شراب هفته: جادویی ترین سفید دورو موجود

2019 سدرو دو نوال ، وینیو برانکو ، نوال ، دورو ، پرتغال

عطر و طعمی را کشف کنید که حواس را گیج کرده و جوانه های چشایی را تلطیف می کند

2019 سدرو دو نوال ، وینیو برانکو ، نوال ، دورو ، پرتغال – 19.95 پوند ، secretbottleshop.co.uk

این شراب یک ستاره اصلی صفحه کوچک است. آمازون پرایم هفته گذشته اولین قسمت از سری سه را پخش کرد نمایش شراب، و سدرو برانکو نمایش را به سرقت برد. گروهی از سوپراستارها بودند ، اما من فقط چشمم به این شراب سفید حماسی بود که در اواخر ماه اکتبر به قفسه های فروشگاه رفت.

سهام بسیار محدودی در انگلستان وجود دارد ، وب سایت Secret Bottle Shop در میان تامین کنندگان انتخاب شده است و گفته می شود که Cambridge Wine Merchants ، South Downs Cellars ، Carruthers & Kent و Clarion Wines قصد دارند در این اقدام شرکت کنند.

Quinta do Noval یک ملک افسانه ای است که شرابهای افسانه ای تولید می کند و Quinta do Noval Nacional Vintage بندر 1931 بهترین نمونه ای است که من تاکنون چشیده ام. اما این شراب غنی شده نیست و همچنین شرابی نیست که برای جذابیت جذابیت خود به سن نیاز دارد. از 65٪ ویوزینو و 35٪ گوویو ساخته شده و در بلوط فرانسوی تخمیر و بالغ می شود ، که 20٪ آن بشکه جدید است ، این یک شراب سفید با هیجان و جرات است.

2019 سدرو دو نوال ، وینیو برانکو ، نوال ، دورو ، پرتغال

با یک الکل تصفیه شده 5/13 درصد ، سدرو مخلوقی کاملاً متعادل است که از نظر شدت عطر و طعم و طراوت بکر ، چابلیس را به پرواز در می آورد. اما زیر کاپوت ، یک موتور کاملاً متفاوت وجود دارد که از گیاهان وحشی ، مغز مرکبات مومی و میوه های سنگین نیرو می گیرد. عطر و طعم آن حواس را گیج کرده و جوانه های چشایی شما را تلطیف می کند.

پست جدید پیشنهادی
هدرز پراید یورو 4

به طور خلاصه ، این مسلما جادویی ترین سفید دورو است که وجود دارد.

این مقاله در ابتدا در MoneyWeek منتشر شد