فصل کاف زدن: تیفانی و شرکت کاف کاف Peretti’s Bone را جشن می گیرند

مجموعه موزه بریتانیا با داشتن حداقل هشت میلیون شی بایگانی ، شگفتی های بسیاری را به همراه دارد. این گنجینه تاریخی همراه با بقایای حیوانات نوسنگی ، یک طلسم شامی که از یک شاخ شاخ شاخ گوزنی و یک گربه حیوان خانگی ساخته شده است ، یافته ای با شکل متفاوت را پنهان می کند. در ایتالیا از نقره صیقلی ساخته شده است ، شماره اشیا 2007،8006.18 در واقع یک قطعه از جواهرات معاصر است که توسط مارک آمریکایی Tiffany & Co. تولید شده و توسط السا آرزو شده است. پرتی.

کاف Bone طراح ایتالیایی بخشی از یک گروه 30 تایی از ساخته های پرتی است که موزه لندن در سال 2009 خریداری کرد. این مجموعه شامل یک طلای لاکی از تخته سنگ سخت ژاپنی ، یک آویز مدالیون به شکل قطره قطره اشک و یک پرچم عطر کریستال سنگ شفاف که توسط هنگ کنگ تراشیده شده است. صنعتگران

پرتی در سال 1974 به تیفانی و شرکت پیوست و کافه Bone – که طراح چهار سال قبل آن را تمام کرده بود – در اولین مجموعه خود برای این برند لوکس ظاهر شد. طراحی و آرایش آن انقلابی نشان داد. هنگامی که نوبت به ساختن دستبند او می رسید ، پرتی طرفدار استفاده از نقره استرلینگ بود که در آن زمان آلیاژی بود که به ندرت از جواهرات ظریف استفاده می شد علی رغم مقرون به صرفه بودن از طلا. دوستداران جواهرات از روش پیشگامانه او استقبال کردند ، با تیفانی و شرکت برای مشتریان از جمله لیزا مینلی ، که توسط دوستش ، طراح مد هالستون هدایت می شد ، کمک هزینه می کرد. توصیه او این بود که “شما توانایی خرید طلا را ندارید و مردان باید به شما الماس بدهند ، بنابراین شما می خواهید نقره بپوشید”.

پست جدید پیشنهادی
توافق جمعه خوب در 25: چگونه اتفاق افتاد و آیا در خطر است؟

پرتی همچنین در دوره ای که توسط جواهرات زینتی ، مجموعه ای از سنگهای قیمتی ، تحت سلطه قرار گرفته بود ، با پایان دادن به عقب و بدون شکستگی استخوان ، شورش کرد. رئوس مطالب منحنی آناتومیک این دست ، مچ دستان را محاصره می کند – نسخه های جداگانه مجسمه سازی می شوند تا متناسب با مچ دست چپ یا راست باشند – و یک صعود دایره ای فضا برای انتهای گره مانند استخوان اولنا بازو ایجاد می کند.

به پرتی، کافه استخوان کاملاً شخصی است: الهامات آن از زندگی نامه خلاق ایتالیایی ناشی می شود. پرتی در فلورانس به دنیا آمد اما در رم و سوئیس تحصیل کرد. خاطراتی از بازدیدهای دوران کودکی از دخمه قرن هفدهم کاپوچین کلیسایی در رم که دارای دیوارهای تزئین شده با استخوان بود ، منبع اصلی الهام بخش هنگام طراحی این کاف بود. همچنین روی او حالت خلق و خو تصاویری از دیوارهای موج دار بود کاسا میلا، آخرین اقامتگاه خصوصی آنتونی معمار کاتالان گائودی نقشه برداری شده برای این شهر زادگاه بارسلونا.

پرتی در اوایل دهه 1960 در بارسلونا زندگی می کرد در حالی که به عنوان مدل کار می کرد ، پس از دوره های قبلی معلم زبان ایتالیایی ، مربی اسکی و کارآموز یک طراح داخلی میلانی بود. او از بارسلونا از اقیانوس اطلس عبور کرد تا در سال 1968 وارد نیویورک شود. در اینجا ، زندگی حرفه ای او شروع شد.

