انتخابات ایالات متحده: چرا نظرسنجی ها پس از شوک سال 2016 دوباره اشتباه گرفتند؟

مردم در تظاهرات Black Lives Matter در بیرون کاخ سفید تابلوها و علائم برقرار می کنند

شرح

بایدن لغزش زمین را انکار کرد زیرا ترامپ تقریباً در هر ایالت بهتر از پیش بینی ها عمل می کند

وام
کریس مک گرات / گتی ایماژ

متن جایگزین
مردم در تظاهرات Black Lives Matter در بیرون کاخ سفید تابلوها و علائم برقرار می کنند

بایدن لغزش زمین را انکار کرد زیرا ترامپ تقریباً در هر ایالت بهتر از پیش بینی ها عمل می کند


عمیق

گابریل پاور

پنجشنبه ، 5 نوامبر 2020 – 3:21 بعد از ظهر

با توجه به نظرسنجی ها ، جو بایدن در تمام ایالت های مهم و مهم این کشور ، اعتماد به نفس دموکرات ها به سمت انتخابات ریاست جمهوری باعث اطمینان شده بود.

اما خاطرات از دست دادن شوک هیلاری کلینتون در سال 2016 دوباره پر از آب شد زیرا اولین نتایج در روز چهارشنبه رخ داد ، با دونالد ترامپ ، فلوریدا را با 51.2٪ از سهم آرا.

برخلاف انتخابات چهار سال پیش ، دموکرات ها هنوز در آستانه پیروزی هستند ، زیرا بایدن ایالات متحده “دیوار آبی” حیاتی را که کلینتون از دست داد ، برمی دارد. با این حال نظرسنجی ها مسیر بسیار نرم تری را به کاخ سفید برای بایدن پیش بینی کرده بودند – پس چرا آنها دوباره این کار را اشتباه انجام دادند؟

پیش بینی ها چقدر دور از هدف بودند؟

طبق تجمع نظرسنجی FiveThirtyEight ، اتفاق نظر در میان نظرسنجی های مهم ملی در 1 نوامبر بر این بود که بایدن در 50 ایالت 8.4٪ از ترامپ برتری داشته است.

اگر درست باشد ، بایدن از یک پیروزی چشمگیر برخوردار می شد. اما یک واقعیت بسیار متفاوت “در دقیقه ای که فلوریدا گزارش نتایج انتخابات خود را شروع کرد” جامعه شناس سالواتور بابونز در مقاله ای برای صبح سیدنی هرالد.

قبل از انتخابات ، کالج امرسون بایدن را در فلوریدا با 6 امتیاز افزایش داد ، در حالی که دانشگاه کوینی پیاک و دانشگاه مونموث با اختلاف 5 امتیاز به دموکرات ها برتری دادند. این پیش بینی های پیروزی بایدن با نظرسنجی های رویترز / ایپسوس و NBC News / ماریست پشتیبانی شد ، که هر دو پیش بینی کردند که وی ایالت آفتاب را با چهار امتیاز تصاحب کند.

اما وقتی آرا وارد شد ، ترامپ با 3.5 امتیاز برنده ایالت و 29 رأی کالج انتخاباتی آن شد.

در سایر نقاط کشور ، “نظرسنجی ها حمایت ترامپ را حتی آشکارتر از آنچه در فلوریدا انجام دادند ، کمرنگ کردند” ، می گوید Wired. بر اساس تحقیقات CNBC / Change Research ، بایدن در ویسکانسین هفت امتیاز و در میشیگان هشت امتیاز پیش افتاد.

اما با 99 درصد آرا در هر دو ویسکانسین و میشیگان تا پایان بازی در روز چهارشنبه ، او به ترتیب فقط 0.7 و 2.7 امتیاز بود.

این مجله می افزاید ، در اوهایو ، که ترامپ در سال 2016 با كمی کمتر از 450،000 رأی برنده شد ، نظرسنجی ها نشان داد كه بایدن “در كمتر از یك امتیاز” بود. “او در حال حاضر هشت نفر پایین است.”

