ده نکته ای که امروز باید بدانید: پنجشنبه 5 نوامبر 2020

وقتی ترامپ اقدام دادگاه را تهدید می کند ، بایدن بوی پیروزی می دهد

جو بایدن شب گذشته گفت که برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در راه است ، زیرا دونالد ترامپ تهدید کرد که با نتیجه در دادگاه مبارزه خواهد کرد. به نظر می رسد که دموکرات ها با کلنگ زنی در ایالت های مهم میشیگان و ویسکانسین ، 264 رأی موافق در انتخابات را به 214 رأی موافق ترامپ داده است. با این حال ، به نظر می رسد مبارزات انتخاباتی ترامپ شمارش آرا را در ایالت های مهم ، از جمله ویسکانسین ، جورجیا ، پنسیلوانیا و میشیگان به چالش بکشد.

انتخابات ایالات متحده در سال 2020: جو بایدن برنده کاخ سفید شد

شورش Tory نمی تواند قفل دوم را متوقف کند

امروز انگلیس علی رغم شورش دهها نماینده پارلمان توری ، از جمله دو رهبر سابق ، امروز در یک قفل ملی قرار گرفته است. ترزا می رای ممتنع داد و آیین دانکن اسمیت به طرح بوریس جانسون رأی داد. مجلس عوام با 516 رأی موافق در مقابل 38 رأی مخالف ، اقدامات جدید را تصویب کرد ، در حالی که 34 نماینده پارلمان توری به مخالفت با قفل چهار هفته ای رأی دادند و بسیاری اعلام کردند که نمی توانند از هرگونه تمدید بیش از 2 دسامبر حمایت کنند.

قوانین جدید قفل شدن ویروس کرونا چیست؟

زبان خود را تماشا کنید – حتی در خانه خود

سازمان های آزادی بیان نگران پیشنهادات برای پیگرد قانونی افراد به جرم جرایم نفرت بر اساس آنچه در خانه های خود بحث می کنند هستند. مشاوره 544 صفحه ای کمیسیون قانون در مورد جرم نفرت شامل پیشنهادی برای حذف معافیت حریم خصوصی “خانه” از قوانین کیفری است. گاردین می گوید ، این امر امکان پیگرد قانونی به دلیل “مکالمات خصوصی پشت میز شام” را فراهم می کند.

گفتار نفرت در مقابل آزادی بیان: قوانین انگلستان

ریشی ساناک پشتیبانی جدید اقتصادی را آماده می کند

انتظار می رود ریشی سوناک و بانک انگلستان بسته جدیدی از اقدامات برای تقویت اقتصاد در حالی که انگلیس وارد قفل دوم می شود را اعلام کنند. به گفته تلگراف ، رئیس وزیر تأیید خواهد کرد که کارگران خجالتی 80٪ از دستمزد خود را دریافت می کنند تا زمانی که تجارت آنها موظف به تعطیلی باشد ، در حالی که شایعه شده است بانک انگلیس آماده است 100 میلیارد پوند اضافی به اقتصاد وارد کند.

اقتصاددانان هشدار دادند ، قفل دوم انگلیس را به رکود اقتصادی “دو برابر” فرو خواهد برد

میلیون ها راسو در دانمارک از بین می روند

پس از شناسایی یک نسخه جهش یافته ویروس کرونا در مزارع ، در دانمارک حداکثر 17 میلیون راسو از بین می رود. نخست وزیر مته فردریکسن گفت که ویروس جهش یافته “خطری برای اثر بخشی” واکسن در آینده است. اسپانیا در ماه ژوئیه پس از کشف موارد در مزرعه ای در منطقه آراگون ، 100000 راسو را از بین برد ، در حالی که ده ها هزار نفر در هلند ذبح شده اند.

آیا واقعا گربه ها می توانند ویروس کرونا را گسترش دهند؟

بیش از 9500 شغل در معرض خطر در “حمام خون در خیابان های بزرگ”

به گزارش دیلی میل ، بیش از 9500 شغل در معرض خطر قرار دارند زیرا “حمام خون در خیابان های بزرگ” به جان لوئیس ، ساینزبری و آرگوس برخورد می کند. جان لوئیس می گوید که تا 1500 شغل خسارت خواهد داشت ، افزود که این اقدام به صرفه جویی 50 میلیون پوندی دیگر کمک می کند زیرا به نظر می رسد 300 میلیون پوند پس انداز سالانه تا سال 2022 داشته باشد. در همین حال ، مارکس و اسپنسر اولین ضرر خود را در 94 سال گذشته متحمل شده است به عنوان یک شرکت در فهرست عمومی.

ویروس کرونا ویروس: آیا انگلیس برای کریسمس در قفل Covid-19 قرار دارد؟

دادخواست ضد مرداک در استرالیا رکورد می زند

دادخواست آنلاین که خواستار تحقیق در مورد سلطه رسانه ای روپرت مورداک است ، تعداد بی سابقه ای از امضاها را به خود جلب کرده است. بیش از 500000 استرالیایی از سه هفته پیش که کوین رود نخست وزیر سابق آن را راه اندازی کرده است ، این دادخواست را به پارلمان امضا کرده اند. News Corp Australia ، شرکت مورداک ، 70٪ از تیراژ روزنامه های محلی را در این کشور کنترل می کند.

روپرت مورداک پیشنهاد می دهد Sky Sky را بفروشد تا از رگولاتور دلجویی کند

ایالات متحده از توافقنامه آب و هوایی پاریس خارج می شود

یک سال پس از اعلام خروج دونالد ترامپ ، ایالات متحده امروز رسما از توافقنامه آب و هوایی پاریس خارج شد. گاردین می گوید ، اگرچه جو بایدن ، که به نظر می رسد پیروز کاخ سفید باشد ، گفت که بلافاصله دوباره به این توافق نامه ملحق می شود ، اما جاه طلبی های وی “ممکن است توسط سنای آمریکا متوقف شود”. در حال حاضر سنا به نظر می رسد پس از رای گیری روز گذشته در کنترل جمهوری خواهان باقی خواهد ماند.

معنای خروج ترامپ از توافق آب و هوایی پاریس برای ترامپ برای جهان چیست

فلسطینی ها پس از اسرائیل روستای کرانه باختری را بی خانمان کردند

سازمان ملل (سازمان ملل) می گوید ، نیروهای اسرائیلی در کرانه باختری یک روستای فلسطینی را ویران کرده و 73 نفر – از جمله 41 کودک – را بی خانمان کرده اند. از بیل مکانیکی گرفته شده است که چادرها ، کلبه ها ، پناهگاه های حیوانات ، توالت و صفحات خورشیدی را صاف یا خرد می کند. ایوان هله ، هماهنگ کننده امور بشردوستانه سازمان ملل برای این سرزمین گفت: “اینها از آسیب پذیرترین جوامع در کرانه باختری هستند.”

در شرایطی که نتانیاهو به الحاق کرانه باختری فشار می آورد ، آینده روابط اسرائیل و فلسطین چیست؟

مردی پس از شکار در شبکه های اجتماعی به اتهام تجاوز به عنف دستگیر شد

یک مرد به جرم تجاوز به یک دختر نوجوان در جنوب لندن دستگیر شد. کادیان نلسون ، 26 ساله ، پس از تصاویر به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی ، نشان داد که اعضای عمومی برای او شکار می کنند ، برای امنیت خود خواستار شد که خود را تحویل دهد. پلیس گفت که نلسون به ظن تجاوز جنسی پس از حمله ای نوجوان در ساعت 7 صبح روز سه شنبه در منطقه North Place در میچام دستگیر شد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>