ردیابی گوشی از طریق شماره تلفن – Xspy

به همین خاطر به وجود آمدن دستگاه ردیاب این امکان را فراهم کرده است که در صورت سرقت هرکدام از عزیزان یا اموالمان بشود محل سارق را شناسایی و پیگیری کرد و با حفاظت از عزیزانمان آرامش خاطر بیشتری داشته باشیم. اما در ادامه با مطالعه مزایای ردیاب شخصی متوجه می شوید که استفاده از این دستگاه کوچک و خارق العاده نیز بسیار آسان است و هیچ مشکلی در استفاده از آن برای شما وجود ندارد. به وسیله تماس با سیمکارت درج شده در ردیاب می توان صدای اطرف ردیاب را شنید و یا تماس دو طرفه تلفنی برقرار کرد.

زمانی که دکمه SOS فشار داده شود دستگاه با شماره های والدین تماس گرفته ارتباط صوتی برقرار می شود. ردیاب شخصی مخفی IR160 اگر چه بیشتر به عنوان یک ردیاب شخصی شناخته می شود. دسته دیگری از ردیابها با نام ردیاب شخصی شناخته میشوند. ردیاب شخصی کیوبیت Qbit را میتوان یکی از شناخته شدهترین ردیابهای موجود در بازار در نظر گرفت. ردیابهای شخصی را برای کودکان و افراد سالمند یا بیماران آلزایمری استفاده میکنند. مجهز بودن به دکمه SOS ، این ردیاب را به یک انتخاب مناسب برای کودکان و سالمندان تبدیل نموده است. این محصول همچنین تعداد ۳۳ کانال گیرنده را به خوبی پشتیانی میکند.

بر خلاف تصور عموم افراد این برند محصولات بسیار مناسب و با کیفیتی را طراحی و تولید میکند. این ردیاب شخصی کاربردی موقعیتیابی را بر اساس GPS,LBS,WIFI انجام میدهد. ردیاب افراد، با استفاده از تکنولوژی gps، موقعیت را دریافت و با استفاده از wifi آن را بر روی سرورهایی که شرکتهای سازنده ردیاب، فراهم کردهاند، ارسال و این اطلاعات پس از پردازش به نرمافزار مرتبط با ردیاب فرستاده میشوند و گزارش دقیقی از مکان فرد یا حیوان ارائه میدهند. مشاوران ایمن ردیاب، آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند.

ردیاب، موقعیت مکانی شخص را برای افراد ارسال میکند. دستگاه همچنین دارای یک حافظه داخلی است و تمام دادههای ردیابی موجود را برای مدتی 15 ماهه ثبت میکند. این ردیاب کوچک شخصی از فناوریهای ارتباطی نظیر GPRS,GSM,SMS,WIFI,2G و بلوتوث به خوبی پشتیانی میکند و امکان برقراری ارتباط با دیگر وسایل دارای این فناوری را برای شما فراهم میآورد. سهولت در استفاده از اپلیکیشن از دیگر ویژگیهای ردیاب و جی پی اس شخصی است. با Spyier می توانید از شماره تلفن همراه برای ردیابی تلفن شخصی بدون اطلاع وی در هر کجای دنیا استفاده کنید.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد ردیاب شخصی تلتونیکا لطفا از سایت ما دیدن کنید.