رمان عاشقانه جدید

نویسندگی، در عصر امروز به یکی از تفریحات سالم و مفید بدل گشته که در این عرصه تعداد زیادی از قشر علاقمند به کتاب، قدم در میدان نویسندگی گذاشته اند.
نویسندگی؛ با سوق دادن ذهن نویسنده به سمت موضوعات خارج از دنیای واقعی و ورد به دنیای خیال، یک قلم برای خلق دنیای دست ساز خویش، به او می‌دهد و این آزادی فکری، موجب دلن‌آویز شدن این هنر و فراگیری آن گشته است.
حال در این میان، شاید نویسندگان گمان کنند کجا و چگونه باید دستِ ذهن خود را بگشایند؟
چند سالی است با رواج انجمن های نویسندگی که با حمایت از نویسندگان سعی در گسترش این هنر دارند، تا حد زیادی عرصه برای نویسندگان نو قلم باز و روز به روز تعداد بیشتری به این پهنه.ی عظیم می‌پیوندد.
شاید تا اینجا به این فکر افتاده باشید که نویسندگان، کجا می‌توانند دریچه های ذهن خود را باز و با خیال آسوده قلم دست بگیرند؟
ضمن معرفی معتبر ترین انجمن در این زمینه، سعی میکنیم به کنکاش برخی فواید این کورسوی نوشتن بپردازیم‌.
همانگونه که در ابتدا گفته شد، انجمن ها به منظور حمایت نویسندگان تاسیس و نودهشتیا با قدمت دیرینه اش، برترین در این راستا می ‌باشد.
شاید تا کنون اسم نودهشتیا را بارها در کتاب های که مطالعه کردید یا دوست و آشنا شنیده باشید، در این مقاله ما با معرفی جزئی این سایت بزرگ، به برخی از ابهامات شما جواب خواهیم داد.
نودهشتیا که سالیان سال است تاسیس کرده است، با شامل شدن بخش های متعدد حمایتی-خدماتی نظیر:
– تالار تایپ و شروع نویسندگی
– تالار نقد رمان و منتقدان
– تالار طراحی جلد
– تالار ویراستاری
– تالار گویندگان
– تالار رصد
– تالار پاتوق نویسندگان
و دیگر بخش های گسترده در این انجمن، با فعالیت جداگانه در هر بخش، تیم های منظم و دقیق به اختیار نویسندگان قرار داده است.
بدین جهت نویسندگان پس از عضویت در انجمن قادر هستند به صورت رایگان از این خدمات استفاده و بهره برداری کنند.
در مرحله آخر از حمایت نویسندگان، نودهشتیا با تأسیس یک سایت دانلود رمان عاشقانه، پس از تکمیل هر نویسه، آن را در دید عموم قرار داده تا در زودی زود نویسنده به یک شهره مجازی تبدیل شود. ادرس انجمن نودهشتیا forum.98ia2.ir

پست جدید پیشنهادی
16 54 48 88