جاش اسمیت با لویی ویتون صحبت می کند

مدت هاست که در لویی ویتون ، تایپوگرافی خبرساز شده است. مارک میراثروش با کلمات – و شخصیت ها ، اعداد و نمادها – به سال 1896 برمی گردد. سپس در اوایل قرن نوزدهم بود که جورج ویتون برای اولین بار مزون را معرفی کردs Monogram: طرح هندسی آن در اصل از نشان های قهرمان منقش ژاپنی ، Louis Vuitton الهام گرفته شده استالگوی تکرار گرافیکی تجارت پاریس را جایگزین می کند دو حروف مقدماتی بهم پیوسته با گلهای چهار گلدسته و اشکال چهار تایی.

همکاری های هنری یکی دیگر از تخصص های لویی ویتون است و این برند از طریق همین پیوندها استمحبوب ترین مونوگرام در لباس های جدید آمده است. هنرمند چندرسانه ای ژاپنی ، تاکاشی موراکامی الگوی داستان را در رنگهای آب نبات ریخته است در سال 2007 ، ریچارد پرینس ، نقاش آمریکایی ، از نسخه ای شسته شده و آفتاب سفید رونمایی کرد که روی آن نوشته نوشته های شوخی مجموعه ای از نقاشی ها بریتارت جیک و دینوس چاپمن را به نام مونوگرام با حیوانات وحشی حیوانات وحشی (زرافه ها ، فیل ها ، شیرهای دندان شکن) جفت کردند. استفان اسپروز هجی کرد “لویی ویتون” در رنگ های نئون با پایان رنگ آمیزی اسپری.

لویی ویتون بودامضای مشهوری که جوش اسمیت را نیز شیفته خود کرد. این هنرمند آمریکایی با دعوت از لوئی ویتون برای دیدن نسخه کیف دستی Capucine به عنوان بخشی از مجموعه Artycapucine ، رویای خود را در این برند دنبال کردمونوگرام طبقه بندی شده. اما ، کوتاه از تفسیر این نقش ، اسمیت در عوض آن را کاملاً از بین برد. کیف نسخه Capucine وی که در نسخه محدود 200 نسخه تولید شده است جاش اسمیت ”در ضربات قلم موی پر جنب و جوش و با اعتماد به نفس. فقط لوازم جانبیقفل نشان LV مانند اسکاتشون در جای خود رها شده است. من فکر می کنم واقعاً منزجرترین یا تحریک کننده ترین تصمیم است. ”اسمیت درباره نوشتن طرح مارک با برچسب خودش می گوید. “لوئیس ویتون” نام خود را روی همه چیز قرار داده است ، بنابراین احساس می کنم نام من باید بالای سر آنها باشد. این کل ماجراست ، مانند: “این پسر جاش اسمیت کیست؟”“”

اسمیت در جزیره اوکیناوا ژاپن متولد شد. پدرش در ارتش ایالات متحده خدمت می کرد و بنابراین خانواده بین ایستگاه ها نقل مکان کردند ، قبل از اینکه سرانجام ناکسویل ، شرق تنسی را به خانه دعوت کنند. اسمیت که یک چاپگر آموزش دیده است ، در دانشگاه میامی (آکسفورد ، اوهایو) و دانشگاه تنسی نیز تحصیل کرده است. در سال 1998 ، او به نیویورک رسید ، و از آنجا کار می کند و زندگی می کند. اسمیت امروز در استودیوی خود در بروکلین بوم های رنگی غنی را به پایان می رساند. کارهای نیمه انتزاعی او نقش و نگارهایی از جمله ماهی ، غروب خورشید ، اسکلت و لاک پشت گرفته است. اسمیت به طور گسترده نمایش داده است: اولین نمایش انفرادی او در سال 2003 با نمایشگاه های جهانی در لندن ، زوریخ ، ملبورن و ژنو افتتاح شد. پیتسبورگموزه هنرهای کارنگی و موزه هنرهای ویتنی در نیویورک تنها دو مجموعه از مجموعه های عمومی بین المللی است که اسمیت را در خود جای داده است.آثار خلاقانه ، که علاوه بر نقاشی می توانند به شکل کلاژ ، سرامیک و مواد چاپی درآیند.

نیویورکموزه هنر مدرن چندین اسمیت را جمع آوری کرده استآثار ، از جمله یک نقاشی بدون عنوان 2008 که روی آن هنرمند نقش بسته استنام s در ضربه های آبی و سیاه است. این هنرمند در ابتدا با نام نقاشی های خود در آغاز هزاره و این کارهای بسیار جمع آوری شده که الهام بخش آفرینش لویی ویتون بود ، نقش بست. اسمیت می گوید: “می دانید ، برخی از نقاشان یک اختلال بزرگ انتزاعی ایجاد می کنند ، دیگران چهره می کشند و من نام خود را نقاشی می کنم.” “اگر مردم از من بپرسند که چرا من اسم خودم را می کشم ، من فقط می گویم ،” خوب ، این خیلی بهتر از خیلی چیزهای دیگر است

پست جدید پیشنهادی
Email Evaluation

آنجایک کیفیت خوشحال کننده برای اسمیتکیسه کاپوسین. یک پالت رنگی روشن با قرمزهای اصلی با رنگ سبز آهک برخورد می کند. حرف “S” به شکل حرکت موج دار و جاروبرقی در می آید ، فضاهای منفی آن با رنگ صورتی گرم پر می شود. اسمیت می گوید: “خوشبختانه ، من یک اسم ساده دارم ، با شکل های زیبا – O و S و J – که به خوبی یک بوم یا یک صفحه یا در این مورد ، یک کیسه را پر می کند.”

