جایزه بد جنسی لغو شد ، زیرا سال 2020 به اندازه کافی بد بوده است

جایزه “بد جنسی” Literary Review لغو شده است ، زیرا سازمان دهندگان آن می گویند ، مردم قبلاً در معرض “بسیاری از موارد بد در سال 2020” بوده اند. جایزه “عبارات غیرقابل اعتقاد ، پردرآمد ، شرم آور یا زائد از جنسیت در رمان های ادبی سالم” سال آینده از سر گرفته می شود. در همین حال ، قضات به نویسندگان هشدار دادند که لغو را به عنوان “مجوز نوشتن رابطه جنسی بد” نگیرند.

گشت و گذارهای نهنگ در نزدیکی مجسمه آزادی

یک نهنگ کوهان دار در آب های اطراف مجسمه آزادی ، مرکز تجارت جهانی یک و دیگر نشانه های برجسته بندرگاه نیویورک دیده شده است. یک متخصص گفت: “این یک پوشش نقره ای با COVID است که در اینجا ترافیک قایق زیادی وجود ندارد و نهنگ شانس بسیار خوبی برای خارج شدن از اقیانوس دارد.” در سالهای اخیر بیش از دوازده نهنگ کوهان دار در آبهای نیویورک کشف شده است.

میمون مایکل جکسون غرفه صوتی را نابود کرد

حباب ها ، میمون معروف مایکل جکسون ، ضبط صدا را مختل کرد ضرب و شتم با یک اعتراض کثیف ، گزارش دیلی اکسپرس. یک گیتاریست حاضر در ضبط گفت که جکسون “آوردن را متوقف کرد [Bubbles] به استودیو رفت زیرا او غرفه آوازی را پاره کرد و به سمت Westlake Audio به دیوار پرتاب کرد. ” وی افزود: “مرد ، آن میمون فقط آن غرفه صوتی f ** king را پاره پاره کرد.”

–––––––––––––––––––––––––––––
برای جمع بندی مهمترین داستانهای سراسر جهان – و نگاهی فشرده ، طراوت و متعادل در دستور کار اخبار هفته – مجله The Week را امتحان کنید. اشتراک آزمایشی خود را امروز آغاز کنید
–––––––––––––––––––––––––––––