طراحی لبخند دیجیتال چیست؟

البته ایراداتی نیز دارد که از جمله آن درمان طولانی آن و همچنین افزایش احتمال پوسیدگی دندان ها در طول دوره درمان می باشد که البته اشکال پوسیدگی امروزه توسط انجام روش ارتودنسی نامرئی کاملا مرتفع شده است. روکش های کریستالی نوعی از روکش های سرامیکی بوده که ظاهر زیبایی دارند که از مقاومت بالایی نیز طراحی لبخند دیجیتال چیست برخوردارند. اگر دندان های شما به طور طبیعی زرد شده باشند؛ متخصص دندانپزشک با فرایند سفید کردن دندان ها، به اصلاح آنها میپردازد. در بسیاری از موارد دندان ها بسیار کوتاه می باشند و بخش لثه ای آنها توسط لثه بیش ار حد پوشیده شده است ، این موارد به لبخند لثه ای یا Gummy Smile معروف می باشند .

لبخند زیبا لبخندی استکهدر آندو دندان مرکزی جلو غالب باشند و نسبت عرض به طول آنها 4 به 5 باشد. اگرچه مختص دندانپزشکی نبوده و به طراحی دو بعدی محدود می شد، اما دقت و زمان کمتری نسبت به طراحی دستی داشت. اپیلاسیون دیجیتال سه بعدی می تواند با یکپارچه سازی صورت و پارامترهای زیبایی دندانی از پیش تعیین شده انجام شود. درمانهای متداول جهت سفید کردن دندان بلیچینگ یا استفاده از روکش های دندانی می باشد. نقشه های دو بعدی دیجیتال و اتصال بصری به مدل آنالوگ .

در دو دهه اخیر طراحی لبخند به تدریج از طراحی فیزیکی آنالوگ به دیجیتال تبدیل شده است که از دو بعدی به سه بعدی پیشرفت کرده است. با توجه به اینکه این نوع از خدمات دندانپزشکی وابسته به اشکال متفاوتی در هر شخص است قیمت تعیین شونده ای از قبل ندارد. اما به طور دقیقتر هر یک از این ایرادات توضیح داده شده است تا اگر شما نیز به طور کلی از لبخند خود رضایت ندارید و دارای یکی از این مشکلات هستید بهتر با آن آشنا شوید. استفاده از روش های نوینی که با پیشرفت فناوری های مدرن روز به روز گسترده تر می شوند، به افراد کمک کرده است تا طرح لبخند خود را به خوبی اصلاح نمایند.

پست جدید پیشنهادی
ساناک و گوو مصالحه می کنند زیرا فراست می گوید انگلستان "ممکن است موفق نشود" از جلوگیری از توافق جلوگیری کند

نقاشی های آنالوگ روی عکس ها و بدون اتصال به مدل آنالوگ . زمانی که بیمار میخواهد به آن لبخند دست یابد اما در انجام روش درمانی شک دارد، زیرا نمیتواند نتیجه درمان خود را تجسم کند، زمانی است که پزشک میتواند از ابزار طراحی لبخند دیجیتالی (DSD ) استفاده کند.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد طراحی لبخند دیجیتال چیست لطفا از صفحه ما بخواهید.