اتصالات گالوانیزه چینی – آهن کاسپین

معمولا از همه سایز های لوله گالوانیزه گلخانه ای PGCO استفاده می شود اما طبیعتا برخی از سایز ها ممکن است کاربرد بیشتری نسبت به سایر سایز های موجود در بازار داشته باشند. سازه های گلخانه ها را معمولا با استفاده از لوله گالوانیزه گلخانه ای PGCO ایجاد می نمایند. از ورق روغنی برای ساخت ورق های فولادی دیگری هم استفاده می شود. مشخصات فنی لوله فولادی در استانداردهای ساخت این مقطع فولادی تدوین و درج شده است. تمامی این مشخصات برای هر لوله با توجه به نوع و کاربرد آن، در استاندارد مربوطه مشخص شده است. این نقشهها توسط مهندس معمار طراحی میشود که مشخصات کامل مصالح و جزئیات اجرایی قسمتهای مختلف ساختمان را تعیین میکند. نکته حائز اهمیت آن است که قبل از طراحی فاز 2 معماری، باید تمامی نقشههای سازه، تأسیسات مکانیکی و برقی طراحی شده در فاز 1 مورد بازبینی قرار گرفته و هرگونه اشکال و تناقضهای احتمالی بین آنها برطرف گردد. در این استانداردها اطلاعات بسیاری حتی در مورد نحوهی ساخت و تستهای که به منظور کنترل کیفیت لولههای فولادی باید انجام شود، تعریف شده است. لوله گازی: این نوع لوله همانطور که از نامش برمیآید به منظور انتقال گازها در سیستمهای درون شهری و بیرون شهری استفاده میشود.

برای مثال برای انتقال گاز از پالایشگاهها به شهرها از این نوع لوله استفاده میشود. و در شاخه های ۶ متری و با دو سردنده تا قطر ۸ اینچ تولید می شوند، ضمن اینکه این لوله ها در دو نوع سبک و سنگین تولید می شوند. قطر خارجی حقیقی یا O.D برای سایزهای 12 اینچ و كمتر متفاوت است (مثال). به همین دلیل در سرتاسر بدنهی لوله فولادی درز و یا خط جوشی ایجاد میشود. دلیل طول عمر بیشتر لوله گرم آبکاری در دمای 460 درجه سانتی گراد این محصول می باشد همچنین به دلیل پیوند ملکول های آهن با قلع، لوله گالوانیزه گرم نسبت به نمونه سرد مقاومت بالاتری دارد. لولههای مانیسمان نسبت به لولههای درزدار از مقاومت و کیفیت بالاتری برخوردارند و به همین دلیل قیمت لوله مانیسمان از لوله درزدار بیشتر است. لازم به ذکر است که لولههای گالوانیزه را به دو صورت سرد و گرم آبکاری میکنند که در میان لولههای آبکاری گرم عمر بیشتر نسبت به سایر لولهها دارند. لوله ها چه گرم و چه سرد در هر ابعادی امکان آبکاری دارند و تمامی لوله های موجود در بازار را می توان آبکاری نمود.

این شرکت با استفاده از خطوط گالوانیزاسیون پیشرفته امکان تولید 5000 هزار تن انواع لوله گالوانیزه برق را دارا می باشد. لوله برق گالوانیزه با نام لوله روکار نیز معروف می باشد و این نوع از لوله به شکلی تولید می شود که هم داخل و هم خارج لوله را گالوانیزه می کنند. لوله برق گالوانیزه به روش متداول استفاده از گالوانیزه گرم به روش غوطه وری و طبق استاندارد انجام می گردد . برای نصب لوله گالوانیزه نیازی به دستگاه جوش نمی باشد برای اتصال کافی است که دنده هایی که در ابتدا وانتها قرار دارند را به یکدیگر متصل کنیم ،در صورت خراب شدن نیز به راحتی قابل تعویض و تعمیر می باشند.لوله گالوانیزه به دو روش لوله گالوانیزه گرم و لوله گالوانیزه سرد ساخته می شود.جهت دریافت لیست قیمت هر شاخه لوله گالوانیزه با فروشگاه در تماس باشید. فناوری گالوانیزه سرد برای محصولات لوله ای دیگر توصیه نمی شود. ٢. لوله گالوانیزه در صورت برخورد با آب واکنشی نشان نمی دهد و به عکس هر چه بیشتر در مجاورت آب باشد مقاومت و سختی آن نیز افزایش پیدا می کند.

همانند کلیه محصولات تولید شده از ورق های فولادی، قیمت لوله گالوانیزه صنعتی نیز همواره با تغییرات قیمت آهن، نوسان دارد. بسیار متنوع است. هر کدام از این انواع برای کاربری خاص و ویژهی تولید خواهند شد. 8) کدام شرکتهای حمل و نقل، طرف قرارداد مدیران آهن هستند؟ 4) آیا قیمت لوله گالوانیزه در سایت مدیران آهن بهروز است؟ این شرکت خطوط تولید خود را توسعه داده و با راه اندازی کارخانه اهواز تولیدات این بخش را به 300 هزار تن در سال رسانده است. لوله های گاز اهواز API از سایز ¾ تا 6 اینچ و تحت فشار هیدروستاتیک تا 180 بار و همچنین تست غیرمخرب تولید می شود. یک نسخه از این مقاله برای اولین بار توسط متال بولتن منتشر شد. بدین ترتیب معمولا اغلب افراد و شرکت هایی که گلخانه احداث می کنند، از لوله هایی با سایز های معرفی شده استفاده می کنند. بدین ترتیب عمر آنها بسیار بیشتر می باشد.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از لوله گالوانیزه اراک ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.