ردیاب چگونه کار می کند؟

ردیابی را تهیه کنید که بتوانید محدوده جغرافیایی امن برای آن تعیین کنید. در حالی که پرنده مورد نظر در قفس نیس و آزاد است و در محدوده امن جغرافیایی تعیین شده توسط فرد مورد نظر حرکت می کند. واقعیت این است که امروزه بسیاری از افراد حتی در آپارتمانهای کوچکشان، حیوانات خانگی مثل همستر، خرگوش، سگ، گربه و انواع پرندهها را نگهداری میکنند. فرقی نمی کند شما یک اسب گران قیمت دارید یا یک پرنده با ارزش یا حتی یک سگ باهوش، همواره احتمال مفقود شدن، فرار کردن و حتی سرقت آن ها وجود دارد. ردیاب پرندگان برای کسانی که در منزل خود پرنده دست آموز و یا حتی گران قیمت دارند و کسانی که حرفه آن ها پرورش و نگهداری پرندگان دست آموز و گران قیمت است کاربرد دارد.

این کوله پشتی بسیار کوچک است. این نوع ردیاب روی کوله پشتی که برروی پرندگان قرار می گیرد تعبیه می شود. زیرا شما می توانید موقعیت پرنده خود را به صورت لحظه ای و مستقیما از موبایل مشاهده کنید.همچنین با کمک اپلیکیشنهایی که در گوشی و تبلتتان نصب می شود، در نقشه به شما نشان خواهد داد که نسبت به آنها در کجا قرار گرفته اید. دستگاه ردیاب پرندگان مورد توجه محققان نیز ردیاب حیوان خانگی قرار گرفته است.

دستگاه ردیاب حیوانات ایران جی پی اس با باطری داخلی تا 8 روز آماده به کار است و مکان دقیق حیوان مورد نظر را به شما اطلاع می دهد. از آن جایی که حجم و وزن ردیاب پرندگان نیز کوچ است پرنده مورد نظر اذیت نمی شود و به راحتی می تواند پرواز کند.

پست جدید پیشنهادی
چگونه آخرین درگیری در سودان آغاز شد

برای گله حیوانات نه مقرون به صرفه و نه نیاز است که به تمامی آن ها ردیاب وصل شود. کاشت ریز تراشه برای اهداف شناسایی نه به عنوان جی پی اس و ردیابی. اگر به دستگاه ردیاب تنها به عنوان ابزاری برای حیوان خانگی خود نگاه کنید، مسلما انتظار زیادی از ردیاب نخواهید داشت و همین که فرایند ردیابی به خوبی انجام شود انتظار شما نیز برآورده می شود. در این مقاله می خواهیم به بررسی دستگاه ردیاب حیوانات خانگی برای حیواناتی مثل سگ و گربه بپردازیم.