«فروش آتش» دبنهام جرقه خرید آنلاین خرید

وب سایت دبنهام توسط مشتریانی که به دنبال فروپاشی فروشگاه های زنجیره ای فروشگاه های بزرگ قبل از کریسمس هجوم می آورند ، تحت فشار قرار گرفته است.

در آنچه Sky News به عنوان “هفته ترسناک برای خرده فروشی انگلیس” توصیف می کند ، امید به معامله آخرین معامله برای نجات شرکت 242 ساله دیروز که آخرین پیشنهاد دهنده باقی مانده ، JD Sports ، فقط چند ساعت پس از رقیب خرده فروشی پیشنهاد خود را پس گرفت ، تبخیر شد آرکادیا وارد دولت شد.

پس از فروپاشی مذاکرات ، دبنهام – که از آوریل در دولت بود – “تخفیف 70 ​​درصدی قبل از کریسمس در آنچه انتظار می رود آخرین فروش در 124 فروشگاه باقی مانده آن باشد”، می گوید Daily Mirror.

خریداران مشتاق استفاده حداکثر از تخفیف ها به وب سایت این زنجیره سرازیر شده اند و خرده فروش را مجبور به اجرای سیستم نوبت دهی به دلیل “تقاضای استثنایی”.

و طبق روزنامه ، تعداد شکارچیان معامله در آن گیر کرده اند روز گذشته “صف مجازی” به بیش از یک میلیون رسید.

سخنگوی دبنهام تأیید کرد: “ما شاهد بازدیدهای بی سابقه ای بوده ایم.”

کاربران شبکه های اجتماعی نیز پس از پیوستن به خط موجود در سایت ، با یکی به روزرسانی کردند توییت کردن“فهمیدم که ممکن است برای اولین بار در ده سال گذشته به وب سایت دبنهام بروم و در صف 310،657 هستم.”

خریداران از خریدهای تخفیف خورده در فروشگاه های دبنهام نیز استفاده می کنند ، که مانند دیگر خرده فروشان انگلستان امروز پس از پایان چهار هفته قفل مجدد بازگشایی شد.

امروز چهارشنبه وحشی لقب گرفته استدیلی می گوید یکی از شلوغ ترین روزهای خرید سال است زیرا خرده فروشان با معاملات 24 ساعته جدید از قفل باز می گردند تا 900 میلیون پوند از دست رفته در روز را به دلیل محدودیت های Covid-19 بازپرداخت کنند. آینه.