در سال 2016 ، یک لطف پس انداز کننده برای نظرسنجی ها این بود که اگرچه پیش بینی آنها برای پیروزی کلینتون نادرست بود ، اما نظرسنجی آنها در مورد آرا popular عمومی بسیار دقیق بود.

RealClearPolitics در روز انتخابات میانگین 3.3 درصدی کلینتون نسبت به ترامپ در سراسر ایالات متحده را پیش بینی کرد و در نهایت با کسب 2.1 امتیاز آرا popular عمومی را بدست آورد.

اما به نظر می رسد اندازه خطاهای نظرسنجی در این دوره بسیار بیشتر باشد.

بایدن در حال حاضر با کسب 2.4 امتیاز در رأی مردم ملی قرار دارد که به 3.5 میلیون رأی می رسد. اما مجموع نظرسنجی های FiveThirtyEight در شب قبل از انتخابات ، بیش از سه برابر مجموع آرا را به بایدن رساند.

با این حال ، در دفاع از FiveThirtyEight ، این سایت اشاره کرد که نظرسنجی ها حاکی از آن است که انتخابات “یک خط خوب بین زمین لغزش و ناخنکوب” خواهد بود – یک پیش بینی درست ثابت شده است.

چرا نظرسنجی ها دوباره اشتباه کردند؟

نظرسنجی دانش داده و مدل سازی است. اما وقتی داده ها معیوب بودن را ثابت کنند ، نتیجه ممکن است همان چیزی باشد که آتلانتیک آن را “فاجعه ای برای دموکراسی آمریکا” توصیف می کند.

گرچه نظرسنجی ها “ادعا کردند که آنها از اشتباهات خود در سال 2016 آموخته اند” ، “این بار در واقع اشتباه بیشتری داشتند” ، روزنامه نگار داده مونا چالبی در می نویسد روزنامه گاردین.

چالبی با بیان اینکه چرا داده ها واقعیت را منعکس نمی کنند ، دو توضیح را ارائه می دهد: ممکن است نظرسنجی ها “ردیابی و صحبت با 1000 بزرگسال که به طور دقیق 240 میلیون رای دهنده را نمایندگی می کردند ، حتی برای آنها دشوارتر بود ، یا رای دهندگان ترامپ این بار حتی بیشتر تمایلی به گفتن نداشتند یک غریبه نامزد مورد نظر آنها “.

توضیح مشابهی توسط بابونز ، جامعه شناس ، در روزنامه سیدنی مورنینگ هرالد ارائه شده است ، كه اشاره می كند یك شركت كننده نظرسنجی – راسموسن – پس از آنكه تنها شركت بزرگی بود كه به پیش بینی نتایج انتخابات 2016 نزدیك شد ، فلوریدا را درست بدست آورد.

بابونس می نویسد: “راسموسن به جای استفاده از نظرسنجی های انسانی مانند سایر نظرسنجی های بزرگ ، از صدای پیش ضبط شده استفاده می کند.” “انسان ها حیوانات اجتماعی هستند ، و این درست به همان اندازه که در یک توییتر به یک نظرسنجی پاسخ می دهند درست است.

“در آمریکایی که طرفداران ترامپ معمولاً” نژادپرست “(یا بدتر) خوانده می شوند ، جای تعجب نیست که بسیاری از آنها ترجیح می دهند گرایش های سیاسی خود را برای خود حفظ کنند.”

به عبارت دیگر ، در انتخابات ایالات متحده که بیشترین میزان مشارکت در بیش از یک قرن گذشته را به خود دید ، به نظر می رسد ترامپيست های خجالتی بار دیگر نظرسنجی ها را صاف و صاف گرفتند.

سیاست

دونالد ترامپ
جو بایدن
انتخابات 2020 آمریکا