رشد استیک انسانی خودتان “آدم خواری نیست”

یک “کیت وعده غذایی DIY” برای پرورش استیک ساخته شده از سلولهای انسانی توسط “موزه طراحی” برای “طراحی سال” نامزد شده است. این بسته (در حال حاضر فرضی) به مشتریان امکان می دهد تا از سلولهای خود برای پرورش استیک گوشت انسان مینیاتور استفاده کنند. یکی از طراحان تأکید کرد: “مردم فکر می کنند که خوردن خود آدم خواری است ، از نظر فنی اینگونه نیست.”

زن در حالی که در کما کوید است دوقلو به دنیا می آورد

یک بیمار ویروسی کرونا که دوقلوهایش هنگام زایمان در کما ناشی از زایمان قرار گرفت ، گفت که “زنده ماندن” بسیار شگفت آور است. Perpetual Uke ، مشاور روماتولوژی در بیمارستان شهر بیرمنگام ، در ماه مارس بیمار شد. او را سریعاً به بیمارستان ملکه الیزابت شهر منتقل کردند و در نهایت در یک دستگاه تنفسی ، در کما ناشی از آن قرار گرفتند و نوزادانش با سزارین به دنیا آمدند.

کتاب کتابخانه برگشتی 100 سال تأخیر دارد

مسئولان كتابخانه ای در انتاریو گفتند كه كتابی كه اخیراً در سطل آشغال خود افتاده است ، 100 سال از زمان تأخیر گذشته است. کتابخانه فرگوس گفت که آنها پرونده ای از نسخه آن ندارند مارتین چازولویت توسط چارلز دیکنز اما دارای یک پلاک نام کتابخانه فرگوس در داخل جلد است ، نشان می دهد که ممکن است از زمان باز شدن مجموعه آن در دهه 1900 باشد.

–––––––––––––––––––––––––––––
برای جمع بندی مهمترین داستانهای سراسر جهان – و نگاهی فشرده ، طراوت و متعادل در دستور کار اخبار هفته – مجله The Week را امتحان کنید. اشتراک آزمایشی خود را امروز آغاز کنید
–––––––––––––––––––––––––––––