بوریس جانسون پس از قرار دادن 99٪ انگلیس در رده های برتر Covid ، برای خشم عصبانیت نمایندگان توری مبارزه می کند

بوریس جانسون در یک جلسه مطبوعاتی در مورد سیستم جدید قفل Covid-19 سخنرانی می کند

وام
توبی ملویل / استخر / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ

متن جایگزین
بوریس جانسون در یک جلسه مطبوعاتی در مورد سیستم جدید قفل Covid-19 سخنرانی می کند

شورشیان محافظه کار در میان درخواست شفافیت بیشتر در مورد داده ها و استدلال در مورد محدودیت ها ، شورش را تهدید می کنند


خواندن یک دقیقه ای

گابریل پاور

جمعه ، 27 نوامبر 2020 – 1:28 بعد از ظهر

بوریس جانسون پس از اعلام اینکه 99٪ از جمعیت انگلیس مجبور هستند به زندگی خود ادامه دهند تحت محدودیت های ویروس کرونا برای هفته آینده که قفل هفته آینده پایان یابد ، با موج جدیدی از انتقاد نمایندگان خود روبرو است.

اکثر قریب به اتفاق مناطق در سرتاسر کشور در ردیف 2 یا ردیف 3 قرار می گیرند – در هر دو کشور مخلوط کردن خانوارها به طور ممنوع ممنوع است.

حدود 32 میلیون نفر – 57.3 درصد از جمعیت – در ردیف 2 قرار می گیرند ، در حالیکه 23.3 میلیون نفر – 41.5 درصد از جمعیت – در ردیف 3 قرار می گیرند. در ردیف 1 باشد.

در میان انتقادات گسترده از این طرح ، “نمایندگان ارشد محافظه کار” هشدار می دهند که “نخست وزیر نخست وزیر” هنگامی که طرح دولت هفته آینده در کمون به رای گذاشته شود ، با یک شورش بزرگ روبرو خواهد شد “، گزارش لندن حتیینگ استاندارد است.

پست جدید پیشنهادی
بهترین سایت انتشار و دانلود کتاب خارجی و کتاب عاشقانه را چطور پیدا کنیم؟

شورشیان از دولت می خواهند که شواهد و قرائن این تصمیمات را همراه با پیش بینی تاثیری که این قوانین سختگیرانه بر نرخ عفونت و اقتصاد خواهد گذاشت ، منتشر کند.

جانسون شب گذشته در اقدامی آشکار برای جلوگیری از عصبانیت روز افزون نمایندگان خود ، تأکید کرد که تخصیص طبقات از 14 دسامبر هر 14 روز یک بار بررسی می شود. وی در یک کنفرانس مطبوعاتی در داونینگ استریت خطاب به ملت ، اصرار داشت که “ردیف تو سرنوشت تو نیست” و “هر منطقه ابزار فرار دارد”.

اما همانطور که مارک هارپر رئیس سابق محافظه کار در a توییت: “متأسفانه ، درست بعد از گفتن نخست وزیر ، كریس ویتی ، رئیس ارشد پزشكی ، گفت كه ردیف 2 فقط سطح عفونت ها را حفظ می كند و ردیف 1 شاهد افزایش آنها خواهد بود.

“به نظر می رسد اگر در ردیف 2 هستید ، سرنوشت شماست – حداقل تا بهار.”

آنجلا راینر ، معاون رهبر حزب کار ، ارزیابی صریح تر ارائه داد ، توییت کردن: “” ردیف تو سرنوشت تو نیست “. من واقعاً آرزو می کنم که بوریس جانسون فقط با این حامی حامی جلوی آن را بگیرد

“رأی دهندگان من از ژوئیه در محاصره محلی بوده اند و شما هنوز معیارهای واقعی ورود به ردیف 3 و چگونگی خروج از ردیف 3 را برای آنها توضیح نداده اید.”

علم و بهداشت
سیاست

ویروس کرونا
کووید 19
بوریس جانسون
تعطیلی