فنجان قاعدگی

چرا ورزش می تواند به شما در داشتن یک دوره شاد کمک کند

31 دسامبر 2019 / در قاعدگی ، نکات و ترفندها / توسط هالی جونز

وقتی ما در حال جستجوی ایده هایی هستیم که به خود کمک می کنیم در طول دوره خود احساس بهتری داشته باشیم ، ورزش تمایل دارد آخرین نکته در ذهن ما باشد.

فنجان قاعدگی درمان عادی درد و عوارض PMS معمولاً شامل بطری های آب گرم ، شکلات ، روزهای لحاف و گریه با فیلم محبوب دیزنی است.

اما در واقع دلایل زیادی وجود دارد (دلایل مبتنی بر علم نیز!) که چرا ورزش می تواند به شما در داشتن یک دوره شاد کمک کند.

 

در این پست ، ما نتایج خوبی را که ورزش می تواند هنگام قاعدگی بر روی بدن شما داشته باشد ، و اینکه چرا باید آن شلوارهای یوگا را بپوشید ، شرح خواهیم داد …

 

دلیل شماره 1

ورزش خوشبختی شما را تقویت می کند

همه ما در مورد تأثیر جسمی که ورزش می تواند بر بدن شما داشته باشد ، می دانیم ، اما در مورد تأثیر ذهنی نیز چه می توان گفت؟

 

احتمالاً شنیده اید که ورزش اندورفین (مواد شیمیایی شاد) در بدن شما آزاد می کند. این مواد شیمیایی شاد مسئول احساس وز وزی هستند که بعد از ورزش به شما دست می دهد – می دانید چه زمانی احساس انرژی می کنید ، انگیزه می گیرید و بیش از گذشته احساس سرگرمی می کنید؟

 

به این دلیل که اندورفین ها (و سروتونین ، ماده شیمیایی خوشحال کننده دیگر) تأثیر مثبتی بر مغز شما دارند.

 

وقتی در دوره قاعدگی هستید و با تغییرات خلقی و تحریک پذیری دست و پنجه نرم می کنید ، دقیقاً همان کار می کند. اندورفین با عدم تعادل هورمونی که قاعدگی شما ایجاد می کند خنثی می کند (و واکنشهای شدید احساسی در نتیجه). بنابراین انجام هر نوع ورزش (بزرگ یا کوچک ، دارای تأثیر زیاد یا کم تأثیر) می تواند به تعادل در حد شدید احساسات کمک کرده و روحیه شما را نیز ارتقا دهد.

پست جدید پیشنهادی
"هنوز امکان حفظ آمازون وجود دارد"

 

بنابراین دفعه بعدی که گریه می کنید در مورد آخرین قسمت از جین ویرجین که در لحاف خود پیچیده است ، ممکن است ایده خوبی باشد که بیرون بروید و به جای آن یک آهسته آرام بزنید؟

 

دلیل شماره 2:

ورزش سطح انرژی شما را افزایش می دهد

فکر می کنید بعد از انجام ورزش می توانید احساس خستگی بیشتری کنید ، اینطور نیست؟ و بله ، در طولانی مدت این اتفاق می افتد – دفعه بعد که برای یک جلسه بزرگ دویدن یا شنا می روید ، متوجه شوید که چقدر خوب آن شب می خوابید – اما تأثیر فوری این است که

 

هنگام قاعدگی ، اغلب از سطح انرژی پایین و احساس کندی رنج می بریم. تعجب آور نیست – به هر حال ، اتفاقات زیادی برای بدن شما رخ می دهد: گرفتگی عضلانی دردناک و عضلات دردناک ، بدون ذکر مشکل در خواب و این واقعیت که یک هفته خون از دست می دهید.

 

افزودن ورزش منظم به برنامه های روزمره می تواند این احساس خستگی را خنثی کند ، به شما کمک می کند خواب راحت تری داشته باشید و احساس استرس را که شب شما را بیدار نگه می دارد مقابله کنید. این پست عالی وبلاگ توضیح می دهد که چگونه با جزئیات بیشتر – آن را بررسی کنید.

 

دلیل شماره 3:

ورزش گرفتگی عضلات را حل کند

هنگام قاعدگی ، اغلب از سطح انرژی پایین و احساس کندی رنج می بریم. تعجب آور نیست – به هر حال ، اتفاقات زیادی برای بدن شما رخ می دهد: گرفتگی عضلانی دردناک و عضلات دردناک ، بدون ذکر مشکل در خواب و این واقعیت که یک هفته خون از دست می دهید.

 

این به این دلیل است که ورزش ضربان قلب شما را افزایش می دهد و گردش خون شما را بهبود می بخشد – که خون زیادی به ماهیچه ها می رساند (مانند عضلات رحم) ، و گرفتگی و درد را کاهش می دهد.

 

اگرچه به نظر می رسد تلاش برای بلند شدن و حرکت هنگام گرفتگی به نظر می رسد ، اما اینگونه نیست که شما باید یک ماراتن اجرا کنید یا یک جلسه تمرین با شدت بالا انجام دهید تا تأثیرات ورزش را بر بدن ضعیف گرفتگی بدن احساس کنید. حتی انجام یک جلسه کوتاه یوگا ، شنا یا یک آهسته دویدن آرام خون را در اطراف بدن شما جریان داده و گرفتگی های دردناک را تسکین می دهد.

