جن‌گیرها ممکن است به شیطان کمک کنند

به گفته یک کشیش، جن گیرها ممکن است به طور ناخواسته به شیطان کمک کنند. به گزارش دیلی استار، دن دلزل گفت که “شیطان زننده” می تواند “یک سلاح مفید در زرادخانه شیطان” باشد. کشیش، از کلیسای ریدیمر لوتری در پاپیلیون، نبراسکا، ایالات متحده، گفت که شیطان ممکن است از تلاش جن گیران “آرام” شود. او توصیه کرد: “هیچ کس با جن گیر شدن وارد بهشت ​​نمی شود، بلکه تنها با توبه از گناهان خود و اعتماد به عیسی که شما را با خونی که عاشقانه برای شما بر روی صلیب ریخته پاک می کند.”

رم «بوی پاچولی»

به گزارش تایمز، باستان شناسان اسپانیایی یک عطر رومی را از یک بطری کوارتز کمیاب که 2000 سال پیش مهر و موم شده بود، پیدا کردند. محققان دانشگاه کوردوبا آن را به عنوان بوی گیاه پاتچولی، گیاهی معطر بومی آسیا توصیف کردند. بقایای این عطر در حفاری باستان‌شناسی در سال 2019 در مقبره‌ای کشف شد که در حین ساخت استخر در شهر جنوبی کارمونا کشف شد. آنها گفتند: «رم بوی پاتچولی می داد.

کتاب کتابخانه با 96 سال تاخیر برگشت

به گزارش اسکای نیوز، کتابی با تقریبا 100 سال تاخیر به کتابخانه ای در ایالات متحده بازگردانده شد. نسخه ای از “تاریخ ایالات متحده” توسط مورخ آمریکایی بنسون لوسینگ، به امانت از کتابخانه عمومی سنت هلنا در کالیفرنیا، با تاریخ بازگشت 21 فوریه 1927. با این حال، هفته گذشته در حدود 96 تحویل داده شد. سالهای عقب افتاده مردی که کتاب را به میز جلو بازگرداند، قبل از رفتن هیچ توضیحی ارائه نکرد. جریمه ها در سال 2019 لغو شد، اما اگر پابرجا بود، او باید 1756 دلار می پرداخت.

پست جدید پیشنهادی
باربری کاشانی - اتوبار کاشانی - 44440426 - 28% تخفیف ویژه

برای اخبار عجیب تر، در هفته نامه ثبت نام کنید خبرنامه Tall Tales