این بررسی نشان می دهد که بریتانیایی ها 21 میلیون “راز پول” از دوستان و خانواده خود حفظ می کنند

تحقیقات جدید نشان داده است که مردم سراسر انگلیس 21 میلیون “راز پول” در مورد بدهی های پنهان ، وام ها یا پس اندازها را پنهان می کنند.

بررسی بیش از 5200 بزرگسال نشان می دهد که از هر ده نفر چهار نفر وضعیت واقعی امور مالی خود را از نزدیکترین و عزیزترین افراد پنهان می کنند. رایج ترین اسرار بود کارتهای اعتباری پنهان (37٪) ، وام های شخصی اعلام نشده (23٪) و حساب های پس انداز مخفی (21٪).

تایمز گزارش می دهد: “شرکا به احتمال زیاد در تاریکی رها می شوند.” “در حالی که 23٪ از افراد در روابط مشکوک هستند که همسرشان پول را مخفی نگه داشته است ، اما تقریباً نیمی از افراد در روابط یا 45٪ از این افراد به داشتن کالای نامشخص پول اعتراف کرده اند. “

این روزنامه می افزاید ، افراد 25 تا 34 ساله محرمانه ترین گروه هستند ، از هر پنج نفر تقریباً سه نفر محصولات پولی ، “به ویژه کارت های اعتباری ، وام های شخصی و اضافه برداشت” را پنهان می کنند.

در مقابل ، طبق این تحقیق ، مستمری بگیران بازترین گروه سنی هستند و فقط 26٪ اسرار خود را از سرویس پول و بازنشستگی (MaPS) مورد حمایت دولت حفظ می کنند.

برخی از دلایلی که برای سکوت بیان شده شامل احساس می شود خجالت کشیده یا از قضاوت ترسیده است.

ولی سارا پورتا ، مدیر بینش MaPS می گوید ، “توضیحات متعدد” دیگری برای این که چرا مردم اسرار پول را حفظ می کنند وجود دارد. وی توضیح می دهد که یک حساب پس انداز پنهان ممکن است “به عنوان یک بافر برای کسانی که می خواهند از یک رابطه دشوار فرار کنند” عمل کند.

دلایل دیگر عبارتند از: “نگه داشتن یک لایحه پرداخت نشده برای محافظت از اعضای خانواده مضطرب” و همچنین ممانعت از “احساس شرم و خجالت از کنترل بدهی ها”.

این نظرسنجی به مناسبت “هفته بحث پول” انجام شده است ، هدف این است که “تشویق افرادی که از نظر اقتصادی در همه گیر هستند به گفتگو با یک دوست ، یکی از اعضای خانواده یا یک متخصص” بپردازند.

اطلاعات بیشتر در مورد هفته Talk Money را می توانید در اینجا پیدا کنید.