لایه برداری پوست چیست و برای لایه برداری پوست چه کنیم ؟

اما در طول زندگی ممکن است که ما به مشکلات پوستی مختلف مثل لک و جوش برخورد کنیم که باعث تیرگی و کدر شدن پوست میشوند. تا زمان التیام کامل پوست صبر کنید، سپس می توانید با مشورت پزشک از لوکاسید استفاده کنید. بنابراین در این موارد لوکاسید می بایست با احتیاط مصرف شود.

هرگز روی نواحی آفتاب سوخته، سرماسوخته، خشک، ترک خورده، تحریک شده یا شکننده از لوکاسید استفاده نکنید. افراد تحت درمان با لوکاسید در طول درمان می توانند از لوازم آرایش استفاده کنند، اما نواحی تحت درمان می بایست پیش از مصرف لوکاسید کاملا شسته و کرم لایه بردار 30 درصد خشک شوند. اگر بطور اتفاقی دارو با هریک از این نواحی تماس یافت، به سرعت پوست را با آب فراوان بشوئید. طبق گفتهی آکادمی درماتولوژی آمریکا، لایه برداری پوست به شکل موثری باعث درخشندگی و بهبود تاثیرات محصولات مراقبت از پوست میشود. عنوان بهترین کرم لایه بردار و روشن کننده بدن به این کرم تعلق دارد.

در این ژل لایه بردار هیچ روغن یا عصارهای استفادهنشده است اما عملکرد بسیار خوبی درزمینۀ رفع لک و درخشان کردن صورت دارد. البته جذب داروهای خوراکی موجود در کلاس رتینوئیدها در صورت مصرف همراه با غذا افزایش می یابد. البته لازم به ذکر است تا به امروز هیچ اطلاعاتی وجود ندارد که اثبات کند مصرف همزمان داروهای فوق با لوکاسید سبب افزایش یا کاهش اثرات آنها می شود یا خیر. ترکیباتی که روی ایجاد تومور مغزی کاذب یا فشار داخل جمجمه موثر هستند.

لوکاسید ممکن است سبب ایجاد تومور مغزی کاذب، یا فشار داخل جمجمه شود. لذا مصرف همزمان لوکاسید و ترکیبات دارای این عارضه جانبی، احتمال بروز تومور مغزی کاذب، یا فشار داخل جمجمه را افزایش می دهد. اجتناب از قرار گرفتن در معرض تابش اشعه UV یا دستگاه سولاریوم؛ لوکاسید موضعی می تواند پوست را در برابر اشعه آفتاب حساس تر کند، بدین ترتیب ممکن است سبب آفتاب سوختگی پوست شود. این محصول باعث افزایش کلاژن سازی پوست گردیده و پوستی زیبا و جوان برای شما به ارمغان میآورد. » پاسخ داد، در درجه اول توصیهمان این است که به توضیحات نوشتهشده در پشت محصول توجه کرده و به صورت تصاعدی از این کرم لایه بردار استفاده شود.

پست جدید پیشنهادی
چگونه عکاسی را شروع کنیم - خرید دوربین