درمارولر چیست ؟

معمولا درمارولر سایز 0.5 برای دور چشم و بینی، در نواحی دیگر صورت و سایز بیشتر از یک برای نواحی دیگر بدن بهمنظور بهبود ترکهای پوستی یا جای سوختگیهای قدیمی بکار میرود. اگر مشکل شما کاهش چین و چروک ها و رد زخم است باید از سوزنی که حداقل 0.5 میلیمتر باشد برای صورت و برای بدن از نوع 1.0 یا حتی 1.5 میلیمتری آن استفاده کنید. برای انتخاب طول سوزن مناسب باید به منطقه ای از بدن که میخواهید از درمارولر روی آن استفاده کنید توجه داشته باشید . اگر میخواهید از سوزن 1.5 میلیمتری استفاده کنید حتما محلول بیحسی آن را نیز تهیه کنید.

اگر از این محصول میخواهید روی شکم ، کمر و یا ران های خود استفاده کنید باید سوزنی بین 1.0 تا 1.5 میلیمتری انتخاب کنید . هایپر پیگمنتیشن بیشتر اوقات فقط روی سطح پوست است که می تواند با درمارولر انجام شود و این روش سلول های ملانوسیت را نرمال و متعادل می کند و باعث پوست اندازی می شود و همچنین به پوست کمک می کند تا مواد سبک و طبیعی را حذب کند و همچنین نقش موثری در کاهش چین و چروک های پوستی دارد.

به طور مثال درمان چین و چروک و ترک های پوست بعد از چند ماه صورت میپذیرد ولی برای درمان زخم های عمیق به زمان بیشتری نیاز دارید. برای درمان ریزش مو ، روزاسه، اسکارهای مقعر، حفره های آکنه، ترمیم اسکار، خطوط و چین و چروک های عمیق، کشسانی از دست رفته پوست و جای زخم های عمیق توصیه می شود. برای حفظ سلامت مو تا حد امکان، درمان های مداوم توصیه می شود. انتخاب اندازه درست درمارولر کار آسانی است و تنها کافیست مواردی که دراین مقاله از مجله اینترنتی آرایشی بهداشتی هفتاد رنگ برای شما آورده ایم را به خوبی در نظر بگیرید تا بتوانید بهترین نتیجه را از این محصول برای داشتن پوست سالم بدست بیاورید.

پست جدید پیشنهادی
ساناک و گوو مصالحه می کنند زیرا فراست می گوید انگلستان "ممکن است موفق نشود" از جلوگیری از توافق جلوگیری کند

اولین رول دستکاه روی پوست باید به صورت عمودی باشد که تقریبا 6 تا 8 بار انجام می گیرد و این کار را باید تا جایی انجام داد که کل پوست پوشش داده شود و زمانی که این کار به اتمام رسید، به نقطه شروع برمی گردیم و ابزار را روشن کرده و دوباره در جهت عمودی روی پوست می زنیم، فقط حتما این دستگاه را روی تمام قسمت های پوست بکشید و بعد زمانی که کل صورت را پوشش دادید، می توانید با آب کل صورت را بشویید و البته آبی که پزشک به شما می گوید و حتما اطمینان حاصل کنید که درمارولر دوباره ضد عفونی و پاکسازی شده باشد.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد شرکت درمارولر لطفا از صفحه ما بخواهید.