انتخابات ایالات متحده: بزرگترین مسائل رای دهندگان در ترامپ در مقابل بایدن چه بود؟

دونالد ترامپ و جو بایدن ، دو نامزد انتخابات ریاست جمهوری.

وام
جیم واتسون ، سائول لوئب / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ

متن جایگزین
دونالد ترامپ و جو بایدن ، دو نامزد انتخابات ریاست جمهوری.

نظرسنجی ها حاکی از آن است که اقتصاد و نابرابری نژادی بیش از پاسخ همه گیر بر تصمیمات رای گیری تأثیر گذاشته است


ویژگی تبلیغات

پنجشنبه ، 5 نوامبر 2020 – 2:24 بعد از ظهر

بر اساس نظرسنجی های زودهنگام خروج ، اقتصاد هنگام تصمیم گیری برای حمایت از انتخابات ریاست جمهوری در راس ذهن یک سوم رای دهندگان آمریکایی بود.

در حالی که نتایج آرا ادامه دارد ، روزنامه تایمز گزارش می دهد که مصاحبه با اعضای رأی دهندگان “نشان داد که نمایش پرقدرت پرزیدنت ترامپ توسط میلیون ها رأی دهنده که معتقد بودند این مسئله مهم تر است” از بیماری همه گیر ویروس کرونا و سایر چالش های اساسی پیش روی کشور.

از بین بیش از 15500 پاسخ دهنده خواسته اند مهمترین مسئله را از پنج گزینه شناسایی کنند ، 35٪ اقتصاد را انتخاب کردند ، در حالی که 20٪ نابرابری نژادی را انتخاب کردند.

پاسخ Covid-19 بزرگترین مسئله برای 17٪ بود ، با جرم و مراقبت های بهداشتی – که به طور سنتی عمده نگرانی ها در هر دو طرف راهرو سیاسی بود – با 11٪ در رده چهارم قرار گرفت.

با این حال ، اختلاف عمده در اولویت ها بین رأی دهندگان از هر دو طرف شکاف سیاسی نیز با نظرسنجی خروجی ، که توسط ادیسون تحقیق برای سندیکا استخر انتخابات ملی سازمان های خبری انجام شد ، آشکار شد.

پست جدید پیشنهادی
آنچه بوریس جانسون برای هزینه های نظامی 16 میلیارد پوندی خود برنامه ریزی کرده است

از میان پاسخ دهندگانی که نابرابری نژادی را مهمترین مسئله عنوان کردند ، 91٪ به جو بایدن رأی دادند. 82٪ از کسانی که از کووید به عنوان نگرانی اصلی خود نام می بردند ، از دموکرات حمایت می کردند.

در مقابل ، 71 درصد از کسانی که جرم را به عنوان مسئله اصلی خود انتخاب کردند ، از دونالد ترامپ برای ریاست جمهوری حمایت کردند. و از نظر سرنوشت ساز برای مقام فعلی ، 82 درصد از کسانی که اقتصاد را انتخاب کردند ، به او برای دومین بار در کاخ سفید رأی دادند.

بهداشت و درمان نیز به همین ترتیب خطوط جناحی را تقسیم کرد ، و 63٪ از کسانی که این وضعیت را بالاتر از هر چیز دیگری اعلام کردند ، حمایت خود را از بایدن متعهد شدند.

اگرچه این تقسیمات سیاسی چندان تعجب آور نیست ، اما یک یافته شگفت آورتر از این نظرسنجی این است که به طور کلی ، 48٪ از رای دهندگان ایالات متحده معتقدند که واکنش همه گیر کشور “بسیار خوب” یا “تا حدودی خوب” پیش می رود.

در همین حال ، یک نظرسنجی خروجی جداگانه که توسط آسوشیتدپرس انجام شده است ، اقتصاد را با 30 a به عنوان یک نگرانی عمده برای مردم ایالات متحده قرار داده است. از بیش از 133،000 رای دهنده و غیر رای دهنده مسابقه دادند و آن را به عنوان مهمترین موضوع خود عنوان کردند.

اما نظرسنجی APVoteCast نشان داد که درصد بیشتری حتی بیشتر از 40٪ به واکنش ویروس کرونا توجه دارند.

به هر روشی که پاسخ دهندگان رأی دادند ، به نظر می رسد ادعاهای ترامپ در مورد تقلب در انتخابات باعث ایجاد یک نگرانی عمده شده است ، “از هر ده نفر ابراز تردید می کنند که آرا their آنها دقیقاً شمرده خواهد شد”.

پست جدید پیشنهادی
قیمت لوله کاروگیت

قاره آمریکا

دونالد ترامپ
جو بایدن