اجرای خیریه برای شروع در Four Season Total Landscaping

به دنبال شادی و نشاط در آخرین نشست خبری لحظه آخری ستاد انتخاباتی دونالد ترامپ ، یک کار خیرخواهانه غیر رسمی از Four Season Total Landscaping تا هتل Four Season در فیلادلفیا برگزار می شود. برگزارکنندگان می گویند که Fraud Street Run یک “اجرای 100٪ غیرقانونی است: بدون هزینه ، جایزه ، ایستگاه امداد” ، اما آنها از هر کسی که شرکت کند می خواهند 10 دلار (58/7 پوند) یا بیشتر به موسسه خیریه گرسنگی ، Philabundance کمک کنند.

ژاپن از گرگ های ربات برای ترساندن خرس ها استفاده می کند

یک شهر ژاپن از گرگ های روبات برای ترساندن خرس ها استفاده می کند. پس از پیدا شدن خرس هایی که در ماه سپتامبر در محله ها در حال پرسه زدن بودند ، مقامات در جزیره شمالی هوکایدو یک جفت روبات را خریداری و نصب کردند. این روبات ها با بدنی پشمالو روی چهار پا ، یال بور و چشمانی قرمز درخشان ، سر خود را حرکت می دهند ، چراغ های چشمک زن را روشن کرده و 60 صدای مختلف از زوزه گرگ ها گرفته تا سر و صدای ماشین آلات را منتشر می کنند.

شماره قرعه کشی انسان پس از 35 سال مشخص می شود

مردی در ایالات متحده با همان اعدادی که 35 سال است از آن استفاده می کند ، برنده تمام پولها 3.2 (2.4 میلیون پوند) میلیون دلار شده است. گریگوری مک آلیستر از ماین گفت که او در 27 سالگی تولد شماره های Tri-State Megabucks خود را به تصویب رسانده و هرگز آنها را تغییر نداده است. او می گوید که قصد دارد کار خود را به عنوان مدیر بار ادامه دهد اما ممکن است “چند شیفت را کنار بگذارد”.

پست جدید پیشنهادی
سیاست خشکسالی: بحران جدید پیش روی اتحادیه اروپا