ده نکته ای که امروز باید بدانید: دوشنبه 30 نوامبر 2020

با کاهش 30 درصدی عفونت های کوید در انگلیس ، هانکوک محتاط است

بر اساس یک مطالعه جدید ، عفونت های کوید 19 در انگلیس در حین قفل تقریباً یک سوم کاهش یافته است. یافته های کالج امپریال لندن بر اساس خیساندن بیش از 100000 نفر بین 13 تا 24 نوامبر بود. وزیر بهداشت مت هانكوك اظهار داشت كه نتایج نشان می دهد كشور هنوز نمی تواند “پایتان را از روی پدال بر دارد”. عدد R که سطح انتقال را نشان می دهد اکنون 0.88 است.

روزنامه های امروز: “موج سوم را به خطر نیندازید”

افراد مشهور “بسیار منطقی” در برابر واکسن های جلو

روسای NHS قصد دارند برای ترغیب مردم به پذیرش واکسن Covid ، از افراد مشهور و “اینفلوئنسرها” ثبت نام کنند. گاردین گزارش می دهد که وزرا و NHS انگلیس در حال تهیه لیستی از چهره های مشهور “بسیار معقول” در میان ترس از پایین گرفتن لگن هستند. منابع می گویند ماركوس راشفورد فوتبالیست و مبارز و اعضای خانواده سلطنتی نوعی ارقام در نظر گرفته شده است.

اختلاف نظر کارشناسان درمورد طرح “گذرنامه های کوید” پس از واکسن

Arcadia علی رغم پیشنهاد اشلی ، “ساعاتی از فروپاشی” می گذرد

صبح امروز بی بی سی گزارش داد که امپراتوری خرده فروشی سر فیلیپ گرین ، Arcadia ، می تواند ظرف چند ساعت سقوط کند. شرکتی که شامل Topshop ، Burton و Dorothy Perkins است ، احتمالاً وارد دولت خواهد شد و 13000 شغل را در معرض خطر قرار می دهد. منابع ارشد می گویند که آنها انتظار معامله در آخرین لحظه نجات را ندارند ، حتی اگر گروه Frasers مایک اشلی با ارسال نامه ای به Arcadia برای ارائه وام اضطراری تا 50 میلیون پوند.

پست جدید پیشنهادی
سویق چیست+ خواص انواع سویق و طرز تهیه آن ها
در حمله وحشیانه 110 غیرنظامی در نیجریه کشته شدند

سازمان ملل می گوید در حمله به كشاورزان در شمال شرقی نیجریه دست كم 110 غیرنظامی كشته و بسیاری دیگر زخمی شده اند. مردان مسلح با موتور سیکلت حمله وحشیانه ای را به کشاورزان در حال برداشت برنج در کوشوبه ، ایالت بورنو انجام دادند. هیچ کس مسئولیت این قتل ها را به عهده نگرفته است اما گروه های اسلامی بوکو حرام و دولت اسلامی غرب آفریقا هر دو در منطقه فعال هستند.

کارگر از تنظیم کننده می خواهد سهام Sunak را بررسی کند

از ناظر اخلاق خواسته شده است ارزیابی کند که آیا ریشی سوناک با اعلام نکردن سبد سهام چند میلیون پوندی سهام همسر و خانواده اش ، کد وزیر را شکسته است. کارگر به رئیس کمیته استاندارد در زندگی عمومی نامه نگاری کرده است تا از او بخواهد “س seriousالات جدی” را که به گفته آنها گزارش “فوراً” مطرح می کند ، بررسی کند.

کارشناسان در مورد بررسی هزینه های ریشی ساناک حکم خود را صادر کردند

فاوسی انتظار دارد که “موارد افزایش یافته” موارد Covid-19 افزایش یابد

آنتونی فاوچی ، متخصص بیماری های عفونی و مشاور کاخ سفید هشدار داده است که ایالات متحده ممکن است طی چند هفته آینده با بازگشت میلیون ها نفر به خانه پس از تعطیلات شکرگذاری ، دچار “افزایش موج ویروس کرونا” شود. داده های صنعت سفر حاکی از آن است که بسیاری از آمریکایی ها به تماس برای ماندن در خانه توجه نمی کنند. ایالات متحده بیش از 13 میلیون مورد ویروس کرونا را ثبت کرده و بیش از 266000 نفر جان خود را از دست داده اند.

