فرهنگ باز نشده: آینده غذا

Ravinder Bhogal نویسنده غذا ، آشپز و رستوران دار برنده جایزه ، به Olly Man و Felicity Capon در هفته پیوست. این هفته: آیا غذای مجلل آینده غذای خوب است؟

بعد از اینکه به پادکست گوش دادید ، می توانید در ارتباط با The Platinum Card American از American Express ، بهترین چیزهایی را که باید ببینید و با The Culture List انجام دهید ، به روز کنید.

اگر به دنبال برخی از روش های منحرف برای گذراندن وقت خود در روزهای کریسمس هستید ، ما می توانیم بهترین رویدادهای آنلاین از سراسر کشور و غذاهایی را که می توانند مستقیماً به درب منزل شما تحویل دهند ، از سراسر جهان پوشش دهید. اپرای کلاس با بهترین مد ایتالیایی. برای دیدن لیست اینجا را کلیک کنید.

می توانید در The Week Unwrapped در Global Player ، Spotify ، پادکست های اپل ، SoundCloud یا هرجایی که پادکست خود را دریافت می کنید مشترک شوید.

وقت خود را ارزشمند نگه دارید
اگرچه بسیاری از برنامه های ما توسط Covid-19 محدود شده است ، شما هنوز هم می توانید با کمک کارت Platinum Card® از American Express و مزایای بزرگ آن بیشترین بهره را از زندگی ببرید. مکان خود را برای گرمترین بلیطهای شهر رزرو کنید – چه امروز مجازی باشد و چه در آینده نزدیک به مکانهای مورد علاقه خود برگردید – و به ازای هر 1 پوند هزینه امتیاز عضویت پاداش را بدست آورید. شما می توانید امتیازات خود را به سرعت و به راحتی در هر دستگاهی خریداری کنید ، از استفاده از آنها برای پرداخت تقریباً هر مورد در بیانیه کارت یا سفارش بعدی آمازون. علاوه بر این ، امتیازات عضویت پاداش هرگز منقضی نمی شود ، بنابراین می توانید آنها را پس انداز کنید و در زمان مناسب زمان خود را صرف چیزی کنید که دوست دارید.
از قبل فکر کنید
وقتی می توانیم دوباره غذا بخوریم ، American Express به عنوان بخشی از مجموعه منحصر به فرد غذاخوری جهانی ، میزهای ویژه رزرو شده برای Platinum Cardmembers را در برخی از معروف ترین رستوران ها برگزار می کند. با رزرو مستقیم از طریق American Express ® برنامه برای چیزی که می توانید منتظر آن باشید ، زودتر از قبل میز خود را در رستوران مورد علاقه خود رزرو کنید. و هنگامی که شما آماده سفر دوباره هستید ، خدمات Platinum Concierge به شما پیشنهاد می دهد روزانه و شبانه مشاوره مسافرتی و سبک زندگی را بصورت شبانه روزی و 7 روزه ارائه دهید و همچنین برای رزرو برای هر نوع تجربه ای ، حضوری یا مجازی به شما کمک می کند. .

برای اطلاعات بیشتر و درخواست کارت Platinum ، اینجا را کلیک کنید.

هزینه سالانه 575 پوند. شرایط و ضوابط اعمال می شود.
اطلاعات مهم
اگر کارتی را بدون هزینه سالانه ، پاداش یا سایر ویژگی ها ترجیح می دهید ، گزینه دیگری در دسترس است – کارت پایه. متقاضیان باید 18 سال یا بیشتر داشته باشند. تأیید منوط به وضعیت است و شرایط و ضوابط اعمال می شود.
پروموتر American Express Services Europe Limited توسط سازمان رفتار مالی مجاز و تنظیم می شود.
امتیاز پاداش عضویت در انتقال مانده ، پیش پرداخت نقدی ، مسافران American Express خریدهای خرید ، ارز ، هزینه ها و سود برای پرداخت های برگشتی ، هزینه های مالی ، تأخیر در پرداخت و مراجعه ، هزینه ها / هزینه ها از جمله عضویت ، هزینه های پاداش سالانه و عضویت را بررسی نمی کنند . شرایط و ضوابط پاداش عضویت در کلیه بازخریدهای امتیازات پاداش عضویت اعمال می شود. به عضویت endrewards.co.uk/terms مراجعه کنید.
رزروهای مجموعه جهانی ناهار خوری براساس اولین مراجعه ، اولین سرویس ارائه می شود در صورت لغو رزرو ، Cardmember مشمول سیاست لغو رستوران خواهد بود که در هنگام رزرو توسط Concierge به Cardmember اعلام می شود. دربان مسئولیتی در قبال اطلاع محدودیت های غذایی به رستوران یا اینکه رستوران می تواند محدودیت ها را داشته باشد ، ندارد. ما از شما می خواهیم که این اطلاعات را مستقیماً در اختیار رستوران قرار دهید. برای شرایط و ضوابط کامل ، لطفاً به سایت americanexpress.co.uk/platinum مراجعه کنید.