پرتی از سالهای مدل سازی خود شروع به ساخت جواهرات کرده بود ، از ابتدای خلاقیت هایش از جمله آویزهای گلدان مانند با الهام از گلدان های جوانه ای که در بازارهای کک پیدا کرد. این طرح بعداً در باند جورجیو ظاهر می شود دی سانت آنجلو برای هالستون، پرتی طلسمات عاج رنگ پریده و سگک های کمربند نعل اسبی تألیف شده است. کارهای او مورد توجه بسیاری از جمله تیفانی و شرکت قرار گرفت.

پست جدید پیشنهادی
حملات مرگبار به شکارچیان ترافل سوری

طراحی های بعدی او برای نام تجاری مستقر در شهر نیویورک به دلیل تعامل احساسی آنها با شکل انسانی مورد توجه قرار گرفته است. گردنبندهای مش لمسی پوست دوم او لمس و پارچه ای هماهنگ بر علیه پوست فرد پوشنده است. در حالی که گردنبند زنجیره ای پرفروش ترین لوبیای او 18 این متر است ، محاسبه شده تا مرکز لوزه ها باشد. در جای دیگر ، رویکرد او یک مجسمه سازی است ، و با استفاده از مواد خود – یشم ، لاک و تعداد خیزران در میان رسانه های مورد علاقه پرتی ، همراه با نقره – برای شکل دادن به فرم های ارگانیک استفاده می کند.

بسیاری از او دستبند استخوان او را به عنوان بهترین آفرینش خود می دانند. به مناسبت پنجاهمین سالگرد طراحی انقلابی ، تیفانی و شرکت سبک های جدیدی از گوهر تشریحی پرتی را صادر کرده است. در ماه مه ، این مارک تجاری از سه طرح کاملاً پر جنب و جوش – سبز ، قرمز و آبی – ساخته شده از مس سبک ، رونمایی کرد. کافهایی که با سنگهای تراش خورده دستی ، از جمله یشم سفید ، سیاه یا سبز ، چشم ببر طلایی و فیروزه ای ظریف شده اند ، سپتامبر امسال دنبال شدند.

هنگامی که موزه بریتانیا خلاقیت های پرتی را به مجموعه خود اضافه کرد ، این کار را برای برجسته ساختن روابط زیادی بین طراحان ، مارک ها – در این مورد ، تیفانی و شرکت – و سازندگان متخصص و چگونگی گسترش این روابط در سراسر فرهنگ ها و مرزها انجام داد. انتخاب موسسه همچنین شامل یک کیسه لاک قرمز میناودیر است. لوازمی لوبیایی شکل توسط صنعتگرانی که در شهر واجیما ژاپن کار می کنند از چوب سخت تراشیده شده است. صنعتگری ژاپن مدتهاست که در کارهای پرتی نیز تأثیرگذار بوده است و تیفانی و شرکت با اشاره به این الهام ، با یک خرده فروش تجربی خیابان دوور در یک کاف مخصوص استخوان (در زیر) مجهز به ابسیدین دانه برف با سطح متفاوتی که در دسترس خواهد بود ، همکاری کرده است. تا ژانویه

پست جدید پیشنهادی
اسپری خوشبو کننده بدن زنانه مدل ROMA

رید می گوید: “ویرایش سبک سرپرستی Dover Street Market و همکاری های برجسته ای که برای آن شناخته شده است ، آن را به شریکی ایده آل برای دستبندهای بی انتها السا پرتی تبدیل می کند.” کراکوف، مدیر هنری تیفانی و شرکت. “این یک روش عالی برای قرار دادن قطعات در معرض دید مصرف کنندگان جدید است که برای طراحی و سبک منحصر به فرد ارزش قائل هستند.”