ردیاب آهنربایی خودرو

حتی در فرایند کاری شما ترانزیتهای بینالمللی هم وجود داشته باشد، میتوانید با تعویض نوع سیمکارت فرایند ردیابی را در هر گوشهای از دنیا بهصورت آنلاین و آفلاین انجام دهید. اما در صورت آفلاین بودن، فقط در زمانهای خاصی امکان دریافت اطلاعات را دارید. مثلا در قسمتهایی مثل زیر سپرعقب خودرو، زیر سپرجلو، پشت گلگیر، زیر صندلیها، اتاق خودرو و حتی در زیر خودرو، میتوانید یک ردیاب خودرو آهنربایی را نصب کنید و یا در واقع بچسبانید. به علت نصب آسان ممکن است برای موارد جاسوسی و بدون اطلاع صاحب خودرو، به راحتی ردیابی شود.

امکان ردیابی وسایل نقلیه سبک و سنگین از جمله خودرو، موتور سیکلت، کامیون، اتوبوس، دستگاه آلات سنگین کشاورزی و راه سازی و… از طرفی اجارهی ردیاب خودرو آهنربایی، ارزان است و همین امر هم بستری مناسب برای سودجویان و شیادان است که بتوانند به راحتی خودرو را ردیابی کرده و با کسب اطلاع از رفت و آمد آن شخص، در جایی خلوت اقدام به دزدی یا آسیب زدن به فرد کنند. ردیاب خودرو آهنربایی نه تنها برروی اتومبیل شخصی و ماشینهای سنگین قابل نصب میباشد؛ بلکه بر روی کانتینرهای حمل و نقل جادهای، ریلی و هوایی، ماشینهای کرایهای، موتورسیکلت، دوچرخه، تراکتور، قایق، محمولهها، مجرمین و ماشینهای نظامی نیز قابل استقاده است.

ردیاب آهنربایی درست مانند ردیابهای سیمی، یک ماژول GPS در داخل آنها قرار داده شده که با دریافت اطلاعات از ماهوارهها، کار محاسبات جغرافیایی و ردیابی دقیق را انجام میدهند. امکان تعریف محدودهی جغرافیایی مجاز (geofence) برای ردیاب خودرو آهنربایی وجود دارد. در زمانهایی که از منطقه جغرافیایی مجاز عبور کند، به شمارههای پشتیبان که قبلا در ردیاب خودرو تعریف شدهاند، پیامک هشدار فرستاده میشود.

پست جدید پیشنهادی
آموزش ICDL درجه 2 و درجه 1

دو- سیستم LBS که سیستم پشتیبان GPS می باشد و موقعیت خود را از دکل های مخابراتی دریافت و ارسال میکند. باتری داخلی در ردیاب های آهنربایی بسیار حائز اهمیته چراکه این باتری داخلی( واقعی) دستگاهه که باعث میشه دستگاهتون تا ساعت ها کارکنه و بتونید اون رو ردیابی کنید. یاطری این دستگاه ردیاب آهنربایی ، در صنایع نظامی کاربرد دارد و متاسفانه به دلیل تحریم ها به سختی و به تعداد کم به دست تیم تحقیق و توسعه ما می رسد.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد بهترین ردیاب آهنربایی خودرو لطفا به بازدید از وب سایت ما.