ردیاب و GPS خودرو Tracker::بانه ناب

یا حتی در صورت حرکت ماشین بدون اطلاع شما، کاربر آن را از تردد ماشین در مسیرها و اماکن مختلف مطلع می کند. ردیاب آنلاین به صورت کاملا حرفه ای، موقعیت خودروی شما را از طریق (GPS)مشخص می کند. تمام مراحل نصب ردیاب توسط نماینده شرکت کریوت و کاملا رایگان بر روی تمامی خودروها انجام می شود و جز پکیج پشتیبانی مشتریان می باشد. در این بخش جی پی اس ماشین از این قابلیت برخوردار است تا از طریق ارسال اس ام اس به موبایل کاربر یا از طریق نرم افزاری که میتوانید بر روی لپ تابتان نصب کنید شما را از محلها و اماکنی که ماشین در آن تردد داشته است مطلع کند.

این ردیاب خودرو با ورودی ولتاژ باطری ۹ تا ۳۶ ولت می تواند کار کند. همچنین دارای یک باطری داخلی نیز می باشد که در صورت قطع برق اصلی می تواند تا چندین ساعت ( ۸ ساعت ) بصورت آنلاین با استفاده از باطری داخلی خود ردیابی نماید. همچنین در صورت جدا کردن ردیاب از باطری خودرو بلافاصله پیغام اخطار بصورت SMS و نیز نرم افزاری به کاربر ارسال می گردد.

همچنین در نقشه آنلاین می توانید کلیه ترددهای قبلی وسیله نقلیه را مشاهده کنید. همچنین این دستگاه تمامی مسیرهای طی شده و اطلاعات ذخیره شده در ماه های گذشته را با جزییات کامل در اختیار شما می گذارد . دستگاه ردیاب شخصی این امکان را فراهم کرده است که در صورت بروز مشکلات برای عزیزانمان، بتوانیم محل دقیق آنها را به صورت آنلاین شناسایی و پیگیری کنیم. از دیگر انواع نرم افزارای ردیاب خودرو، می توان به نرم افزار ردیاب فاتحان اشاره کرد که این نرم افزار اپلیکیشن تحت سیستم عامل اندروید و همینطور IOS بوده که امر کنترل و مدیریت ناوگان های شخصی و سازمانی را با استفاده در نسخه موبایل برای کاربران بسیار آسان کرده است.

ردیاب های خودرو و موتور سیکلت بر اساس سیستم شبکه موبایل GSM/GPRS و سیستم موقعیت یاب ماهواره ای GPS طراحی و تولید شده است.موقعیت یابی بسیار سریع خودرو بصورت آنلاین و امکان قطع برق یا سوخت خودرو از راه دور توسط این ردیاب فراهم می شود. ساده ترین راه برای سرقت خودرو ، گرفتن کلید اصلی آن است. با استفاده از ردیاب میتوانید از راه دور خودرو را خاموش کنید. یکی دیگر از قابلیت های جذاب ردیاب های نسل جدید این است که شما با استفاده از یک اس ام اس میتوانید خودرو سرقتی خود را خاموش کنید.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت مسیریاب خودرو gps.