بهترین قالیشویی ایران زمین

بهترین قالیشویی ایران زمین

بهترین قالیشویی ایران زمین

منطقه ی ایران زمین را می توان جزو یکی از متراکم ترین و البته مهم ترین نواحی تهران دانست. به دلیل ترافیک و البته تراکم موجود در این ناحیه، بیشتر ساکنان نیازمند خانه تکانی مرتب در طی سال هستند. در این بین شستن فرش ها و انتخاب یک قالیشویی می تواند معضلی برای آن ها باشد . اگرچه تعداد زیادی از قالیشویی ها در این ناحیه حضور دارند اما بدون شک انتخاب بهترین قالیشویی ایران زمین اندک دشوار است چراکه بیشتر آن ها نقاط ضعف بسیاری دارند . قالیشویی ملکه مرکزی است که در این ناحیه شعبه دارد و توانسته به واسطه ی مزیت هایش به عنوان بهترین قالیشویی ایران زمین شناخته شود . ما در ادامه مروری بر این مزیت ها داشته ایم تا شما هم بهتر دلیل این  عنوان را درک نمایید .

ویژگی های بهترین قالیشویی ایران زمین

بدون شک برای تبدیل شدن به بهترین قالیشویی ایران زمین باید مجموعه ای از فاکتور ها را داشت تا بتوان نیاز ساکنین این ناحیه را برطرف نمود . این فاکتور ها مواردی هستند که غالباً موجب بهبود کیفیت خروجی و یا کاهش زمان می شوند که هر دوی آن ها در جهت افزایش رضایت مشتریان می باشد. ما در ادامه شاخص ترین این مزیت ها را برای شما عزیزان ذکر کرده ایم که می تواند درک شما از این عنوان را بهتر نماید .

کیفیت بسیار بالا

قالیشویی ملکه برای تبدیل شدن به بهترین قالیشویی ایران زمین کیفیت را در راس اولویت های خود قرار داده است . این مرکز سعی کرده تا از هر جهتی که شده کیفیت خورجی خود را افزایش دهد . بدین جهت آن هاد نیرو های متخصص و حرفه ای را استخدام کرده اند . این افراد به خوبی با تار و پود فرش ها آشنایی دارند و می دانند که چگونه باید یک فرش دستباف  یا ماشینی را تمیز نمایند . از طرفی دیگر آن ها ساختار تمامی لکه ها را می دانند و قادر هستند تا به سادگی آن ها را تمیز نمایند . از طرفی دیگر این قالیشویی همواره از بهترین و البته مناسب ترین مواد شوینده برای شستشو استفاده می کند . ترکیب این دو مورد باعث می شود تا فرش های خارج شده از این قالیشویی در بهترین وجه ممکن تمیز شده باشند .

مکانیزه بودن

استفاده از جدیدترین ماشین آلات عامل دیگری بوده که قالیشویی ملکه را به بهترین قالیشویی ایران زمین تبدیل کرده است . این قالیشویی دارای جدیدترین ماشین های شستشو برای تمیز نمودن فرش ها از نقطه ی شروع تا پایان می باشد . این عامل سبب می شود تا پروسه از خطای انسانی دور باشد و فرش ها بدون هیچ گونه آسیبی شسته و تمیز شوند . این مزیت عاملی بوده که قالیشویی ملکه را از قالیشویی های دیگر متمایز نموده است . لازم به ذکر است که این مکانیزه بودن خود باعث صرفه جویی در وقت و هزینه ها می شود که به نوبه ی خود برای مشتریان مفید است .

سرعت عمل بالا

زمان بزرگترین سرمایه انسان است و برای بهترین بودن در یک حیطه ی خدماتی باید به آن توجه ویژه ای داشت . قالیشویی ملکه هم از این موضوع غافل نبوده است. این مرکز سعی کرده تا پیک های سریعی را برای دریافت سفارش مشتریان استخدام نماید . این پیک ها بعد از اولین تماس، به سرعت در محل حاضر شده و سفارشات را دریافت می کنند . آن ها بعد از تمیز شدن فرش ها با همان سرعت قالی ها را در سلفون به شما تحویل می دهند . همچنین افتتاح شعبه در این ناحیه سبب شده تا دسترسی مشتریان به قالیشویی بسیار ساده تر باشد. مجموع این موارد قالیشویی ملکه را به بهترین قالیشویی ایران زمین تبدیل کرده است .