ارز دیجیتال رایگان سولانیوم

قابلیت استیک : دارد از توکنهای این پروژه که SLIM نام دارد برای استیک کردن نیز استفاده میشود که حداکثر برای دوره های یکساله قابل استیک کردن هستند خرید سولانیوم از طریق مدیریت کیف پول درون خطی از کیف پولهای متصل را پشتیبانی میکند. تیم صبح امروز در “نامه ای از پاروت” گفت که کار بر روی سهام PRT ، NFT و نرخ های بهره قابل تنظیم را آغاز می کند. کِی دوپکس آن فدرال رزرو توکن بی زد ایکس Orca کلِروس یلد یاک دیا بلا پروتکل فیرو راریبل دی گیت کوین مِترو آیون انرجی هِیوِن پروتکل هانت سون ام ایرگو ماشین ایکس چنج کوین فلامینگو اِل تی اُ نتورک رد دی کوین وونکلی پاور هارد پروتکل مارلین نومینکس مورفئوس نتورک بیت ول توکن ویدئو کوین آتاری آیرون بنک یورو اِیپ اِن اف تی لاتیس توکن اِی بی بی سی کوین سرو های دلار تورنادو کش پارس آ کیو سیبر فرانتیر آرپا چین درما کش مَک دکس گروس تی ال کوین هرمِز نتورک توکن پولکادکس اکروپلیس فیو پروتوکول مَپس استپ فایننس ری فرکت دی فورس وروس کوین شیر رینگ استاندارد توکنیزیشن پروتکول پید نتورک فرندز وید بنفیتز ادکس دی ریس بی لیر افینیتی پروتون وایت رد فاکس لبز داک ایکس کَد دراگون چین شیرتم توکنلون زنون وریتاسیوم الیتیوم نوترینو سیستم بیس توکن استار بوند ادجلِس بیم کوین هیومن اسکیپ ان اف تی ایکس پاپولوس بوسون پروتکل دِکس تولز بی پرو نتورک اِن ای او اس فایننس اِی پی او یلد (سولز) کودوس مترونوم ویید بایت کوین پی وی یو FAM Token متیس توکن یونی لند بیتمارت توکن فور تیوب کودا فایننس کوین دش مانیفولد فایننس اوپن اوشن ای اکس ام او کوین رای فایننس یلدی اسپورت ایکس دیجیکس دائو جی ان وای یوان چین کاین پروتکل سیدیفای .

اما تا 16 سپتامبر به پایان رسید .به گفته پروت، این پروتکل به زودی کار برروی NFT و PRT و نرخ بهره قابل تنظیم را آغاز میکند . ساعت داخلی یکی از ویژگیهای قابل توجه بلاک چین سولانا است. بسیاری از پروژه های دیگر مانند Solanium ، Boca Chica و Solstarter قرار است طی چند روز آینده در پایگاه های سولانا راه اندازی شوند. همچنین برای ورود به سایت Solanium لازم است حتما از ابزار های گذر از تحریم (VPN) استفاده کنید. اما تا 16 سپتامبر به پایان رسید . ما نگاهی می اندازیم: در اینجا خلاصه ای از برخی از بزرگترین پروتکل هایی که تابستان سرسخت و داغ سولانا را به پایان می رسانند ، و نگاهی به پروتکل های آینده. این پروتکل توانست 600،0000 دلار در زمان عمومی شدن ، جمع آوری کند .

قیمت ارز سولانیوم

توجه کنید که مقدار ارز دیجیتال بدست آمده در ایردراپ ها ممکن است در شروع کار مقدار بسیار ناچیزی باشد ولی تجربه نشان داده است که ممکن است برخی از این ارزهای دیجیتال که به صورت رایگان و در قالب Airdrop توزیع می شوند پیشرفت بسیار خوبی کرده اند و تا چند صد دلار قیمت دارند. شبکه گریپ به زودی به پلتفرم هایی مانند دیسکورد Discord ، تلگرام Telegram و توییتر متصل می شود تا به جوامع غیرمتمرکز کمک کند با سولانا هماهنگ شده و به اعضای خود ارزهای دیجیتال پاداش دهند. صرافی غیرمتمرکز سروم پیشرو در بلاک چین سولانا است.