پست جدید پیشنهادی
نکاتی کلیدی در مورد آموزش طراحی لباس مردانه

 

برخی از زنان و دختران هنگام ورزش نگران مواردی مانند نشت هستند ، اما در این روزها گزینه های بسیار جالب دوره ای زیادی وجود دارد که به این معنی است که شما برای محافظت مجبور نیستید به بالشتک اعتماد کنید (که اگر یک حرکت خطرناک باشد ، شما زیاد جابجا می شوید ، کاری مانند آهسته دویدن انجام می دهید) ، یا تامپون (که در هنگام ورزش می تواند ناراحت کننده باشد و شما را از داشتن یک رشته خارج نگران کند).

 

فنجان های قاعدگی برای هر نوع ورزشی که می خواهید انجام دهید ، از جمله شنا ، گزینه مناسبی است زیرا تمایل به پوشیدن لباس شنا یا شلوار شما ندارد. اگر احساس ناهنجاری می کنید ، همیشه می توانید یک فنجان را با لباس زیر ضد پریود به عنوان لایه محافظ دوم جفت کنید. مرتب شده

 

دلیل شماره 4:

ورزش نفخ شکم شما را کاهش می دهد

نفخ شکم یک عارضه جانبی سرگرم کننده برای داشتن پریود نیست. عادت ماهانه علاوه بر اینکه باید با روزهای جریان شدید ، گرفتگی های دردناک و تغییرات خلقی کنار بیایید ، ممکن است به اندازه یک خانه احساس کنیم – نفخ ، سنگین و پف کرده.

 

این به این دلیل است که سطح هورمون های ما در زمان قاعدگی تغییر می کند ، که این امر در چگونگی حفظ آب بدن تأثیر دارد. این تغییرات هورمونی همچنین بر سیستم هضم ما تأثیر می گذارد ، سرعت آن را کاهش می دهد و گاز اضافی را به دام می اندازد (که به این احساس نفخ می افزاید).

پست جدید پیشنهادی
رمز عبور: 23 مه 2023 | هفته انگلستان

 

ورزش با هر دو دلیل نفخ شکم خنثی می کند.

 

با فعال ماندن ، سیستم هضم خود را تشویق می کنید که همه چیز را از جمله گاز گرفتار ادامه دهد. و ورزش آب را به سلولهای عضلات منتقل می کند ، که باعث سستی سلول ها می شود و به شما کمک می کند

کاپ قاعدگی—-ok uni 

 

کاپ قاعدگی چیست—ok uni 

 

فنجان قاعدگی–ok uni 

 

قیمت کاپ قاعدگی—ok uni 

 

كاپ قاعدگي—–ok uni 

 

کاپ قاعدگی برای دوشیزگان—ok uni

 

نحوه استفاده از کاپ قاعدگی—-ok uni 

 

خرید کاپ قاعدگی—ok uni 

 

قیمت کاپ قاعدگی در داروخانه ها—-

 

طرز استفاده از کاپ قاعدگی

 

کاپ پریودی

 

فنجان قاعدگی چیست

 

کاپ پریودی چیست

 

کاپ قاعدگی چیه

 

بهترین مارک کاپ قاعدگی

 

طرز استفاده کاپ قاعدگی

 

روش استفاده از کاپ قاعدگی

 

لونت کاپ چیست

 

طریقه استفاده از کاپ قاعدگی

 

استفاده از کاپ قاعدگی

 

قیمت فنجان قاعدگی

 

نحوه استفاده کاپ قاعدگی

 

سایز کاپ قاعدگی

 

كاپ قاعدگي چيست

 

عوارض کاپ قاعدگی

 

کاپ بهداشتی

 

کاپ پریود

 

طریقه استفاده کاپ قاعدگی

 

کاپ قاعدگی نحوه استفاده

 

کاپ قاعدگی را از کجا بخریم

 

کاپ های قاعدگی

 

کاپهای قاعدگی

 

روش استفاده کاپ قاعدگی

 

معایب کاپ قاعدگی

 

آموزش استفاده از کاپ قاعدگی

 

مراکز فروش کاپ قاعدگی

 

کاپ قاعدگی خرید

 

فروش کاپ قاعدگی

 

کاپ قاعدگی را از کجا تهیه کنیم

 

کاپ قاعده گی

 

طریقه گذاشتن کاپ قاعدگی

 

انتخاب سایز کاپ قاعدگی

 

چگونگی استفاده از کاپ قاعدگی

 

انواع کاپ قاعدگی

 

فنجان پریود

 

خريد كاپ قاعدگي

 

طرز استفاده از فنجان قاعدگی

 

كاپ قاعدگي خريد

 

کاپ قاعدگی یا تامپون

 

قيمت كاپ قاعدگي

 

خرید فنجان قاعدگی

 

مضرات استفاده از کاپ قاعدگی

 

کاپ قاعدگی برای دختران

 

معایب استفاده از کاپ قاعدگی

 

طرز استفاده از كاپ قاعدگي

 

خرید اینترنتی فنجان قاعدگی

 

فیلم گذاشتن کاپ قاعدگی