بسته بقای زمستان 300 میلیون پوند برای ورزش تماشاگران در انگلیس تأیید شد

بعد از تعهد دولت برای تأمین اعتبار 300 میلیون پوندی ، ورزشهای مهم تماشاگران در انگلیس به حیاط نجات خود زمستان داده شده است.

با عدم اجازه هواداران به استادیوم ها یا مکان ها ، بسیاری از لیگ ها ، باشگاه ها و انجمن ها به دلیل از دست دادن درآمد ناشی از بیماری همه گیر Covid-19 از آینده خود ترسیدند. “بسته بقای زمستان ورزشی” از ورزش – از ارگان های ملی حاکم تا باشگاه ها – تحت تأثیر محدودیت های ویروس کرونا حمایت خواهد کرد.

امروز در اطلاعیه ای دولت تأیید کرد که 300 میلیون پوند به 11 ورزش تماشاگر در انگلیس اعطا می شود ، از جمله اتحادیه راگبی (135 میلیون پوند) ، اسب سواری (40 میلیون پوند) و لیگ راگبی (12 میلیون پوند).

BBC Sport همچنین 28 میلیون پوند دریافت می کند ، اما باشگاه های لیگ برتر یا لیگ فوتبال انگلیس اینگونه نیست. لیگ ملی (گام های 1-2) 11 میلیون پوند در ازای 10 میلیون پوند بودجه قرعه کشی ملی ، مراحل 3-6 14 میلیون پوند دریافت می کند و فوتبال زنان 3 میلیون پوند اختصاص داده شده است.

در بیانیه ای در وب سایت Gov.uk آمده است که بودجه “عمدتا متشکل از وام” بوده و “سخاوتمندترین دولت برای بخش ورزش داخلی خود در جهان” است.

دبیر فرهنگ ، الیور دودن گفت: “باشگاه های ورزشی قلب تپنده جوامع آنها هستند و این کمک 300 میلیون پوندی به آنها کمک می کند تا در این دوره سخت زمستانی زنده بمانند.

“ما قول داده بودیم كه در كنار ورزش بایستیم كه مجبور شویم بازگشت طرفداران را به تعویق بیندازیم. ما با تحویل 300 میلیون پوند دیگر در کنار طرح های پشتیبانی تجاری موجود ، این کار را انجام می دهیم.

“انگلیس یک نیروگاه ورزشی است و این دولت همه تلاش ما را برای کمک به ورزشها و باشگاههای ارزشمند ما در راه موفقیت از طریق کوید انجام خواهد داد.”

اوایل سال جاری دولت برای محافظت از لیگ راگبی با 16 میلیون پوند وام اضطراری وارد عمل شد و در ماه اکتبر اعلام کرد که 100 میلیون پوند برای حمایت از مراکز تفریحی مورد نیاز شوراها که بیشتر مورد نیاز هستند تأمین می شود. اسپورت انگلیس بودجه اضطراری 220 میلیون پوندی را برای باشگاه های مردمی در ماه آوریل اعلام کرد.

تیم هولینگزورث ، مدیر اجرایی Sport انگلستان ، گفت: “این زمانها بی سابقه است برای بخش ما ، و آن دسته از ورزشها و لیگهایی که به دلیل درآمدشان بسیار متکی به تماشاگران هستند و به ویژه تحت تأثیر همه گیری قرار گرفته اند.

“نقشی که آنها در جوامع محلی خود دارند بسیار حیاتی است و از این بسته حمایت دولت بسیار استقبال خواهد شد.”

تقسیم بودجه توسط ورزش

اتحادیه راگبی: 135 میلیون پوند
اسب سواری: 40 میلیون پوند
فوتبال: 28 میلیون پوند
  • لیگ ملی (گام های 1-2): 11 میلیون پوند. این به دنبال اعلامیه ای است که باشگاه های لیگ ملی در مراحل 1-2 می توانند 10 میلیون پوند بودجه لاتاری ملی دریافت کنند به دنبال معامله ای که توسط دولت انجام شد ، آنها را تا پایان سال 2020 زنده نگه دارد

  • لیگ ملی (مراحل 3-6): 14 میلیون پوند

  • فوتبال زنان (سوپرلیگ زنان و قهرمانی زنان FA): 3 میلیون پوند

لیگ راگبی: 12 میلیون پوند
موتورسواری: 6 میلیون پوند
  • دارندگان / اپراتورهای مدارهای بزرگ (سیلورستون ، گودوود ، باشگاه اتومبیلرانی انگلیس ، MotorSport Vision): 6 میلیون پوند

تنیس: 5 میلیون پوند
نت بال: 4 میلیون پوند
بسکتبال: 4 میلیون پوند
هاکی روی یخ: 4 میلیون پوند
بدمینتون: 2 میلیون پوند
مسابقه تازی ها: 1 میلیون پوند