ده نکته ای که امروز باید بدانید: جمعه 20 نوامبر 2020

پریتی پاتل آماده است تا با حمایت نخست وزیر به کار خود ادامه دهد

انتظار می رود بوریس جانسون از وزیر امور داخله خود با وجود حکم تحقیق رسمی مبنی بر نقض کد وزارتخانه توسط قلدری کارمندان دولت دفاع کند. پریتی پاتل قرار است عذرخواهی کند پس از تحقیقات وایت هال نشان داد که وی “همیشه از استانداردهای بالایی برخوردار نبوده است” برای وزرا ، اما گفته می شود نخست وزیر خواستار استعفا از وی نیست.

اتهامات علیه پریتی پاتل

بایدن پس از تأیید جورجیا ، ترامپ را “غیرمسئولانه” خواند

پیروزی رئیس جمهور منتخب ایالات متحده ، جو بایدن در جورجیا ، با یک شمارش مجدد ، در ضربه ای تازه به تلاش های دونالد ترامپ برای ایجاد شک و تردید در مورد نتیجه انتخابات ، تأیید شد. طبق حسابرسی ، دموکرات با 12284 رأی رقیب جمهوری خواه خود را شکست. بایدن ترامپ را به عنوان یکی از “غیرمسئول ترین رئیس جمهورهای تاریخ آمریکا” محکوم کرد.

انتخابات ایالات متحده: جو بایدن در جلسه توجیهی طبقه بندی شده قفل شد زیرا دونالد ترامپ حاضر به قبول نتیجه نشد

آسیب پذیر بودن توسط سیستم حقوقی “روی زانو”

به گفته رئیس کانون وکلای دادگستری کیفری در انگلیس و ولز ، یک سیستم عدالت کیفری که در آن پرونده های دادگاه تاج تا سال 2023 به تأخیر افتاده است ، منجر به مجازات بی گناهان بیش از مجرمان می شود. جیمز مولهولند QC می گوید: ترکیبی از کاهش عمیق وزارت دادگستری از سال 2010 و بحران کووید باعث شده است که این سیستم “به زانو درآید”. وی افزود: “افراد بسیار آسیب پذیر که مجبور به گذراندن سیستم هستند ، مجبور می شوند”.

پست جدید پیشنهادی
پیروزی برای حرکت رو به جلو: «زلزله سیاسی» برای تایلند به چه معناست
ماکرون اولتیماتوم به رهبران مسلمان در فرانسه تحویل داد

امانوئل مکرون ، رئیس جمهور فرانسه ، به رهبران مسلمان 15 روز مهلت داده است تا “منشور ارزش های جمهوری” را قبول کنند که بیان می کند اسلام یک دین است و نه یک جنبش سیاسی. ماکرون همچنین در حال ارائه لایحه ای برای مقابله با “جدایی طلبی اسلام گرا” است که به فرزندان یک شماره شناسایی برای اطمینان از تحصیل آنها در مدرسه می دهد.

چرا همه درمورد درگیری امانوئل مکرون با جهان اسلام صحبت می کنند

گفتگوهای Brexit پس از دستگیری کوید توسط همکار بارنیه به حالت تعلیق درآمد

گفتگوها بین دیوید فراست و میشل بارنیه روز گذشته پس از مثبت بودن آزمایش عضوی از تیم شخصی بارنیه برای Covid-19 متوقف شد. فراست ، مذاکره کننده ارشد انگلیس ، گفت که وی همچنان “در تماس نزدیک” با بارنیه خواهد بود اما یک منبع دولت انگلیس گفت که وضعیت “ایده آل نیست” زیرا مهلت های توافق ادامه دارد.

مذاکره کننده ارشد انگلیس به بوریس جانسون گفت که انتظار دارد معامله Brexit “اوایل هفته آینده”

ساناک در نظر گرفتن سقف پرداختی برای میلیون ها کارگر است

به گزارش تایمز ، در حالی که ریشی سوناک در تلاش برای بازسازی امور مالی عمومی است ، حدود پنج میلیون کارگر بخش دولتی حقوقشان منجمد خواهد شد. انتظار می رود که رئیس وزیر هفته آینده از بررسی هزینه ها استفاده کند تا افزایش حقوق در بخش دولتی را به تورم یا پایین محدود کند. دبیر کل یونیسن ، دیو پرنتیس گفت که سقف جدید پرداخت هزینه “ضربه بی رحمانه” برای کارکنان بهداشت است – اگرچه تایمز می گوید NHS از این معافیت معاف است.

پست جدید پیشنهادی
سرور مجازی ایران نامحدود
ریشی سوناک بودجه شاخه زیتون را به نمایندگان شورشی توری شورشی ارائه می دهد

هزاران شغل با ورود Jaeger به دولت در معرض خطر است

زنجیره مد Jaeger وارد دولت شده و بیش از 4700 شغل و تقریباً 500 مغازه را در معرض خطر قرار داده است. این زنجیره با قدمت 136 ساله همراه با مارک خواهر طاووس پس از ضربه شدید توسط بیماری همه گیر ویروس کرونا در آستانه ناپدید شدن است. هر دو زنجیره متعلق به میلیاردر خرده فروشی فیلیپ دی است.

دادگاه عالی راه را برای اقدامات قانونی در مورد مرگ در خانه مراقبت هموار می کند

دو دختر داغدیده ، که پدران خود را به علت کوید -19 از دست دادند در حالی که در خانه های مراقبتی زندگی می کردند ، پس از رسیدگی به پرونده خود به دادگاه عالی ، دادرسی کامل علیه دولت ، NHS انگلیس و بهداشت عمومی انگلستان صادر شد. دکتر کتی گاردنر و فی هریس دولت را به نقض حقوق بشر برای ساکنان خانه های مراقبت متهم می کنند.

ویروس کرونا ویروس: بحران کووید در خانه های نگهداری انگلستان چقدر بد بود؟

اردک های لاستیکی در اعتراضات تایلند تبدیل به نمادی بعید می شوند

اردک های لاستیکی عظیمی که به عنوان یک شوخی به تظاهرات دموکراسی خواهی در تایلند آورده شده اند ، پس از آنکه به عنوان سپر موقت هنگامی که مقامات آب پاش را به سمت فعالان فشار آوردند ، به آنها فشار آوردند ، به نمادهای مقاومت تبدیل شده اند. تظاهرکنندگان از تصمیم دولت در رد پیشنهاد اصلاح قانون اساسی خشمگین می شوند.

پست جدید پیشنهادی
قیمت هدرز پژو 405 - نیوز سینگل
واتیکان کاوش می کند که چگونه پاپ عکس مدل برزیلی را “پسندیده” است

واتیکان گفته است که پس از “پسندیدن” عکس اینستاگرام پاپ از یک عکس از مدل برزیلی پوشیده از پوستی ، تحقیق می کند. سخنگوی واتیکان گفت: “ما می توانیم استثنا کنیم که” مانند “از بارگاه مقدس آمده است و برای توضیحات به اینستاگرام مراجعه کرده است.” حساب رسمی تأیید تصویری از ناتالیا گاریبوتو را که لباس مدرسه را پوشیده بود ، ثبت کرده بود.