Louis Vuitton که یک طراحی خیمه شب بازی است ، ابتدا با مجموعه پاییز 2013 خود از Capucine با دستگیره بالا رونمایی کرد. این لوازم جانبی بعد از خیابان Capucines ، آدرس لوئیس ویتون در پاریس ، تعمید داده می شوداولین بوتیک در سال 1854 افتتاح شد. سال گذشته ، مزون پروژه Artycapucine خود را ارائه داد ، و کارت های سفید را به هنرمندان معاصر گسترش داد تا لوازم جانبی LV را به تصویر بکشد. آی تیکاری بلندپروازانه: در سال 2019 ، لویی ویتون با شش هنرمند از جمله Tschabalala Self آموزش دیده توسط هنر ییل و الکس اسرائیل خلاق مستقر در لس آنجلس همکاری کرد. هنرمند سوئیسی Urs Fischer Capucine تمام سفید خود را با مینی مجسمه های طبیعی و دستی ساخته شده از مواد غذایی روزمره – یک تخم مرغ ، یک گوجه فرنگی و یک قارچ که همه از آنها استفاده می شود – تحویل داد که می تواند از پایه کیسه با استفاده از یک زنجیره برنجی طلاکاری شده گسترش یابد.

پست جدید پیشنهادی
معرفی انواع سبکها و ژانرهای عکاسی + تفاوت عکاسی آنالوگ و دیجیتال

در لویی ویتون طرح هایی مانند فیشره ، هوی و هوس خلاق تسلط صنعتگرانه را نفی می کند. در میان امسالمجموعه شش کیف Artycapucine ، سازه ای شبیه کالیدوسکوپ توسط Beatriz Milhazes است که از طریق تزئینات پیچیده پوست بره و الگوی استتار کار شده از چرم برش لیزر ، رویای هنرمند چینی ژائو ژائو است. ژان میشل اتونیل رفیا کپوچین خود را با ساتن ابریشمی دست دوز سیاه و سفید کرد طراحی آن شبیه یک زره پوش آینده نگرانه ، لیو وی استکیف های مشکی و نقره ای دارای دسته های سیاه پلکسی است. سپس ، هنری تیلور وجود داردطراحی ، که توسط هنرمند کالیفرنیایی پیش رو استs 2017 یک استاد جوان پرتره ، آرایش اکریلیک اصلی آن روی بوم و پس از آزمایشات چاپ دو بعدی و سه بعدی به سنگ چینی ساخته شده است. “کار با [Louis Vuittons] تیم های طراحی و صنایع دستی برای من لوکس واقعی بود. ” “آنها هیچ چیز دیگری نیستند.”

اسمیتCapucine اختصاصی از محصولات حیوانی مانند چرم عاری است. در عوض ، از موادی استفاده می شود که هنرمند در عمل خودش استفاده می کند: کیفقسمت بیرونی آن بوم پارچه ای نخی است که با یکی از اسمیت چاپ شده استنقاشی های نامی که قبلاً با استفاده از یک نخ سفید ، برای تکرار ضربات قلم مو ، گلدوزی شده بود. پس از چاپ ، بوم پارچه ای و پنبه ای دوباره گلدوزی شد ، با بخیه های 9 حرفی که هنرمند را تشکیل می دهدنام کامل Capucine را باز کنید تا پوشش ابریشمی چشم نواز آن ، که با اسمیت چاپ شده است ، آشکار شودs نخل شماره 3 رنگ آمیزی. سایر جزئیات انتخاب شامل دسته ای از درخت چوب گلابی کم رنگ و ده منگنه با رنگ نقره ای است که در امتداد بدن کیسه محکم شده اند ، با اشاره به بوم یک هنرمند. اسمیت توضیح می دهد: “ما به اصول اولیه بازگشتیم ، و در جستجوی مواد طبیعی که من در کار خود استفاده می کنم – چوب ، بوم ، منگنه های فلزی” کاوش کردیم. وی گفت: “دیدن اینکه تیم صنایع دستی لویی ویتون اجازه می دهد این مواد جدید را وارد کنند و از ایده های جایگزین چرم استقبال می کنند بسیار جذاب بود. من می خواستم این کیف به همان اندازه نسخه های چرمی دوام داشته باشد ، در حالی که یک جسم سبک تر است. “

پست جدید پیشنهادی
آموزش تغییر فونت و رنگ متن در اینستاگرام در بیو، کپشن و کامنت

شاهکار لویی ویتون اسمیت هم اکنون از طریق بوتیک ها و وب سایت های این برند به فروش می رسد (6،250 پوند). این هنرمند در استودیوی خود در بروکلین میراث کیف را متصور است. اسمیت می گوید: “با این کیف ، من می توانم تصور کنم که دو نفر برای کوکتل ها ملاقات کنند و نام من به عنوان یک مکالمه تبدیل شود ، مانند:” این کیف شما چیست؟ ” “اگر این به گفتگوی دوستانه تبدیل شود ، پس یک موفقیت است ، زیرا هدف من این است که لذت زندگی را بهم برسانم.”