دهکده F *** ing در اتریش نام خود را تغییر می دهد

ساکنان یک دهکده اتریشی به نام Fucking پس از تحمل توجه ناخواسته گردشگران به تغییر نام آن رای داده اند. دهکده 100 نفری نزدیک مرز آلمان به نام Fugging تغییر نام خواهد یافت. گردشگران برای عکاسی در کنار تابلوی ورودی به روستا آمده بودند و مردم محلی را آزار می دادند. شهردار گفت: “من واقعاً نمی خواهم چیزی بیشتر بگویم – ما در گذشته به اندازه کافی عصبانیت رسانه ای در این مورد داشته ایم.”

جوگر برای کشف سیب جدید بسیار هیجان زده است

مردی در ویلتشایر پس از بیرون رفتن برای دویدن ، انواع جدیدی از سیب را کشف کرده است. آرچی توماس ، از دره نادر ، گفت گرچه “متخصص میوه نیست” اما بلافاصله “از عجیب و غریب رنگ پریده و خالدار سیب” هیجان زده شد. کارشناسان تأیید کرده اند که میوه “بسیار غیر معمول” “طعم بسیار خوبی” دارد.

هواپیمایی بریتیش ایرویز تبلیغات پر سروصدای مهماندار را بررسی می کند

هواپیمایی بریتیش ایرویز به دنبال گزارش های بین المللی است که یکی از مهمانداران آن فروش رابطه جنسی در حین و بین پرواز است. تبلیغات عضو کابین در شبکه های اجتماعی نشان می دهد که او در لباس های متنوع و پرنشاطی در حالی که لباس فرم است در هواپیما است. او پیشنهاد می دهد که لباسهای زیر و “سرگرمی بزرگسالان را در داخل هواپیما” بفروشد. این شرکت هواپیمایی گفت: “ما از همه همکاران خود در همه زمان ها انتظار بالاترین سطح رفتار را داریم.”

–––––––––––––––––––––––––––––
برای جمع بندی مهمترین داستانهای سراسر جهان – و نگاهی فشرده ، طراوت و متعادل در دستور کار اخبار هفته – مجله The Week را امتحان کنید. اشتراک آزمایشی خود را امروز آغاز کنید
–––––––––––––––––––––––––––––