انتخابات ایالات متحده: اکنون چه اتفاقی می افتد که دونالد ترامپ شکست را پذیرفته است؟

دونالد ترامپ به همان اندازه که ممکن است به شکست رسمی در انتخابات ایالات متحده نزدیک شود نزدیک شده و به آژانس فدرال مأمور نظارت بر انتقال قدرت برای شروع آماده سازی جو بایدن برای تصدی پست گفته است.

علیرغم قول ادامه رقابت در انتخابات ، دیروز ترامپ گفت که اداره خدمات عمومی (GSA) برای کمک به رئیس جمهور منتخب باید “آنچه لازم است انجام شود” را انجام دهد. متعاقبا GSA بایدن را “برنده آشکار” مسابقه برای کاخ سفید اعلام کرد.

“من به نفع کشورمان امیلی را توصیه می کنم [Murphy, the GSA Administrator] و تیم او آنچه را که باید با توجه به پروتکل های اولیه انجام شود انجام می دهند و به تیم من گفته اند که همین کار را انجام دهد. ” توییت کرد.

اسکای نیوز می گوید: “هیچ معامله ای برای همه خونهای بد” ایجاد نشده است که به دلیل امتناع وی از قبول زودتر ایجاد شده است ، اما اسکای نیوز می گوید: “ترامپ در برابر فشارهای عمومی خم شده است و تصدیق می کند که دفتر بیضی را ترک خواهد کرد.”

مورفی ، منصوب ترامپ ، “با انتقاد دو حزب به دلیل کوتاهی در شروع روند انتقال زودتر روبرو شده است” ، گزارش تلگراف. امتناع وی از این کار تاکنون باعث نشده است که تیم بایدن “با مقامات آژانس شغلی در مورد برنامه های دولت او ، از جمله در مناطق مهم امنیتی ملی و بهداشت عمومی کار کند”.

دموکرات اکنون به بودجه فدرال و یک دفتر رسمی برای انجام انتقال خود در دو ماه آینده دسترسی خواهد داشت. وب سایت انتقالی بایدن نیز به یک دامنه دولت ایالات متحده تغییر یافته است و این تغییر را نشان می دهد.

رهبر آینده آمریكا و معاون وی ، كامالا هریس ، جلسات توجیهی امنیت ملی به طور منظم برگزار می شود ، زیرا قبلاً به دلیل امتناع ترامپ از تشخیص پیروزی خود ، در كنار اطلاعات محرمانه قفل شده بود.

تیم دموکرات ها از انتشار کمک های دولت به عنوان عنصر اساسی “انتقال صاف و مسالمت آمیز قدرت” استقبال کرده اند.