قایقرانان پس از پایان یافتن در دهان یک نهنگ فرار می کنند

دو قایق سوار قایقرانی که در دهان نهنگی کوهان دار که در زیر آنها ظاهر شده بود ، صدمه ای ندیدند. جولی مک سورلی و لیز کوتریل گفتند که آنها در حال تماشای قایقرانی و نهنگ در ساحل آویلا بیچ ، کالیفرنیا بودند که یک نهنگ از زیر قایق آنها ظاهر شد. یکی از آنها گفت: “من فکر کردم ،” اوه ، نه! ” خوشبختانه نهنگ آنها را پشت سر گذاشت.

انسان سگ را برای پیاده روی می برد تا از قوانین منع رفت و آمد دور بماند

یک مرد با قدم زدن در یک سگ اسباب بازی پر شده از قفل در جمهوری چک عبور کرده است. در این قوانین آمده است که شما بعد از ساعت 9 شب بدون دلیل موجه اجازه راه رفتن ندارید ، مانند سگ قدم زدن. با این حال ، یک مرد متوجه شد که در این حکم مشخص نشده که کدام نوع سگ است ، بنابراین او اسباب بازی را برای قدم زدن در اواخر شب برد. وقتی پلیس او را متوقف کرد ، او به آنها گفت: “من اینجا یک سگ را می گردم ، در اینجا هیچ کار غیرقانونی انجام نمی دهم.” افسران آن را به عنوان “یک مورد واقعاً غیر معمول” توصیف کردند.

نوجوان هندی رکورد طولانی ترین موهای جهان را از آن خود کرد

یک دختر هندی توانست رکورد طولانی ترین موهای یک نوجوان در گینس را بدست آورد. موهای نیلانشی پاتل چند روز قبل از هجدهمین سالگرد تولد او به طول 6 فوت ، 6.7 اینچ اندازه گیری شد. او گفت: “من موهایم را کوتاه کردم ، یک مدل موی خیلی بد. بنابراین ، بعد تصمیم گرفتم که موهایم را کوتاه نکنم. من تصمیم گرفتم که وقتی شش ساله بودم و از آن زمان دیگر آن را قطع نکردم. ” او اکنون به دنبال رشد موهای خود برای جستجوی سوابق طول در رده بزرگسالان است.

–––––––––––––––––––––––––––––
برای جمع بندی مهمترین داستانها از سراسر جهان – و خلاصه ، نشاط آور و متعادل در دستور کار اخبار هفته – مجله The Week را امتحان کنید. اشتراک آزمایشی خود را امروز آغاز کنید
–––––––––––––––––––––––––––––