بارنیه ادعا می کند که “برون کشی” انگلستان پایان دادن به احتمالات معاملات Brexit را به خطر می اندازد

میشل بارنیه ، مذاکره کننده ارشد اتحادیه اروپا هشدار داد ، برآمدگی انگلیس در مذاکرات می تواند راه را برای توافق بدون برجام هموار کند.

رویترز می گوید ، بارنیه در گفتگو با سفرای ملی در بروکسل گفت که “اختلافات بسیار جدی” بین مواضع اتحادیه اروپا و انگلیس در مورد شیلات ، حکمرانی و تجارت وجود دارد.

یک دیپلمات اتحادیه اروپا که نامش فاش نشده به خبرگزاری گفت که “به نظر نمی رسد انگلستان به اندازه کافی درگیر موضوعات کلیدی باشد … با توجه به این وضعیت هنوز نتیجه توافق بدون استثنا قابل حذف نیست”.

اتحادیه اروپا می ترسد لرد دیوید فراست ، همتای انگلیسی بارنیه ، “تایمز گزارش می دهد که حساس ترین پرونده های سیاسی “گفتگوها” را برای ایجاد اهرم فشار “باز نگه داشته است.

مذاکرات روز یکشنبه در لندن از سر گرفته می شود ، انتظار می رود در صورت عدم توافق تا پایان هفته آینده جانسون و رئیس کمیسیون اروپا اورسولا فون در لاین برای مذاکرات بحران دیدار کنند.

تصویب هر معامله ای ممکن است شش هفته طول بکشد ، بنابراین هر دو طرف مشتاق هستند تا شرایط را تا 16 نوامبر توافق کنند تا مهلت 31 دسامبر را رعایت کنند. با این حال ، طبق گزارش فایننشال تایمز ، بارنیه هفته گذشته در جلسه جداگانه ای به نمایندگان پارلمان اروپا گفت كه دو طرف “در مسیر معامله نیستند”.

FN اضافه می کند ، بارنیه عدم تمایل مذاکره کنندگان بریتانیایی برای تصمیم گیری در مورد موضوعاتی مانند “عدم عقب نشینی” از استانداردهای کارگری و زیست محیطی را عنوان کرد ، که توسط خودیها مشاهده می شود.

پست جدید پیشنهادی
حفاظ شاخ گوزنی ⭐️ 12 بهمن ماه ⭐️محاسبه آنلاین قیمت (در 2 دقیقه)

در یک توییت، فراست دیروز گفت: “پیشرفت حاصل شده است ، اما من با میشل بارنیه موافقم که اختلافات گسترده ای در مورد برخی از موضوعات اصلی باقی مانده است. ما به کار خود برای یافتن راه حلهایی که کاملاً به حاکمیت انگلیس احترام بگذارند ادامه می دهیم.