بهترین محل نصب ردیاب آهنربایی کجاست؟

ردیاب شارژی قابلیت آنتن دهی بالایی در هر نقطه از ایران و هر کشور دیگر جهان را دارد بطوریکه با چسباندن آن به هر وسیله با ارزشی می توانید خیالتان راحت باشد که در هر جای دنیا از مکان وسیله در هر لحظه ای باخبرهستید بدون اینکه ردیاب از کار بیافتد یا شارژش تمام شود. این مدل ردیاب بوسیله آهن ربای قوی که دارد بدون نیاز به نصب و سیم کشی بر روی هر جایی از خودروهای سبک و سنگین چسپانده می شود و حتی در تصادفات و ضربات شدید قابل جداشدن نیست و شما می توانید به عنوان یک ردیاب مخفی بسیار قوی بدون اینکه راننده متوجه شود اقدام به ردیابی خودرو نموده و تا 10 الی 100 روز با توجه به نوع ردیاب، نیاز به شارژ مجدد ندارد و به دلیل اینکه ضد آب است، حتی در حالتی که خودرو در سیل و گل و لای گرفتار شده است مکان دقیق خودرو را نمایش می دهد.

و هر وسیله ای که برای شما ارزشمند و ممکن است مورد سرقت قرار گیرد استفاده نمایید. ردیاب سینو ترک ST-905 ردیابی با امکانات پیشرفته است.ار این ردیاب هم به میتوان به عنون ردیاب خودرو ، شخصی،سالمندان،موتوسیکلت، کامیون و امول استفاده کرد ردیاب سینو ترک ST-905 ردیایی دقیقی دارد که شما میتوانید از طریق نرم افزاری که بر روی تلفن همراهتان نصب میکنید به صورت آنلاین ردیایی انجام بدهید. کارکرد طولانی مدت باطری، امکانات مختلف از ویژگی های این نوع ردیاب بشمار می رود. ردیاب آهنربایی مدل G907 یکی از انواع پیشرفته ردیاب خودرو بشمار می رود.

ردیاب شارژی جی پی اس سیار مدل G903 یکی از جدیدترین، قوی ترین و پیشرفته ترین ردیابی است که نیاز به نصب و سیم کشی ندارد، ابعاد ردیاب مخفی مدل G903 کوچک بوده و دارای باطری پرقدرت داخلی 5000 میلی آمپر می باشد که با یکبار شارژ قادر است باتوجه به نوع استفاده تا 30 روز بصورت آنلاین پشت سرهم کار کند و در حالت استندبای تا 35 روز کار می کند. دارای باتری لیتیوم یون 3.7 ولت 5000 میلی آمپری است و می تواند تا 35 روز در حالت آماده به کار باشد.

پس تا انتها با ما همراه باشید. پس از تنظیم هشدار لرزش ، لطفاً ردیاب را به مدت 5 دقیقه ثابت نگه دارید ، سپس این عملکرد شروع به کار می کند. دارای استاندارد IP65 ، که امکان کار کردن دستگاه در شرایط بد جوی را کوچکترین ردیاب آهنربایی فراهم می کند. باطری پلیمری قابل شارژ با ظرفیت 3000 میلی آمپر به شما این امکان را می دهد تا با هر بار شارژ کردن ردیاب بین 12 الی 15 روز بصورت کارکرد مداوم موقعیت را بصورت آنلاین مشاهده نمایید. این ردیاب دارای مگنت های قدرتمند و همچنین هوشمند در صورت قطع شدن میباشد و با انتخاب نوع عملکرد در دو حالت ارسال موقعیت هر 10 ثانیه یکبار و یا هر 24 ساعت یکبار این امکان را میدهد تا بین 60 تا 360 روز با هر بار شارژ برای کاربر بازدهی داشته باشد.