سفر کرت: در مسیر خدایان و قهرمانان

کرت با مناظر کوهستانی باشکوه و میراث باستان شناسی متمایز، جواهری در میان جزایر مدیترانه است – اما در تابستان شلوغ می شود. با این حال، الک راسل در FT می‌گوید، اگر در اوایل بهار بروید، در این مکان‌های شگفت‌انگیز چیزی را خواهید دید که به تنهایی نزدیک می‌شود. گل های وحشی بیرون خواهند بود و هوا باید برای پیاده روی خوب باشد. تور خود را در بندر هراکلیون – پایتخت جزیره – آغاز کنید، جایی که موزه باستان‌شناسی یک آغازگر تاریخی خوب است، با نمایشگاه‌های افسانه‌ای (از جمله قورباغه طلایی “نفیس”) از تمدن مینوی، قدرت عصر برنز که در اینجا بیش از یک سال شکوفا شد. هزاره قبل از اوج شکوفایی یونان کلاسیک. می‌توانید در نزدیکی در Olive Green، یک «بوتیک بوتیک لذت‌بخش» هتل اقامت کنید.

بیست دقیقه در داخل خاک، شهر «افسانه‌ای» مینوی کنوسوس قرار دارد که احتمالاً برخی از اسطوره‌های یونانی بعدی، از جمله داستان مینوتور، از آن گرفته شده‌اند. در بهار، به طرز شگفت‌انگیزی خلوت است، بدون هیچ چیزی که آرامش را در امتداد «جاده سلطنتی» (قدیمی‌ترین جاده آسفالت‌شده شناخته شده در اروپا) به هم بزند، اما «غر زدن گهگاهی طاووس‌ها». همچنین الوترنا در 26 مایلی غرب، جایی که در دهه 1980 باستان شناسان سکونتگاهی از “عصر تاریک” یونان – بین دوران مینوی ها و دوران پیش کلاسیک – را کشف کردند که تمدن کمتر شناخته شده ای را که ریشه حماسه های هومری در آن ریشه دارد، روشن می کند.

در نزدیکی روستای رها شده کپسالیانا قرار دارد که به هتلی جذاب تبدیل شده است. این در دسترس آسان به صومعه قدیمی Arkadi قرار دارد. در سال 1866، شورشیان به دنبال استقلال، به جای تسلیم شدن به محاصره عثمانی، خود را در اینجا منفجر کردند. کلیسای باروک ونیزی ” خیره کننده” این صومعه از انفجار جان سالم به در برد. کپسالیانا همچنین پایگاه خوبی برای پیاده‌روی در کوه‌های جزیره است، پس از آن می‌توانید برای تکمیل اقامت خود به هتل ساحلی مانند Domes Zeen در Chania بروید.

پست جدید پیشنهادی
طراحی داخلی - اکسپروم Experome

Original Travel دارای یک سفر هشت شبه از 3850 پوند است. پروازها و راهنماهای خصوصی؛ originaltravel.co.uk

برای دریافت الهام از مقصد و آخرین اخبار و روندها در خبرنامه سفر ثبت نام کنید