ده نکته ای که امروز باید بدانید: چهارشنبه 9 دسامبر 2020

احتمال معامله Brexit هنگام پرواز نخست وزیر به بروکسل بسیار ناچیز است

بوریس جانسون امروز برای گفتگوهای تجاری پس از Brexit با رئیس کمیسیون اروپا اورسولا فون در لاین وارد بروکسل خواهد شد. مذاکره کننده ارشد اتحادیه اروپا هشدار داد که احتمال توافق اکنون “بسیار ناچیز” است. اگر در شام امروز هیچ دستیابی به موفقیت انجام نشود ، احتمال Brexit بدون توافق وجود دارد. با این حال ، داونینگ استریت گفت اگر بحث به خوبی پیش برود ، مذاکرات می تواند از روز جمعه از سر گرفته شود.

سفر بوریس جانسون به بروکسل برای مذاکرات Brexit به چه معناست؟

بایدن در 100 روز اول 100 میلیون واکسیناسیون متعهد می شود

جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب ایالات متحده ، که از ژانویه روی کار می رود ، هدف از انجام 100 میلیون واکسیناسیون Covid را در 100 روز نخست حضور خود در سمت خود تعیین کرده است. وی گفت: “100 روز اول من ویروس Covid-19 را پایان نمی دهد.” “من نمی توانم این قول را بدهم. ما به سرعت وارد این آشفتگی نشدیم. ما نمی خواهیم به سرعت از آن خلاص شویم. ” گزارشی زمینه را برای تصویب و پخش واکسن Pfizer / BioNTech برای آمریکایی ها هموار کرده است.

انتخابات ایالات متحده: در حالی که جو بایدن تیم تیم انتقالی خود را آماده می کند ، چه چیزی در راس برنامه است؟

سر پاتریک والنس درباره یک سال دیگر ماسک هشدار می دهد

سر پاتریک والنس هشدار داده است که ممکن است مردم مجبور باشند یک سال دیگر ماسک بزنند ، با وجود آغاز برنامه ملی واکسیناسیون انگلیس. مشاور ارشد علمی گفت: “ممکن است زمستان سال آینده حتی با واکسیناسیون به اقدامات نظیر ماسک در محل نیاز داشته باشیم. ما هنوز نمی دانیم که همه واکسن ها در جلوگیری از انتقال ویروس چقدر خوب هستند. ”

ویروس کرونا ویروس: آیا ‘V-Day’ پایان همه گیری را نشان می دهد؟

اعتصاب گسترده در هند به دلیل قوانین جدید کشاورزی

کشاورزان در سراسر هند در اعتصاب در مورد قوانین جدید کشاورزی اعتصاب می کنند ، هزاران نفر جاده های اصلی در لبه دهلی نو را مسدود کرده اند. این اقدام صنعتی به دنبال سه دور گفتگو غیرقابل نتیجه بین دو طرف بر سر قوانینی که به گفته کشاورزان مغایر با منافع آنها است ، انجام می شود. حزب حاکم بهاراتیا جاناتا اصرار دارد اصلاحاتی که به بازیکنان خصوصی اجازه می دهد نقش بیشتری در بخش کشاورزی داشته باشند ، به کشاورزان آسیب نرساند.

پنج کشته پس از سقوط هلی کوپتر در کوه های آلپ

یک هلی کوپتر در کوههای آلپ فرانسه سقوط کرده است که منجر به کشته شدن پنج نفر از شش سرنشین شده است. هواپیمای خصوصی در حال انجام مأموریت نجات بود که در نزدیکی شهر Bonvillard در منطقه Savoie سقوط کرد. مقامات می گویند این تصادف ممکن است ناشی از شرایط جوی نامناسب باشد. دفتر تصادفات هوایی فرانسه گفت که تحقیقات را آغاز کرده است.

اتونیایی های قدیمی از اخراج معلم “زن ستیز” دفاع می کنند

دانش آموزان سابق اتون از مدرسه به دلیل اخراج معلمی که آنها را متهم به ترویج این ایده می کنند که “مردان خشونت دارند و زنان نیز سازگار هستند” حمایت کرده اند. گروهی از دانش آموزان سابق این نهاد را ترغیب کردند که ویل نوولند را احیا نکند ، که پس از امتناع از حذف ویدیویی که مخالفت وی با فمینیسم را برانگیخت ، اخراج شد و در این زمینه اختلاف نظر در مورد آزادی بیان ایجاد شد. آنها در نوشتن نامه برای تایمز گفتند که تصمیم اخراج Knowland با “ذاتاً از نظر عقلی ضعیف ، زن ستیزی و شیطانی بودن” ویدئو توجیه شده است.

آس راگبی انگلیس به اقدامات گروه زوال عقل پیوست

استیو تامپسون ، افسانه راگبی ، به زودی مبتلا به زوال عقل تشخیص داده شده است و در یک اقدام حقوقی برجسته برای این ورزش به گروه بازیکنان سابق پیوست. تامپسون ، که در سال 2003 با انگلیس جام جهانی راگبی را فتح کرد ، گفت که به خاطر آوردن جام را به خاطر نمی آورد و دوست ندارد فرزندان خودش بازی را “همانطور که در حال حاضر است” انجام دهند.

“پیوند محکم و غیرقابل بحث”: جف هرست درباره زوال عقل در فوتبال صحبت می کند

کارگران عایق گرنفل در مورد ایمنی شوخی کردند

کارمندان شرکت عایق کاری پشت یکی از مواد قابل اشتعال مورد استفاده در برج گرنفل در مورد چگونگی آزمایش کامل محصولشان قبل از اینکه به عنوان ایمنی در برابر آتش سوزی طبقه بندی شوند ، شوخی کردند ، یک تحقیق شنیده است. Arron Chalmers با اشاره به یک معیار ایمنی در پیام های فوری ، به همکار خود پیت ماس ​​گفت که وقتی کل محصول را از طریق LOL آزمایش می کنیم ، عایق “کلاس 0 نمی شود!” ماس همچنین آن را به عنوان “محصول **” توصیف کرد.

یک فاجعه در تصاویر: سه سال از فاجعه برج گرنفل

دو میلیون خانواده انگلیسی در فقر تحت فشار قرار گیرند

بنابر بنیاد جوزف رونتری ، انتظار می رود در پی شیوع بیماری ، میزان نابودی در انگلیس دو برابر شود. این مطالعه پیش بینی کرده است که با عمیق شدن رکود اقتصادی ناشی از کوید ، دو میلیون خانواده از جمله یک میلیون کودک در تهیه غذا ، گرم ماندن یا تمیز نگه داشتن زندگی خود تلاش خواهند کرد. این گزارش می افزاید که سیاست های دولتی حتی در قبل از حمله کوید به شدت در فقر شدید افزایش یافته است.

تساوی فوتبال اروپا پس از طوفان نژادپرستی کنار گذاشته شد

شب گذشته بازی پاریس سن ژرمن مقابل استامبول باشاک شهیر متوقف شد که یکی از مسئولان این مسابقه به استفاده از اصطلاح نژادپرستانه نسبت به یکی از کارکنان اتاق پشتی تیم میهمان متهم شد. بازیکنان باشگاه ترکیه ای در دقیقه 16 بازی کارت قرمز به دلیل کمک مربی کامرونی خود ، پیر وبو ، اعتراض کردند. یوفا گفت که این بازی امروز از سر گرفته خواهد شد ، و افزود “این یک تحقیق کامل را انجام خواهد داد”.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>