ده نکته ای که امروز باید بدانید: جمعه 27 نوامبر 2020

محافظه کاران به سیستم لایه “اقتدارگرا” برخورد می کنند

بوریس جانسون با مخالفت نمایندگان خود در مورد سیستم جدید “ناعادلانه” که بیش از 34 میلیون نفر را به محدودیت های شدیدتر از قبل از قفل ملی محکوم کرد ، مواجه است. پس از اعلام اینکه هفته آینده وقتی قفل خاتمه یابد در چه سطحی قرار خواهد گرفت ، گروه محافظه کار محافظه کار Covid Recovery گفت که این طرح “اقتدارگرایی در کار” است.

چرا همه در مورد طبقات پس از قفل صحبت می کنند – و کدام مناطق با سخت ترین قوانین روبرو می شوند

“پوست تمیز” مرد سابق خزانه داری به عنوان رئیس شماره 10 نامگذاری شد

بوریس جانسون یک مقام سابق خزانه داری را که به عنوان دبیر اصلی خصوصی جورج آزبورن خدمت می کرد ، به عنوان رئیس دفتر جدید خود منصوب کرد. تایمز می گوید نخست وزیر معتقد است كه دن روزنفیلد به او كمك می كند تا بر داونینگ استریت و وایت هال مسلط شود و “ماشین را برای او كار كند”. این روزنامه می افزاید ، بانکدار سابق به عنوان “پوستی تمیز که از نظر هیچ جناحی دیده نمی شود” در نظر گرفته شده است.

آیا عزیمت دومنیک کامینگز نخست وزیر شدن بوریس جانسون را دوباره راه اندازی می کند؟

رئیس NHS از آزمایش خون “gamechanger” برای سرطان استقبال می کند

NHS برای آزمایش یک آزمایش خون است که می تواند بیش از 50 شکل از سرطان را سالها قبل از تشخیص شناسایی کند. این می تواند علائم اولیه سرطان را که به سختی قابل تشخیص هستند ، مانند سرطان تخمدان و لوزالمعده ، که باعث افزایش بقا می شود ، تشخیص دهد. سر سایمون استیونس ، مدیر اجرایی NHS انگلیس ، می گوید این آزمون یک “بازیگر” بالقوه است.

ترامپ می گوید اگر دانشکده انتخاباتی بایدن را تاجگذاری کند ، او می رود

دونالد ترامپ اعلام کرده است اگر جو بایدن به عنوان رئیس جمهور بعدی ایالات متحده رسماً توسط کالج انتخاباتی کاخ سفید تأیید شود ، کاخ سفید را ترک خواهد کرد. جمهوری خواه به رسانه ها گفت که قبول “سخت” خواهد بود و او ادعاهای بی اساس در مورد کلاهبرداری رای دهندگان را تکرار کرد. بایدن طبق سیستم کالج انتخاباتی با 306 رأی مخالف و 232 رأی موافق ترامپ است و بیشترین آرا vote اکنون توسط ایالت ها تأیید شده است. همچنین بایدن با بیش از شش میلیون رای مردم را رهبری می کند.

انتخابات ایالات متحده: اکنون چه اتفاقی می افتد که دونالد ترامپ شکست را پذیرفته است؟

رهبر کره جنوبی حلقه باج خواهی جنسی محکوم شد

رئیس یک حلقه آنلاین باج خواهی جنسی که خردسالان و زنان جوان را هدف قرار داده بود ، به 40 سال زندان در کره جنوبی محکوم شده است. چو جو بین ، 25 ساله ، در برنامه پیام رسان تلگرام میزبان اتاق های آنلاین بود ، جایی که کاربران برای دیدن اعمال جنسی دختران جوان تحت فشار ، پول پرداخت می کردند. حداقل 74 قربانی ، از جمله 16 خردسال ، مجبور به بارگذاری تصاویر صریح در چت های گروهی شدند.

وزیر فرانسه پلیس را به دلیل ضرب و شتم مرد سیاه پوست به حالت تعلیق درآورد

چهار افسر پلیس پس از فیلمبرداری از ضرب و شتم مرد سیاه پوستی که به دلیل عدم استفاده از ماسک در پاریس متوقف شده بودند ، به حالت تعلیق درآمدند. وزیر کشور فرانسه ، جرالد دارمانین گفت که وی شخصاً دستور تعلیق را پس از انتشار “تصاویر غیر قابل گفتن” و “بسیار تکان دهنده” دوربین امنیتی در اینترنت صادر کرد. مقتول می گوید در طی این ضرب و شتم 5 دقیقه ای مورد آزار و اذیت نژادی قرار گرفته است.

فریاد به عنوان “آزمایشات بکارت” در کلینیک های انگلستان ارائه می شود

به گزارش بی بی سی ، در خانم ها “آزمایشات بكارت” كه شامل معاینه واژن برای بررسی سالم بودن بenوymن است ، ارائه می شود. آزمایش های بحث برانگیز توسط سازمان بهداشت جهانی و سازمان ملل نقض حقوق بشر تلقی می شود. مخالفان می گویند این آزمایش ها نمی تواند کسی را ثابت کند که بکر است و به نوعی سو of استفاده محسوب می شود.

“آزمایش” بکر بودن: چرا عملکرد آسیب زا ادامه دارد

با قرار گرفتن مارادونا در ایالت خشونت آغاز می شود

دیروز قبل از مراسم تشییع جنازه دیگو مارادونا در آرژانتین درگیری های خشونت آمیزی رخ داد ، زمانی که ده ها هزار نفر برای ادای احترام به افسانه فوتبال در حالی که پیکر وی در ایالت پایتخت بوینس آیرس قرار داشت حضور یافتند. بعد از اینکه برخی از عزاداران نتوانستند تابوت را مشاهده کنند ، بطری ها ، آجرها و حصارهای فلزی را به سمت پلیس ضد شورش پرتاب کردند که آنها با گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی پاسخ دادند. وی بعداً در مراسمی خصوصی به خاک سپرده شد.

دیگو مارادونا درگذشت: “من تقلب نکردم – این حیله گری ، حیله گری بود”

معامله هنکوک با همسایه “یک رسوایی”

معاون رهبر حزب کارگر پس از مشخص شدن اینکه همسایه سابق وزیر بهداشت در حال تهیه میلیون ها ویال برای آزمایش های NHS Covid-19 است ، مت هانکوک را “یک رسوایی” توصیف کرد ، علیرغم اینکه هیچ تجربه تولید تجهیزات پزشکی را ندارد. الکس بورن ، که قبلاً یک میخانه نزدیک خانه هانکوک در تورلو ، سافولک را اداره می کرد ، پس از تماس با هانکوک از طریق واتس اپ ، کار را به دست آورد.

سازمان نظارت بر هزینه پس از پرداخت 21 میلیون پوند به واسطه اسپانیایی ، تحقیق PPE را آغاز کرد

هانتز به عنوان فیلم پنهانی تحقیق پلیس معلق شد

پس از آغاز تحقیقات پلیس در مورد تصاویر فاش شده از بحث های آنلاین یک گروه شکار ، National Trust و Forestry England همه شکارها را با شکار در زمین خود به حالت تعلیق درآورد. فعالان مبارزه با شکار تصاویری از سمینارهای خصوصی بزرگ نمایی را که توسط اداره شکار برگزار شد ، نهاد اجرایی بیش از 170 بسته شکار ، بدست آوردند که در آن شکارچیان ادعا می کردند چگونه می توانند یک صفحه دود برای تجمعات غیرقانونی ایجاد کنند.