورد تأیید قرار گرفت.

بنت گفت: “طبیعت به كمك وعده داده شده توسط این دولت احتیاج دارد و ما دیگر قادر به اتلاف وقت نیستیم.”

در همین حال ، دکتر ریچارد بنول ، مدیرعامل حیات وحش و Countryside Link ، خواستار شفافیت بیشتر توسط سازمان اداره محیط زیست ، غذا و امور روستایی (Defra) در مورد برنامه های تغییر سیاست.

پست جدید پیشنهادی
Culture Unwrapped - 2020: سال پرنعمت کتاب یا ادبیات؟

دکتر بنول گفت: “همراه با عدم اطمینان برای کشاورزان در مورد صادرات ، تعرفه ها و استانداردهای معاملات تجاری پس از Brexit ، آینده مه آلود برای کشاورزی در پیش است.” “این عدم اطمینان می تواند به این معنی باشد که برخی از کشاورزان از گزینه های سبزتر دور می شوند یا از گزینه های زیست محیطی فعلی چشم پوشی می کنند ، اما همانطور که شاخص پرندگان زمین های کشاورزی این هفته بار دیگر نشان داد ، دیگر فرصتی برای از دست دادن سرمایه گذاری در آینده کشاورزی سبز وجود ندارد.

“ما از دفرا می خواهیم كه جزئیات بیشتر در مورد استانداردهای زیست محیطی بالاتر را كه انتظار می رود در طی دوره انتقال و پس از آن در اسرع وقت منتشر شود ، به طوری كه کشاورزان بتوانند برای آینده برنامه ریزی كنند.”