پست جدید پیشنهادی
عصر حاضر عصر اطلاعات و فضای مجازی است و یکی از ابزارهای انتقال اطلاعات در اینترنت است که از نظر اطلاعات و آگاهی نقش بسزایی در زندگی روزمره مردم داشته است. امروزه بیشتر افراد به جای روزنامه و مجله در موضوعات مختلف از اینترنت استفاده می کنند. بنابراین وجود سایت های خبری بدیهی است و تعداد این سایت های خبری در حال افزایش است.
علم در مورد تعطیلات Christmas Covid چیست – و آیا هزینه زندگی برای مردم هزینه دارد؟

شیوع آنفلوانزای مرغی باعث جرم جمعی بوقلمون در یورکشایر شد

به دلیل شیوع آنفلوانزای مرغی ، بیش از 10 هزار بوقلمون در محلی در یورکشایر شمالی از بین خواهند رفت. کشف آنفلوانزای مرغی در یک سایت پروار کننده بوقلمون در نزدیکی Northallerton صورت گرفت. اداره محیط زیست ، غذا و امور روستایی گفت که این محصول نباید تأثیری در تأمین بوقلمون طی کریسمس داشته باشد. حدود 13،500 پرنده هفته ها قبل پس از شیوع آنفلوانزای مرغی در چشایر از بین رفتند.

PM “برای ارائه بیشتر” به میخانه ها و رستوران های درگیر

بوریس جانسون قرار است اعلام کند که به میخانه ها و رستوران هایی که با محدودیت های جدید روبرو شده اند وجه نقد اضافی برای کمک به آنها در عبور از کریسمس تعلق می گیرد. سیستم ردیف نیازمند این است که کلیه محوطه های ردیف 3 فقط خدمات آماده به کار ارائه دهند ، در حالی که افراد در ردیف 2 فقط می توانند الکل را با “وعده های غذایی قابل توجه” سرو کنند. یک منبع دولتی گفت: “در حال حاضر کمک های 2000 و 3000 پوندی وجود دارد اما ما تشخیص می دهیم که باید کارهای بیشتری انجام دهیم.”

آخرین سفارشات: 72 درصد مشاغل مهمان نوازی و میخانه ها می توانند در سال 2021 بسته شوند

بایدن هنگام بازی با سگش از ناحیه پا شکستگی می یابد

جو بایدن پس از لیز خوردن هنگام بازی با سگش مایور دچار شکستگی پا شده است. پزشک وی می گوید ، این آسیب دیدگی که روز یکشنبه در اسکن کشف شد ، به رئیس جمهور منتخب ایالات متحده نیاز دارد که برای چند هفته چکمه بپوشد. گزارش ها حاکی از آن است که وقتی وی مطب دکتر را ترک کرد ، بایدن به وضوح لنگ لنگان می زد ، هرچند بدون عصا یا کمکهای دیگر راه می رفت.

پست جدید پیشنهادی
فکر می کنید ما بیش از حد مدرسه ای هستیم؟
انتخابات ایالات متحده: در حالی که جو بایدن تیم تیم انتقالی خود را آماده می کند ، چه چیزی در راس برنامه است؟

لرد اسپنسر ممکن است همزمان با شروع صفوف پانوراما ، از بی بی سی شکایت کند

گفته می شود که ارل اسپنسر در حال بررسی اقدامات قانونی علیه بی بی سی به دلیل ادعاهایی مبنی بر اینکه وی منبع بیانیه های جعلی بانکی است که گفته می شود مارتین بشیر برای جلب پرنسس دیانا در مصاحبه با پانوراما استفاده کرده است. گفته می شود لرد اسپنسر با پیشنهاد در یک مستند پیش رو که به بشیر بیانیه ای برای کپی کردن داده بود ، عصبانی می شود.

بی بی سی برای تحقیق در مورد مصاحبه پرنسس دایانا در سال 1995