خرید سولانیوم

این توکن یکی از مهمترین توکنهای دوران اخیر، و یک نشانهگذار بازار (AAM) و ارائهدهنده نقدینگی برای صرافی غیرمترکز Serum است. برای حکمرانی از این توکن در اکوسیستم استفاده میشود. با این حال ، پاروت در IDO خود یک توکن حکومتی به نام PRT فروخت. این توکن برای استیک کردن استفاده میشود؛ به این صورت که تمام هولدرهای SLIM میتوانند در استیکینگ توکن مشارکت کنند. پل ارتباطی میان سولانا و دیگر شبکههای مالی غیرمتمرکز برتر، که به Wormhole معروفاند؛ به افزایش قیمت ۶۵ درصدی سولانا در هفت روز گذشته کمک کرده است. منابع مالی غیر متمرکز (دیفای) سولانا در حال افزایش است .

پروژه های جدید سولانا چه هستند ؟ کنتراستیو ، یک مجموعه هنری مبتنی بر هوش مصنوعی در بلاک چین سولانا قرار است دو روز دیگر راه اندازی شود.با سرعت سرسام آوری که سولانا همچنان در حال رشد است ، توانایی شبکه برای حفظ همه این پروژه های متنوع راهی مناسب برای تعیین موفقیت آنها خواهد بود. به گزارش مجله افیکس کار و به نقل از سات دی کریپت ، بلاکچین سولانا توانسته جای خود را در میان 10 رتبه برتر پیدا کند . در این مقاله، به حجم رشد و تجزیه و تحلیل ۶ آلتکوین برتر سولانا نگاه میکنیم، که در سال ۲۰۲۱ سر به فلک کشیدند. در 16 سپتامبر ، یک پروتکل وام دهی به نام لاریکس در سولانا راه اندازی شد. عرضه عمومی پاروت(parrot) به دلیل قطع شدن سولانا متوقف شد اما همه چیز تا 16 سپتامبر به پایان رسید.

در این هفته، SOL حدود ۹۰ درصد افزایش یافت و با حمایت میانگین متحرک (MA) 200 روزه در ۲۴٫۵۰ دلار، قبل از پایان ماه به ۴۰ دلار رسید. مهلت ثبت نام در این ایر دراپ به پایان رسیده است! 15- اگر تمام مراحل بالا را درست انجام داده باشید به شما در تلگرام پیامی ارسال می شود و ثبت نام صحیح شما در ایردراپ Solanium را اعلام می کند. 10- روی گزینه Log In with Telegram بزنید تا ربات پروژه به اکانت تلگرام شما متصل شود. 13- حالا باید از تلگرام برگردید و وارد مرورگر اینترنت شوید و بر روی گزینه Accept بزنید. باید به بررسی سایر آلتکوینهای سولانا بپردازیم، اگرچه که بعضی از توکنهایی که قصد معرفی آنها را داریم، از نظر فنی در اکوسیستم سولانا نیستند.

یک پلتفرم غیرمتمرکز بر بستر شبکه سولانا است.

سولانا ممکن است در ماه گذشته 122 درصد افزایش داشته باشد ، اما روند صعودی آن شروع شده است. از 15 سپتامبر تا 17 سپتامبر ، ارزش کل قفل شده در لاریکس از 1.7 میلیون دلار به 119 میلیون دلار افزایش یافت. در تاریخ 21 سپتامبر نیز قرار است مجموعه ای از NFT های جدید عرضه شوند . تاریخ شروع ایردراپ: 17 اردیبهشت 1400 | تاریخ پایان: نامعلوم سولانیوم سولانیوم (Solanium) یک پلتفرم غیرمتمرکز بر بستر شبکه سولانا است. این امر به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا بدون برداشت پول از مزارع با عملکرد دیگر بلاک چین های لایه 1 ، در مورد نحوه اجرای پروتکل و مزرعه سولانا رأی دهند . این در حالیست که 16 سپتامبر پروتکل وام دهی لاریکس در سولانا ، استارت خورد و از 15 تا 17 سپتامبر نیز ارزش سرمایه سپرده در لاریکس از 1.7 میلیون به 119 میلیون دلار رسید .

در آمستردام هلند واقع شده است.فلایپیز ، یک مجموعه پنگوئن NFT فروخته شده ، نیز در سولانیوم راه اندازی شد و در 21 سپتامبر توزیع می شود. یک رمز را برای کیف پول خود انتخاب کرده و در کادر بعدی عینا آن را تکرار کنید. تیم سولانیوم در آمستردام هلند واقع شده است. 6- و اما نوبت تعیین رمز ورود برای ولت خود رسیده است. 5- حالا نوبت این رسیده که اثبات کنید کلمات ریکاوری ولت که در مرحله قبل نمایش داده شد را ذخیره کرده اید! توکن سولانیوم به لطف استفاده از الگوریتم اجماع اثبات سهام PoS که از الگوریتم های اجماع است، امکان استیکینگ را به طرفداران خود داده است.