جنگجوی کم توقع ترافیک!/ بررسی فنی تویوتا یاریس هاچ بک – جوان خودرو

همچنین تویوتا اعلام کرده است که پیشرانه این خودرو در بحث ایجاد آلودگی دی اکسید کربن اعداد بسیار پایینی دارد. کیا اپتیما دارای امکانات و پیشرانه قدرتمندی است اما دارای طراحی محتاطانه است و چهره آن زیاد جوانپسند نیست و نتوانسته رتبه خوبی بدست آورد. دوما در این بازه قدرت خرید مردم زیاد است و تعداد بیشتری از مردم مخاطب واقعی ما خواهند بود. توضیح اینکه لوازم اصلی جلوبندی و عقبندی تویوتا دارای کیفیت و عمر بیشتری به برندهای نامبرده هستند. یا حتی سوزوکی ویتارا با وجود ظاهر خوب، اما به دلیل پیشرانه ضعیف و امکانات معمولی، نمیتواند در مقابل حریفان جدی خود یعنی کیا اسپورتج یا هیوندای توسان (که در این نظر سنجی نیامدهاند) حرفی برای گفتن داشته باشد. خودروهایی که برای این نظرسنجی انتخاب شده بودند: هیوندای سوناتا، هیوندای i30، مزدا 3، رنو مگان، کیا سراتو، کیا اپتیما، تویوتا یاریس، تویوتا کرولا، سوزوکی ویتارا و نیسان ماکسیما. عناصر طراحی کابین تویوتا یاریس، نمیتوانند توجه زیادی را به خود جلب کنند.

به این وسیله میتوان حتی از طریق برنامه ای مانند تلوبیون ،تمامی شبکه های داخلی و خارجی را روی ضبط تصویری یاریس تماشا کنید. در پایان این نظرسنجی که حدود 10 ماه طول کشید، 3098 نفر شرکت کردند که جامعه آماری مناسبی است و میتوان با توجه به سلایق این جامعه، متوجه شد که مردم برای خرید خودرو چه معیارهایی دارند. همانگونه که احتمالاً از تصاویر متوجه میشوید، این محصول قهرمانی رالی جهانی جدید تویوتا است که در رویداد بینالمللی اتواسپورت و پیش از شروع فصل جدید مسابقات رالی رونمایی شده است. اگر کمی به مطالب اخیر دقت کنید به راحتی متوجه میشوید که ظاهر اسپرت گونه و جوانپسند اولین معیار مردم برای انتخاب یک خودرو است. انتخاب یک خودرو از میان گزینههای موجود در بازار شاید یکی از دشوارترین خریدهای ممکن باشد؛ چراکه اغلب باید بانگاهی بلندمدت به ماجرا نگریست. در پایان باید گفت که این مقاله تنها تحلیل و نظر گروه خودروبانک از یک نظرسنجی است تا شاید بتوانیم به اندازه خود به وضعیت نابسامان و ضعیف بازار خودرو کمک کرده باشیم. مشخصات فنی تویوتا یاریس هاچ بک و مزدا 2 در این گزارش آمده است تا به کمک آنها بتوانید خودرو مناسب مورد نظر خود را انتخاب کنید.

پست جدید پیشنهادی
انواع نوشیدنیهای گرم

GRMN نیز بر روی جاده های انگلستان B مورد آزمایش قرار گرفت تا اطمینان حاصل شود که تفاوت در مورد تاج جاده، Mk1 Focus RS-style وجود ندارد. شرکت ایرتویا به عنوان نماینده رسمی تویوتا در ایران، نسل دوم تویوتا یاریس را در مدلهای ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۱ روانه بازار ایران کرد که مدل سدان آن مورد توجه بسیاری از مشتریان قرار گرفت. تویوتا یاریس صندوقدار که نسل دوم این خودرو محسوب میشود در ایران مورد استقبال قرار گرفت. در مورد طراحی آن همین بس که این خودرو یک آئودی است. خود برند آئودی تضمین کننده طراحی، کیفیت و مهندسی کمنظیر آلمانیها برای این خودرو است. برای همین است که مگان با امکاناتی بیشتر و مدرنتر از نیسان ماکسیما، به دلیل پیشرانهای ضعیفتر، مقامی پایینتر را بدست میآورد. تا به حال دو معیار ظاهر جوانپسند و پیشرانه قدرتمند را بررسی کردیم. حال ما با نقد این نظرسنجی دو پیشنهاد هم برای این بازه از بازار داریم که با معیارهای بدست آمده همخوانی دارند. حال میخواهیم به تحلیل این نظرسنجی بپردازیم.

امکانات رنو کپچر شامل سيستم تهويه مطبوع اتوماتيك، چراغهاي LED روز روشن، سيستم تنظيم ارتفاع نور چراغهاي جلو، سنسور اتوماتيك نور چراغها، آينههاي جانبي برقي و تاشونده با ديد گسترده و مجهز به گرمكن عقب، بدنه ۲ رنگ، غربيلك فرمان چرمي، رينگ آلومينيومي ۱۷ اينچ، سيستم استارت دكمهاي هوشمند، كروز كنترل و سيستم محدودكننده سرعت، سيستم مصرف بهينه موتور، قابليت تلسكوپي تنظيم فرمان و تنظيم ارتفاع، كارت قفل و استارت هوشمند رنو، گرم كن صندليهاي جلو، سیستم کنترل پایداری الکترونیکی ESP، سیستم کنترل حرکت در سربالایی HSA است. از جمله امکانات ایمنی کیا سراتو میتوان به مواردی چون ترمزهای دیسکی مجهز به سیستم ترمز ضد قفل و توزیع نیروی ترمز، دو کیسه هوا و سنسور پارک عقب اشاره کرد. از جمله تجهیزات رفاهی کیا سراتو نسل اول میتوان به مواردی همچون سانروف، اتولایت، سیستم تهویه اتوماتیک، سیستم صوتی مجهز به چنجر و چهار بلندگو، روکش چرمی صندلیها و اسپویلر عقب اشاره کرد. امکانات این خودرو شامل مواردی چون سنسور پارک عقب، دوربین عقب، کروز کنترل، محفظه خنک نگهدارنده، نشانگر باد تایرها، چراغ LED عقب و چراغ دیلایت، آیینه های برقی مجهز به سیستم گرمکن، آیینه داخلی الکتروکرومیک جهت راحتی دید راننده در شب، ایموبیلایزر، ۶ کیسه هوا، ریموت کنترل و استارت دکمهای است.

پست جدید پیشنهادی
ویروس کرونا ویروس: افزایش سن در آزمایشات واکسن آکسفورد نتایج را تردید می کند