عصبانیت از ادعای بیسکویت قابل غرق شدن

دانشمندان حکم داده اند که کیک یافا، نه مواد گوارشی، قابل خوردن ترین بیسکویت ها هستند و همه این خبر را خوب دریافت نکرده اند. محققان 17 بیسکویت از محبوب‌ترین بیسکویت‌ها را با دمای متوسط ​​یک فنجان چای – بین 70 تا 75 درجه سانتیگراد – در آب غرق کردند و متوجه شدند که چند غوطه برای جدا شدن آنها لازم است. کیک یافا قبل از شکستن 116 دانک را تحمل کرد، در حالی که Digestive یکپارچگی خود را پس از تنها شش بار از دست داد. دیلی استار گفت که این ادعا “بیمارترین چیزی است که امروز می خوانید” و خشم در توییتر وجود داشت، جایی که یکی از کاربران نوشت که “اگر کیک یافا را بنوشید باید از پادشاه اخراج شوید”.

کارشناسان «دیسکوی زیر آب» برکه‌های بریتانیا را مطالعه می‌کنند

به گزارش تایمز، دانشمندان در حال بررسی صداهای حوضچه های بریتانیا هستند و “یک گروه کر زیرآبی متشکل از غوغاها، تریل ها، ترقه ها و سوت ها” را کشف کردند. دکتر جک گرین‌هالگ از دانشگاه بریستول که رهبری این تحقیق را بر عهده داشت، گفت: سوسک‌های آبی، حشرات، ماهی‌ها، قورباغه‌ها و گیاهان آبزی همگی صداهایی را در زیر سطح آب تولید می‌کنند و به یک «دیسکوی زیر آب» تبدیل می‌شوند. این تیم امیدوار است که این مطالعه بتواند برای نظارت بر یکی از در معرض خطرترین اکوسیستم های ما استفاده شود.

بچه ها از قوطی های غذا برای ساختن یک کوسه استفاده می کنند

دانش آموزان مدرسه ای در کنتاکی از 2262 کنسرو و 400 بطری آب مجسمه یک کوسه را برای برنده شدن در یک مسابقه محلی ساخته اند. بچه‌های مدرسه راهنمایی شهرستان اولدام از 2090 قوطی ماهی تن، 172 قوطی ماکارونی سرآشپز بویاردی و 400 بطری آب برای شکل دادن به کوسه استفاده کردند. UPI خاطرنشان کرد: پس از این پیروزی، مواد غذایی و آب های بطری شده مورد استفاده برای مجسمه های مسابقه به آشپزخانه غذا اهدا شد تا از خانواده های محلی نیازمند حمایت شود.

برای اخبار عجیب تر، در هفته نامه ثبت نام کنید خبرنامه Tall Tales.