بعد از جانشینی چه چیزی را تماشا کنیم؟

«جانشینی» پس از چهار فصل پر از درام هیئت مدیره بی‌نظیر و رقابت شدید خواهر و برادر به پایان رسیده است.

گاردین گفت که این یک «خداحافظی بی‌نقص و وحشتناک» بود، زیرا دونده‌های نمایش سریال کمدی تاریک محبوب را به یک نتیجه گیرا رساندند.

بسیاری از بینندگان وفادار مشتاق دیدن بیشتر کندال، شیو و رومن بودند، کودکان آسیب دیده در مرکز خانواده پرخاشگر روی، اما در صحبت با نیویورکر، جسی آرمسترانگ، خالق سریال، در فصل چهارم خداحافظی کرد و افزود: «من هرگز فکر نمی کردم که این می تواند برای همیشه ادامه یابد.

اما در حالی که بینندگان دیگر نمی‌توانند برای آخرین فصل از قدرت‌بازی‌های سلسله رسانه‌ها هماهنگ شوند، برنامه‌های تلویزیونی دیگری نیز وجود دارند که ممکن است تجربیات فراگیر مشابهی را ارائه دهند.

گوشت گاو

به گفته تلگراف، «بهترین سریال جدید سال»، سریال «بی‌طرفانه خنده‌دار» درباره انتقام، در نتفلیکس موفق عمل کرده و در هفته اول «بیش از 962 میلیون دقیقه تماشا شده است».

خط داستانی رسمی نتفلیکس توضیح می دهد که چگونه “یک حادثه خشم جاده ای بین دو غریبه جرقه خصومتی را برمی انگیزد که تاریک ترین انگیزه های آنها را آشکار می کند”.

گلامور به این کمدی لقب «هیبت کالت» داد، با وعده‌های «پیچ‌ش‌ها، چرخش‌ها و لحظات دلخراش – بدون ذکر بازی‌های خیره‌کننده بازیگران اصلی».

احتمالاً در میان بینندگان «جانشینی» مورد علاقه قرار خواهد گرفت، زیرا نمایش‌ها ویژگی‌های مشترک کمدی سیاه، شخصیت‌های در حال جنگ و انتقام خونسرد را دارند.

نمایش صبحگاهی

نمایش برنده جایزه امی با بازیگران تمام ستاره ای از جنیفر آنیستون، ریس ویترسپون، استیو کارل و جان هام توجه بینندگان را به خود جلب کرده است.

با این حال، این دسیسه‌های یک ماشین رسانه‌ای است که طرفداران «جانشینی» احتمالاً مشابهی در این موفقیت Apple TV+ پیدا می‌کنند.

این برنامه یک برنامه تلویزیونی صبحگاهی را نشان می دهد که درگیر یک رسوایی سوء رفتار جنسی است و مدیران و مجریان رسانه ای که سعی می کنند مسیری رو به جلو ترسیم کنند.

لس آنجلس تایمز «نمایش صبحگاهی» را «ترکیبی از ملودرام، و تعامل‌های خوب نوشته‌شده که واقعاً احساس انسانی می‌کند» توصیف کرد و در نهایت نمایش را «نسبتاً جذاب» نامید.

فوربس افزود، بینندگان همچنین می توانند انتظار داشته باشند که شخصیت هایی را ببینند که با مضامین کلیدی مانند “همه گیری… لغو فرهنگ، تمایلات جنسی و نژاد” دست و پنجه نرم می کنند، که به نظر می رسد موضوع همزمان را در قلب سریال به جلو می برد.

نیلوفر سفید

برای طرفداران طنز غالباً بی نظیری که «جانشینی» خلق کرده است، مجموعه گلچین کمدی-درام با محوریت یک استراحتگاه پر زرق و برق بهشت ​​ممکن است یک انتخاب منطقی باشد.

به گزارش ایندیپندنت، این کمدی طنز در دو فصل خود بازخوردهای تحسین‌آمیزی را به دست آورده است، به‌گفته ایندیپندنت، این نمایش به‌عنوان «ملاک داغ تلویزیون» و یک «هت‌بی‌نظیر» معرفی شد.

«نیلوفر سفید» در سطح خود حول تعداد بی‌شماری شخصیت ناکارآمد است که در یک استراحتگاه پنج ستاره کنار هم قرار گرفته‌اند و مجبور می‌شوند با یک راز قتل حساب کنند.

لوسی مانگان از گاردین گفت، اما در هسته خود، نمایش “به طرز باشکوهی هیولا” است، به عنوان داستانی که “با نابرابری و اشکال فساد و رنج … که باعث می شود دست و پنجه نرم می کند”.

به نظر می‌رسد که «نیلوفر سفید» آینه‌ای برای شخصیت‌های ترسناک خلق شده توسط دونده نمایش مایک وایت دارد. استایلیست گفت: این نمایش بدون شک بر روی “غنی های باردار” به روش های خنده دار تاریک تمرکز دارد. این بدون شک بینندگان «جانشینی» طنین انداز خواهد شد.

سوپرانوها

The Spectator گفت: «سوپرانوها» اغلب «بزرگترین نمایش تلویزیونی تاریخ» نامیده می شود، با طرفدارانی که هنوز درباره درام دهه 2000 حول محور یک رئیس مافیای نیوجرسی که تلاش می کند زندگی خود را به عنوان یک مرد خانواده، یک رهبر جنایت و جنایت بگذراند هیجان زده اند. بدتر شدن سلامت روان او

مجله می افزاید: این سریال موفق شده است «ماده اصلی خود» مانند فیلم های محبوب «پدرخوانده» و «رفقای خوب» را بسازد. .

برای کسانی که از درام خانوادگی ناکارآمد «جانشینی» لذت می‌برند، لحن مشابهی با «سوپرانوها» زده می‌شود، زیرا همکاران تشنه‌ی قدرت برای رسیدن به تاج دست و پنجه نرم می‌کنند – در حالی که آماده می‌شوند تا هنگام صعود به اوج، بکشند.

بری

یک سریال HBO، بسیار شبیه به “جانشینی”، “بری” همچنین روز یکشنبه پس از چهار فصل تلویزیون پرچرب به نتیجه نهایی خود رسید.

HBO همچنین با به دست آوردن چندین جایزه و نامزدی امی، سریال را با بازی بیل هدر “در نقش یک هیتمن افسرده از غرب میانه” توصیف می کند. او با اکراه به لس آنجلس سفر می کند تا اثری را بر روی یک بازیگر مشتاق اجرا کند، اما به زودی خود را در آغوش جامعه تئاتر می بیند و مشتاق تعادل دو دنیای متضاد خود است.

در حالی که این مفهوم ممکن است عجیب به نظر برسد، هدر، که کمدی سیاه را نیز تصور می کرد «فرهنگ خشونت و فرهنگ شو بیز را به همکار تبدیل کرد»، جیمز پونیوزیک از نیویورک تایمز معتقد بود که «وحشیانه تجارت نمایشی و اجرای قتل است. ” با هم ادغام شدند.

نتیجه گیری همزمان هر دو «بری» و «جانشینی» احتمالاً علاقه طرفداران «جانشینی» را برانگیخته است و هر دو برنامه مورد تحسین قرار گرفته اند و ایندیپندنت اضافه می کند که این «پایان یک دوره تلویزیونی باشکوه» است، همانطور که تلویزیون اعلام کرده است. “جواهرات تاج خود را از دست داد”.

با این حال، این روزنامه اضافه کرد که این “درام هوشمندانه و پرپیچ و خم” احتمالا توجه بسیاری از طرفداران تلویزیون را به خود جلب می کند.